Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą ale jak jebne mu kluczem 70'ką to raczej nawet nie kwiknie a co dopiero miałby oddać ty moze wprawadz dykusje lepiej bo jeszcze siedziedz pojdziesz i tyle bedzie z tych twoich czynow :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ci podwyższyli u lala normalnie zyc nie umierac Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą nie wierzysz w Pitka teraz to pakuj walizy i do egiptu wal na wczasy
-
Spoty Katowice i okolice
siemano za duży rozmiar mial wiec musiałem usunąć i nie chodzi tu o ten tyleczek bynajmniej a i wogule co ty sie tak w spotach opuszczasz ;( no czekam aż mi stan a4 kupi, co bym miała się w czym lansować na tych spotach :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ci podwyższyli u lala
-
Spoty Katowice i okolice
siemano za duży rozmiar mial wiec musiałem usunąć i nie chodzi tu o ten tyleczek bynajmniej a i wogule co ty sie tak w spotach opuszczasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to tak jak mnie wczoraj im to proponowalem i nic z tego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a no niestety co zrobisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Pitoslaw
-
Spoty Katowice i okolice
siemano Kędzior całkiem zapomniałem o tej płycie wiec masz szczęście :gwizdanie: ale myślę ze do bukowiny sie wyrobisz to sobie posłuchamy w drodze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stary dla mnie tez marzenie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
za***ista :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie panowie i pani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano a mnie na karczme nie stac ;( a w robocie proba naprawienia kryzysu zobaczymy co z tego wyjdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i tu dobrze zaczynasz prawic dobra ja spadam spac bo jutro zebranie w robocie moze cza bedzie robote zmieniac nara wpadniesz na tyle co nic**wg. definicji nic - to 0,7 na dwóch :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
1 spot możesz odpuścić a do spiża można iść w środę tyle gatki a tera sie wymiguje trudno bedzie bez niego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to odprawiaj w piatek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czys ty na leb upadl nie masz innego dnia przeciez to omawialismy juz dwa tygodnie temu ja ci dam niemoge
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko - znowu masz jeden wieczór do wykorzystania Hehe Mirek tak samo myślimy czyli bede u dimana przed Bukowiną
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano szkoda ale co zrobisz potrafisz mi zmienic rozmiar tamtego avatara jakby umiał to już by nam spowrotem dupcią kręciła :gwizdanie: no trudno bedzie to co jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:mysli: :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________te są dla mnie lipne... (moje zdanie) Dla mnie tez jakos nie bardzo ale wazne że Puckowi sie podoba Ja cały czas myslałem że jak bierze felgi od Wojtka A4 to bedą to felgi z jego auta bo tez je chciał sprzedac a te sa :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano szkoda ale co zrobisz potrafisz mi zmienic rozmiar tamtego avatara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman jakaś słaba ostrość... no wiem zle co tam i tak jest niezla :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mojego nie moge bo ma za duzy rozmiar ;( nie da się go jakoś skompresować :gwizdanie: pewnie tak ale sie na tym nie znam ;([br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________ narazie taki zostawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mojego nie moge bo ma za duzy rozmiar ;(