Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. wiem Marek juz mi pisał ale wpisalem VIN i sie chyba nie łapie cos tam po szkopsu bylo napisane zreszta pier.. ich akcje serwisowa na cewki W tamtym roku i tak wymieniałem na nowki z ASO [br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 20:05_________________________________________________btw kto jutro bedzie na spocie ??
  2. Zaleczeq odpowiedział(a) na Młody temat w Audi
    wez sprawdz tu moze taniej bedzie http://aso-vag.pl/ bo np kupel jest na leon clubie to oni maja tam konto załozone jako klub i maja dobre znizki ciekawe czy my jako A4 klub tez tam mamy konto i jakies znizki :gwizdanie:
  3. FIS kłamie dlatego ja zawsze robie FIS OFF i jade bo sie boje tych 2 cyfrowych liczb na fisie :naughty:
  4. no u nas do kostek to jest snieg
  5. Zaleczeq odpowiedział(a) na Młody temat w Audi
    to jest chyba ta atrapa do s6 tylko ciekawe czy masz ten aktywny tempomat co sam wyhamowuje bo jak tak to jest inny nr oooo taki A te spryski to sa chyba takie same ?? czy nie bo nie moge ogarnac jakis innych nr od Eski [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:37_________________________________________________ tylko taki mi znajduje rysunek taki sam jak wczesniej :gwizdanie:
  6. Ci handziarze to sie wszedzie pchaja
  7. Piekna zime mamy tej wiosny
  8. Grzesiu jezdzi i wulkanizuje gumy na porzeczkowej tam zawsze jest nowe ogumienie :polew:
  9. :polew: :polew:
  10. na allegro :polew: nie no sory ale 1 szt w ASO kosztuje chyba z 12 zł
  11. No lubi palic gume
  12. Zaleczeq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    nie ten dział tu masz odpowiedni dział http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=15.0 popros kogos z modow o przeniesienie
  13. to chyba to
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na Młody temat w Audi
    to chyba to
  15. uuuuu Grzegorz albo uj wie
  16. Teraz to musi sie zbierac z takimi kreskami :gwizdanie:
  17. Najlepiej zadzwon do ASO albo wez ksiazke w łapki i odobiscie do ASO sie zapytac
  18. 4.9 to chyba miales zapieta 6-ke i cały czas jechałes 90
  19. KAROL MASZ RACJE TYLKO TO MOZE NAS ZBAWIC
  20. Kocham zapach C-16 :naughty:
  21. Chociaz bys czesc napisał [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:47_________________________________________________ Ty tez
  22. V-Power Racing
  23. :good: :good: :good: juz Cie lubie
  24. ja takim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.