Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. To jest oznaka Twojej słabosci wiem ze w głebi serca chciałbys byc choć w 1/2 tak fajny jak ja :polew: ale nie martw sie bedzie dobrze :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:10_________________________________________________aa wiedziałem ze ktorys z was usunie posta
  2. :gwizdanie: [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:05_________________________________________________ siema zioom
  3. ale będzie sztafeta + ogien w szopie
  4. Muczenie krowy nie wpływa ujemnie na ilosc mleka jaka oddaje btw to si mowi Patryczku " Ryczacy byk mało mleka daje " chyba jakos tak
  5. sprzedajesz kolegów widzisz no co zrobic na program u rogla trzeba zarobic
  6. ooo Pawełku a mowiłem nie szlajaj sie w samej koszuli po tej starowce od klubu do klubu
  7. Widzisz Patryczku bo trzeba miec jaja i byc twardy a nie mietka pytka ale nie martw sie w Kaletce naucze Cie byc twrdym a nie miekkim faluskiem
  8. [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________teraz napiszesz posta i zaczniesz 500
  9. j**aniec nie ma edytowania
  10. chyba TY Chyba ty zreszta Adrian paziu nie mozesz wydwac polecen jestes od czarnej roboty [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:34_________________________________________________Gruby wez napisz 500 strone nie to zebym Cie podpuszczał
  11. To ja pierdl.. nie pisze od teraz [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 19:32_________________________________________________Patryk bedzie pisał i satwia chlanie w Kaletce
  12. dobra ja najwiekszy spamer odpuszcze sobie czekania i dam komus z was rozpoczac ta 500 strone zrobie wam taki prezent docencie moje dobre serce
  13. Cupry nie były produkowane w 4 łapach [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 11:10_________________________________________________Q to wiadomo ze sie przydaje przy startach ale przy mocy 150 KM to nie jedzie Jezdziłem ostatnio AVFem z Q to start fajny ale malo mocy to nie jedzie
  14. jak bedzie trakcja
  15. Mnie nie będzie mój paziu ale pamiętaj o swoim MISZCZU DŻEDAJ i informuj mnie na bieżąco
  16. nie tralala tylko taka prawda smutne ale prawdziwe albo zmienmy godzine spotow na np 16:00 to juz bedzie pora po obiadowa ;]
  17. Adrian widziałem ze tak bedzie ja mam usprawiedliwienie 1. Wczoraj były 5 urodziny NOVO :gwizdanie: 2. Miałem szkołe dzis btw zrobmy moze spoty raz na miesiac a tak wogole Adrian to sie nie dziw ze nie ma ludzi na spotach zobacz co sie dzieje ostatnio u nas na forum pucha jest i tak samo pucha ze spotami
  18. co sie dzieje wąski :naughty:
  19. no przegladałem to niezły brecht
  20. ten kawałek to pamietam jeszcze ze szkolnych dyskotek wakacyjnie i przyjemnie
  21. Elblag był i Pomorze tez w tamtym roku takze Wy tez wpadajcie Adrian paziu moj zoba zoba ALE MIAŁ CHWILE ZAWACHANIA :gwizdanie:
  22. No po programie to Ci powiem ze chyba juz nie stanę na kresce z nim bo nie ma po co 1 i 2 będzie dla mnie bo szybciej trakcje złapie czyli mimo mniejszej mocy będziemy szli mniej więcej równo tak mi sie wydaje ale koniec 2 i 3,4 to będzie przepaść to juz nie będą długości auta tylko meeetryy jak będzie sucho to powiem mu zeby wpadł na spota to was przewiezie Dlatego nie ma bata trzeba sie uzbroić w program [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:29_________________________________________________ bierz pod uwage ze w Marcu jest ogolno polski i duzo ludzi bedzie okładac na wache i wodke ale za to my pewnie bedziemy organizowac zlot w Kaletce pod koniec Kwietnia takze juz cieplej bedzie takze zapraszamy wtedy Was do Nas [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 11:37_________________________________________________
  23. troche staroci Fragma - Toca's Miracle 2008 (Official Video HQ) Faithless - Insomnia
  24. no 5 sek. powinno byc Przyjadziem Pawełku ino jo ino gibko tylko pogoda teraz c**jnia trakcji brak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.