Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
To jest oznaka Twojej słabosci wiem ze w głebi serca chciałbys byc choć w 1/2 tak fajny jak ja :polew: ale nie martw sie bedzie dobrze :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________aa wiedziałem ze ktorys z was usunie posta
-
Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:05_________________________________________________ siema zioom
-
Spoty Olsztyńskie
ale będzie sztafeta + ogien w szopie
-
Spoty Olsztyńskie
Muczenie krowy nie wpływa ujemnie na ilosc mleka jaka oddaje btw to si mowi Patryczku " Ryczacy byk mało mleka daje " chyba jakos tak
-
Spoty Olsztyńskie
sprzedajesz kolegów widzisz no co zrobic na program u rogla trzeba zarobic
-
Spoty Olsztyńskie
ooo Pawełku a mowiłem nie szlajaj sie w samej koszuli po tej starowce od klubu do klubu
-
Spoty Olsztyńskie
Widzisz Patryczku bo trzeba miec jaja i byc twardy a nie mietka pytka ale nie martw sie w Kaletce naucze Cie byc twrdym a nie miekkim faluskiem
-
Spoty Olsztyńskie
[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________teraz napiszesz posta i zaczniesz 500
-
Spoty Olsztyńskie
j**aniec nie ma edytowania
-
Spoty Olsztyńskie
chyba TY Chyba ty zreszta Adrian paziu nie mozesz wydwac polecen jestes od czarnej roboty [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Gruby wez napisz 500 strone nie to zebym Cie podpuszczał
-
Spoty Olsztyńskie
To ja pierdl.. nie pisze od teraz [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:32_________________________________________________Patryk bedzie pisał i satwia chlanie w Kaletce
-
Spoty Olsztyńskie
dobra ja najwiekszy spamer odpuszcze sobie czekania i dam komus z was rozpoczac ta 500 strone zrobie wam taki prezent docencie moje dobre serce
-
Spoty Olsztyńskie
Cupry nie były produkowane w 4 łapach [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________Q to wiadomo ze sie przydaje przy startach ale przy mocy 150 KM to nie jedzie Jezdziłem ostatnio AVFem z Q to start fajny ale malo mocy to nie jedzie
-
Spoty Olsztyńskie
jak bedzie trakcja
-
Spoty Olsztyńskie
Mnie nie będzie mój paziu ale pamiętaj o swoim MISZCZU DŻEDAJ i informuj mnie na bieżąco
-
Spoty Olsztyńskie
nie tralala tylko taka prawda smutne ale prawdziwe albo zmienmy godzine spotow na np 16:00 to juz bedzie pora po obiadowa ;]
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian widziałem ze tak bedzie ja mam usprawiedliwienie 1. Wczoraj były 5 urodziny NOVO :gwizdanie: 2. Miałem szkołe dzis btw zrobmy moze spoty raz na miesiac a tak wogole Adrian to sie nie dziw ze nie ma ludzi na spotach zobacz co sie dzieje ostatnio u nas na forum pucha jest i tak samo pucha ze spotami
-
Spoty Olsztyńskie
co sie dzieje wąski :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
no przegladałem to niezły brecht
-
Muzyka w naszych autkach
ten kawałek to pamietam jeszcze ze szkolnych dyskotek wakacyjnie i przyjemnie
-
Spoty Olsztyńskie
Elblag był i Pomorze tez w tamtym roku takze Wy tez wpadajcie Adrian paziu moj zoba zoba ALE MIAŁ CHWILE ZAWACHANIA :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
No po programie to Ci powiem ze chyba juz nie stanę na kresce z nim bo nie ma po co 1 i 2 będzie dla mnie bo szybciej trakcje złapie czyli mimo mniejszej mocy będziemy szli mniej więcej równo tak mi sie wydaje ale koniec 2 i 3,4 to będzie przepaść to juz nie będą długości auta tylko meeetryy jak będzie sucho to powiem mu zeby wpadł na spota to was przewiezie Dlatego nie ma bata trzeba sie uzbroić w program [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________ bierz pod uwage ze w Marcu jest ogolno polski i duzo ludzi bedzie okładac na wache i wodke ale za to my pewnie bedziemy organizowac zlot w Kaletce pod koniec Kwietnia takze juz cieplej bedzie takze zapraszamy wtedy Was do Nas [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:37_________________________________________________
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
ale odgrzales kotlecika sorki za
-
Muzyka w naszych autkach
troche staroci Fragma - Toca's Miracle 2008 (Official Video HQ) Faithless - Insomnia
-
Spoty Olsztyńskie
no 5 sek. powinno byc Przyjadziem Pawełku ino jo ino gibko tylko pogoda teraz c**jnia trakcji brak