Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
WOT - World of Tanks
no to jest głupie ja jak kupiłem IS3 i działko kujowe to od razu 1sza walka a tam 3x Xtier:decayed: btw a z tymi kodami z cd action to na serio ze tylko raz mozna wpisac ?? bo mam kumpla co rpacuje w hurtowni i pozniej sprzedają za połowe ceny gazety jak sa po terminie i sobie chciałem kupic :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
No ja tez mam weekend za***any jak d*pa nimfomanki :decayed: tak myślę kiedy ten spot można ogarnąć bo za tydzień jest dzień duchów w piątek to pewnie większość robi sobie długi weekend, a za 2 tygle dzień niepodległości to tez długi weekend :whistling:
-
WOT - World of Tanks
Fr0styyy jaki masz nick w WOT to Cie dopisze
-
WOT - World of Tanks
jaki bananowiec chyba wszystkie cd action wykupił :decayed: ja bym sobie kupił jagdtiger 8.8 albo T34
-
WOT - World of Tanks
no tak wkoncu mam kody od Ciebie to nie bedzie lipy
-
WOT - World of Tanks
ee znowu na kodach grasz :decayed: Najlepiej jest jak arty wali przed kimś ten ktoś sie cofa zamiast na bok uciekać no ja w weekend zaczynam przygode ze niszczycielami
-
Po wymianie oleju głośniej?
Radek masz tu topic http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-prawda-falsz-olej-motul-181442/ Kowi fakt może coś się z motorem dziać, a co do pracy to wiesz u mnie np był na serwisie long life i jak wymieniłem na Motula to jest lepiej:wink:
-
Po wymianie oleju głośniej?
pytanie zasadnicze: gdzie kupowałeś ten olej i czy jest to na pewno motul,a nie fake? otoz to niestety na rynku jest w chu... podróbek motula :kwasny:
-
WOT - World of Tanks
właśnie jak to jest z klanem co to daje ?? wogle to chyba musze starego kompa troche reanimowac to moze bedzie lepiej smigał niz ten laptop bo laptop jak sie zagrzeje to c**j w torcie jest 7 fps :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
masz juz RNS-e ?? a co do spotow to mysle ze ruszymy od listopada co Wy na to ??
-
Spoty Olsztyńskie
toc to dokłądka od cupry
-
Po wymianie oleju głośniej?
hmmm dziwne trochę ja wcześniej maiłem long life w niemcowni teraz cały czas na motulu 5w40 x-cess i mam wrażenie ze na tym mi lepiej silniczek pracuje
-
WOT - World of Tanks
ja słyszałem ze na kodach grasz
-
WOT - World of Tanks
jak jak widzę te duże czołgi np Maus, e100, jagodka, ob 707 albo 268 , t30 to sie chowam :kox: i czekam az silniejsi trochę z nimi powalczą
-
WOT - World of Tanks
jak zaczynałem grac to moim marzeniem był Maus :decayed:
-
WOT - World of Tanks
wczoraj grałem IS3 to runda jakaś masakra była 4x Xtier 9x IX tier i 2xVIII tier i wez tu graj :polew: jak mnie je.. najpierw OB268 to od razu pożar :naughty::kox: i dobiła jagódka w skład amunicji i sobie wybuchłem :whistling:
-
WOT - World of Tanks
ja zbieram na IS8 i w międzyczasie chyba będę grał jakimś niszczycielem
-
WOT - World of Tanks
no to pogratulowac tak jak u mnie ja mam ob.268, IS-7 i E4:decayed: jest niezle ale z was kozaki :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
to jest to widac ta je... nadwage
-
A4 Diesel
Fajne wozidło oblukane w Ornecie tylko pogoda nie dopisała
-
Spoty Olsztyńskie
My z Adrianusem uderzaliśmy w puchara :drunk: ooo proszę jakie bogactwo a co za mody miała tamta srebrna b5 sedan w dieslu ??
-
WOT - World of Tanks
a np; dowodcy zarówke, a reszcie naprawe ??
-
Spoty Olsztyńskie
yyyyyyyyyy nnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hoooooo nnnnnnnnddaaaaaaa :naughty::naughty: no to na ornecie byli: 1.Zaleczeq 2.Adrianus 3.Jacov6 4.garry99 5.kaFFFar tak mi sie wydaje 6. ktoś z b6 3.0Q ale nicku nie znam :grin:
-
Spoty Olsztyńskie
moze tez sie przejade ---------- Post dopisany 20-10-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2013 at 18:33 ---------- gdzie sa foty ?? ja sie pytam
-
WOT - World of Tanks
pany co wybrac na 2 perka w IS3 bo mam juz 99% towarzyszy broni u wszystkich