Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    urok osobisty mowisz :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie pier**l tylko chwal się coś zaruchał sprawdzaliśmy z kumplem czy małolaty wolą B5 po polerce, czy brudną B6 w S-line no i co b5 wziely :kox:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok kiedy idziemy na jakieś d*py :gwizdanie: dawaj byłem u fryzjera i mam umytą furę możemy jechać się lansować możecie zabrać stanleya, bo dziś 3 godz spędził na myjni puszczasz stana na d*py to ja tez jade :kox: ale on jeździ ze mną ..... ja mu robię pierwszą selekcję :polew: moze byc to dla mnie tez wybierzesz jakies swierze miesko też się piszę...ale nie starsze niż 17 lat to ja dla odmiany chce gorącą 40-tkę :kox: co ty chcesz moja mame zwariowales
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok kiedy idziemy na jakieś d*py :gwizdanie: dawaj byłem u fryzjera i mam umytą furę możemy jechać się lansować możecie zabrać stanleya, bo dziś 3 godz spędził na myjni puszczasz stana na d*py to ja tez jade :kox: ale on jeździ ze mną ..... ja mu robię pierwszą selekcję :polew: moze byc to dla mnie tez wybierzesz jakies swierze miesko
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok kiedy idziemy na jakieś d*py :gwizdanie: dawaj byłem u fryzjera i mam umytą furę możemy jechać się lansować możecie zabrać stanleya, bo dziś 3 godz spędził na myjni puszczasz stana na d*py to ja tez jade :kox:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano w robocie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jebnąć ci ze łba? ej , bo zobaczysz grozisz mi? bo pójde po brata ok dobra wymiękam [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:38_________________________________________________ :sick3: ta a4 wyglada jak statek kosmiczny
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jebnąć ci ze łba? ej , bo zobaczysz ale od ciebie? ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde możliwe dimanku... chyba że się w końcu wyśpie :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________logout... no spij dobrze i uwarzaj co cie nikt nie okradnie na tym spacerku
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jebnąć ci ze łba? ej , bo zobaczysz ale od ciebie? ty za niedługo bedziesz chodzil szybciej spac niz ja z roboty przyjde
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  11. siemano po robocie :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podziekowania
  13. QRi niestety nie mialem okazji sie z toba troche pobawic na banie wozidlo wpadlo mi w tryb awaryjny przez ten zasrany EGR no trudno innym razem ale za to szacun za projekt chodzi ci to niesamowicie przyspieszenie jest za***iste
  14. ja jade hehe to Dimanie tak 18:15 z rybnika wyjazd [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________ ja siedze w robocie do 20-tej kurde szkoda to next razem ja jade na pewno bo sie z Krolem na logi umowilem seves to ja dojade pozniej bo nie zdarze tak szybko
  15. ja jade
  16. trzeba się starać bo jest szansa i możliwości i może w końcu by jakaś chatę wynająć :gwizdanie: no nareszcie bo jakos sie opuscilismy z domowymi imprezkami i jakos smutno sie na duszy robi moze by impreza na chechle teraz na weekend moze byc niezle będzie ciepła norka na zimę tylko musisz wiedziec ze na zime jest mniej roboty w budownictwie :gwizdanie: wiem, ale firma jest na tyle spora, że w zimę przerzuca ludzi na wykończeniówkę, bo prowadzi kilka budów naraz... no to nie spamuj tylko szukaj tej norki na necie :kox: :kox:
  17. trzeba się starać bo jest szansa i możliwości i może w końcu by jakaś chatę wynająć :gwizdanie: no nareszcie bo jakos sie opuscilismy z domowymi imprezkami i jakos smutno sie na duszy robi moze by impreza na chechle teraz na weekend moze byc niezle będzie ciepła norka na zimę tylko musisz wiedziec ze na zime jest mniej roboty w budownictwie :gwizdanie:
  18. trzeba się starać bo jest szansa i możliwości i może w końcu by jakaś chatę wynająć :gwizdanie: no nareszcie bo jakos sie opuscilismy z domowymi imprezkami i jakos smutno sie na duszy robi moze by impreza na chechle teraz na weekend moze byc niezle
  19. no i widze ze znowu zmeczony od noszenia zeszyta kiedy ty sie do tej roboty przyzwyczaisz wkoncu to juz nie wakacje już nie noszę... zapamiętuję a potem zapisuje no czyli idziesz w dobra stronę rozwijasz sie w pracy a to sie chwali jeszcze troche i bedziesz mógł troche zwolnic nie, bo dyrektor idzie na urlop i przez 2 tyg. będę musiał ogarniać częściowo 2 budowy.... no mialem na mysli nie najblizsze dwa tygodnie ja mowilem o przynajmniej pol roku
  20. no i widze ze znowu zmeczony od noszenia zeszyta kiedy ty sie do tej roboty przyzwyczaisz wkoncu to juz nie wakacje już nie noszę... zapamiętuję a potem zapisuje no czyli idziesz w dobra stronę rozwijasz sie w pracy a to sie chwali jeszcze troche i bedziesz mógł troche zwolnic
  21. siemano pitek co tam u ciebie slychac wszystko gra i buczy
  22. no i widze ze znowu zmeczony od noszenia zeszyta kiedy ty sie do tej roboty przyzwyczaisz wkoncu to juz nie wakacje
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i witoj ty dziadku mlody ino mi tu nie bluznij starszym sie szacunek nalezy miejsca bys ustapil a przepraszam już wylogowuje się z forum no wybaczam i juz mi sie tu zachowuj jak na mlodego czlowieka przystalo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.