Treść opublikowana przez dario_77
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
Posłuchaj kolegów, bo to oni będą cię oceniać na najblizszym spocie i żeby potem nie było płaczu ze siekę wywaliłes a efekt trochę nie taki jak był założony. Szukaj seryjnych Rs-ów w tedy to wszystko gra i buczy
-
[ALL B5] Kupiłem felgi... chyba od RS4
No wzór jest odpowiedni ale ori od RSa widziałem takie obręcze za 3tyś oczywiscie używane i 18''. Więc za tą cenę masz wzór RSa bez pewnosci na jej długą wytrzymałość, ale na pewno jak będziesz uważał to jakiś czas pojeździsz
-
[B5 ADR] Czy pasuja optycznie te felgi ?
"dario_77 dopiero teraz skumałem po otoczeniu oglądając te foty że ten link co dałeś do B4 to made in Głogów :] hehe. Między TOP-Poligrafią a Aldim... No i to że sam reprezentujesz nasza metropolie " A no zgadza się Tomek, że tam dokładnie zrobiłem te fotki i na przeciwko mieszkam, tylko że teraz w zamian B4 stoi tam B7 i tez w Avanciku :> (p.s. ta B4 jest jeszcze do sprzedania także jak ktoś z okolicy by potrzebował to polecam ) a co do wzoru to był poglad po to żeby pokazać do jakich aut te kółka tworzą czy to Dezent czy Azev. Pozdro
-
[B5 1Z] A4 95r Co myślicie o tych felgach ????
Każda fachura od kółek powie ci żeby szukać ori, one są dużo twardsze i nasze drogi dają im posłużyć dłużej. A prostowanie kółek nie jest tanie i robi się to też ograniczoną ilość razy a potem... wymiana niestety
-
[B5 ADR] Czy pasuja optycznie te felgi ?
Ten wzór kółek co znalazłes to na B4ce ładnie leżą (http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7880886) a na A4 wrażenia nie zrobią (chyba ze posadzisz ja a obręcze założysz conajmniej dwa rozmiary wieksze w tym wzorze). Musti dał ci ładny przykład, na których wózek dostanie świeżości
-
[ALL B5] Bridgestone Turanza ER300 VS. VREDESTEIN Sportrac 3
W teście ADAC te masz na topie: http://moto.allegro.pl/item559099903_letnie_opony_205_55_16_pirelli_205_55r16_pobranie0.html Właśnie sam je zakupiłem. Sprzedawca jest konkret a ceny w sklapach ok 100zł więcej niz on sprzedaje. Zamówiłem w poniedziałek a we wtorek już je miałem w domu.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
Takie zderzaki z laminatu nie mają żadnej wytrzymałości max do 5km/h. Strzeli ci kamień spod ciężarówki na drodze i będzie buba. Myślę że szkoda twojego wysiłku z dopasowaniem, finansowaniem, lkierowaniem a potem montowaniem znowu starego zderzaka. Miałem taki fajny pomysł w B4 od RS2 i tak ten pomysł sie skończył jak opisałem po krótce:/ Szukaj Ori! 3mcie się
-
[INNE] Moje stare poczciwe Subaru
To jest klasyka rajdów na poziomie Audi Quattro. Te auta nigdy sie nie starzeją i nigdy się ich nie zapomina, zawsze można nimi sie lansować. Ja zrobiłem ten sam błąd - pozbyłem sie klasyka ale w moim przypadku było to Quattro
-
Spocik Lubuski :)
W Bytomiu Odrzańskim /koło Nowej Soli, jest koleś nazywa się Chłopowiec . Skrzyniami od automatów zajmuje sie od lat i wiem że jest słynny na nasze województwo więc jak cos to jechać do Bytomia i się powołac na nazwisko: Chłopowiec to każdy przechodzień go skieruje tam gdzie trzeba. Pozdro
-
[B5 ADR] Brak hamulców przy 1 i 2 hamowaniu
Własnie mam tą samą sytuację i wybieram się do mechanika tylko, że brakuje czasu i na razie tak jeżdzę. Zanim ruszę wcisnę ze dwa razy pedał i daje to efekt że hamuje od pierwszego nacisnięcia po ruszeniu. A zaczęło mi się tak dziać od tygodnia. Komputer pokazuje OK a jednak coś wózkowi dolega. Jak dojdziesz co jest przyczyną to pochwal sie na forum. Pozdro
-
[ALL B6] Lampy tył
Serwus! Te wątkowe lampy to wyglądają tak jakby ktoś je w trakcie produkcji ściągnął z taśmy i zapomnieli ich skończyć - czegoś im brakuje i jak je założysz to wózkowi będzie też coś brakowało , wiec poszukaj led-ów. Pozdro
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
W moim aucie juz była zamontowana gasnica i wlazła też do kabiny od strony pasażera przy tunelu. Może nie wygląda to estetycznie ale na razie nikt z pasażerów nie narzekał że przeszadza wiec chyba to dobre miejsce. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie!!! Mam na imię Darek i jestem w Klubie A4 nowy. W świecie Audi obracam sie juz nie od dzisiaj bo ujeżdżam już 5tą Audi w moim życiu. Na dzień dzisiejszy posiadam Audi 80 B4 Avant z silnikiem 2,3E no i mój nowy nabytek Audi A4 Avant w budzie B7 2,0tdi. Przy okazji przywitania miał bym prośbę w związku z moim nowym nabytkiem: potrzebował bym instrukcję obsługi po Polsku do B7 Avant bo nie ogarniam tych wszystkich opcji Jak ktos mógłby mi pomóc to z góry dziex i pozdro