Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no ja już raczej odpadam bo mały już jest zmierzły
  2. no właśnie też się zastanawiam czy czasami nie ubrać Wiktora i nie podjechać, ale nie chce tam stać sam albo z naszym kolegą na G........ to co podjeżdżasz Krolu [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________a i może jeszcze ktoś by miał ochotę zapamietam to sobie :decayed:
  3. szkoda myślałem ze zrobię przejażdżkę małemu Dimek zbieraj 4 litery i jedziemy na zlota tyle ze ja do max 19 wiec lipa
  4. szkoda myślałem ze zrobię przejażdżkę małemu
  5. no właśnie też się zastanawiam czy czasami nie ubrać Wiktora i nie podjechać, ale nie chce tam stać sam albo z naszym kolegą na G........ to co podjeżdżasz Krolu [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________a i może jeszcze ktoś by miał ochotę
  6. no to cza było powiedzieć, że mieliście grupowe mycie też bym się podpiął :kox: Następnym razem dam znać :gwizdanie:
  7. no to cza było powiedzieć, że mieliście grupowe mycie też bym się podpiął :kox:
  8. no co się śmiejecie a jak by się przeziębił
  9. kurde ty to masz wtyki na górze miejscowa zima ci się trafiła :kox:
  10. mnie nie będzie - opieka :>
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak to prawda to gratuluje no to baw się dobrze :kox: i wpadnij czasem na spota się przywitać w natłoku zabawy Wpadnie na pewno pochwalić się nową furką :polew: e tam będzie modził tą co ma :kox:
  12. no to podobnie jak ja pogoda chyba daje im popalić w chwili spokoju ja obstawiam ząbki masakra co 40 min przystanek no też już o tym pomyślałem
  13. , spoko luz ,damy radę jeszcze nie raz się spotkać no mogło by tak być :kox: siemano [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 11:02_________________________________________________ Teraz toś je fajny [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 09:24_________________________________________________ :hi: :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 10:50_________________________________________________ jak to prawda to gratuluje no to baw się dobrze :kox: i wpadnij czasem na spota się przywitać w natłoku zabawy
  15. no to podobnie jak ja pogoda chyba daje im popalić w chwili spokoju
  16. podziękowania za miłe przyjęcie spontany są najlepsze :kox: H4mmer wielkie dzięki za aktywację tego CLH w końcu można się na spocie przylansować Tolek wielkie dzięki za ściganko było mega i muszę przyznać, że bardzo fajnie ci to śmiga :kox: :>
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    aloha chlory
  18. ja tez mam takie pozwolenie oczywiscie mysle o swojej malzonce :> :> :> wy to się macie dobrze :gwizdanie: siemano
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. ja :kox: a tak po za wszystkim to witam [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:27_________________________________________________ przed tym samym dylematem stałem w żeszłym roku i ostatecznie odpuściłem
  21. to dawcav6 czyli Cezary albo jego kobitka niestety panowie musze was rozczarować ale to nie ja tam byłem nie zapuszczam sie aż tak daleko u to mnie zaskoczyłeś to chyba sobowtóra masz w tym samym samochodzie
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.