Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. w 4 klasie podstawki schodziłem poniezej 10 sec na 60 m a rekord szkoły wy***ałem w lo 6 na 100 m 11:27 :> btw wkurwiłem sie nie miłosiernie :ranting1: nie pytajcie o co chodzi ale powiem tak " dajesz serce a dostajesz gnój" a powiem tyle jeszcze ze baby to c**je bez c**ja :gwizdanie: naprawde człowiek dochodzi do wnioku ze " Lepiej każdą laskę z góry traktuj jak szmatę! One nie kochają ciebie tylko twoją sałatę " pier**le system musze sie ustawic na program u rogala przynajmniej z tego bede szczesliwy :naughty: :naughty:
  2. jak widzisz ktory to waz to napisz i Ci podam nr ori
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na Młody temat w Audi
    tylko za uja nie wiem czy to chromy
  4. no urwa zawsze tak było jak szykowałą sie dobra rozjebunda to dali kogos do nianczenia kto zostawał w tyle i ryczal a co do szaberku to pamietam jak morele wcinalismy a tam wląsciciel wpadł i przez płot skaklismy a tam drut kolczasty to do dzis na kolanie mam blizne krew sie lała uciekałem i wcinałem morele :decayed: a pozniej sie dziwic ze biłem rekordy w szkole na 60 i 100 metrow :gwizdanie: treningi nie posżły na marne
  5. ja jak byłem mały gowniarz to siedziałem u babci na wsi i od rana gnoj wywalałem i krowy doiłem
  6. bry
  7. VAG EVENT 2011 :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:51_________________________________________________0:33-0:44
  8. lipa c**jnia tragizm najgorszy motopiknik na jakim bylem tak mi sie wydaje ze duzo jakis wystawców itp itd czeka na Night Power
  9. koszulka musi byc lans bounce szal :gwizdanie:
  10. Sprzet napierdziela az miło było posłuchac i ta czystosc dzwieku a nie tylko bass i łubudubu
  11. NEW!! Electro House Mix 2011 50 tunes in the mix!
  12. Marek masz jakies fajne komoreczki do opylenia ???
  13. a ja siedze w robocie i moja kolezanka tez grała o ten rower i mowi " no k**wa ale koles ma szczescie wygrał rower" ja wchodze na forum a tam Marek pisze ze to on :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2011, 16:19_________________________________________________btw marek nie chcesz go opierdolic ?? :gwizdanie: bo kolezanka sie pytala
  14. to TY byłes własnie słuchałem radia :polew:
  15. To mi się marzy :>
  16. ja juz w pracy :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 06:47_________________________________________________ wstawac do roboty
  17. To trzeba było mu powiedzec ze jak bys był na panstwowej posadce jak on to bys mogł wczesniej z pracy wracac [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 23:52_________________________________________________
  18. SIEMKA PAWEŁKU
  19. :polew: :polew: :polew:
  20. a ja dzis widziałem srebrne rs4b5 na blachach GD
  21. bartazek
  22. ja jestem z siebie dumny bo wytrzymałem weekend bez miasta
  23. stestowałem :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.