Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wino :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
poka zdjecia
-
Spoty Katowice i okolice
siema OKO widzę ze się muszę przestać przywalać do twojego nicka bo zmiana nastąpiła z dedykacją dla Ciebie :gwizdanie: ale i tak musisz mi podac geneze tego niku bo tego nie przeboleje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema OKO widzę ze się muszę przestać przywalać do twojego nicka bo zmiana nastąpiła hehe Diman przyjeżdzasz na kawe i tankowanie Max juz dzisiaj u mnie był jeszcze za jedno tankowanie nie zaplacilem ale w sumie mam juz pomalu pusto :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema OKO widzę ze się muszę przestać przywalać do twojego nicka bo zmiana nastąpiła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry ;( ja odpadam bo musze do mamy isc na imprezke wczoraj miala urodziny :gwizdanie: ale sie wymigał :polew: :polew: jak nie wierzysz to se naszej klasie sprawdz kiedy miala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry ;( ja odpadam bo musze do mamy isc na imprezke wczoraj miala urodziny :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pytal ile go skasujesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od poczatku jakos nie ustawilem dziadki tak mają [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________krolu ty sie szykuj bede o 12.00 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano dzięki panowie za życzenia no bulik tu mnie zaskoczyłeś spostrzegawczością widzę ze nasza klasę przeglądasz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja spadam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakoś Cię nie lubią nie mam nawet listy ludzi :wallbash: :wallbash: Widzisz Krolu net cię wy***ał Nie warto tylko na nim polegać kurcze... jeden koleś nie podał nicku w przelewie :wallbash: :wallbash: Ja nie podałem, napisałem tylko "Za kabelek" ale ty jesteś z KALET - to odrazu wiadomo.. dojdę do tego po pw... :wallbash: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 23:04_________________________________________________ale jestem zły... gdzie jest guru on ma kontakty z lukaszemr z hugiem itp on by mi załatwił no jak on zacznie zalatwiac to bana dostaniesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron to byl zielony przyczailem go
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chudineze widzialem go jak sie czaił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spokojnie [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 22:43_________________________________________________ale nie mogę tak po zlocie odrazu do domu przychodzić bo żonka pomyśli, że mam coś na sumieniu - już 3 razy się mnie pytała czy napewno nigdzie dzisiaj nie idziemy Mirek, widzisz sam myślisz o sobie non stop, a to może żonka coś ma w zanadrzu i chce cię wygnać i przez to się pyta czy na pewno nigdzie nie wychodzisz napewno a ten jej pokrzyżował plany :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z ełu chyba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
widze kolezanko :gwizdanie: ze sie zadomowilas na forum :>
-
Spoty Katowice i okolice
hahahah pięknie udało Ci się mój nick zapisać :polew: ja mam 17" na szczescie to moze sie tam czasami pokarze :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema _oko1234
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to gdzie mam podjechac po te browary efekty :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u to zycze powrotu do zdrowia
-
Spoty Katowice i okolice
spoko zapraszamy i oczywiscie nie tylko Ciebie moze ktos jeszcze bedzie mial ochote
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
efekty kolorystyczne bajeranckie co