Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą ale jak jebne mu kluczem 70'ką to raczej nawet nie kwiknie a co dopiero miałby oddać ty moze wprawadz dykusje lepiej bo jeszcze siedziedz pojdziesz i tyle bedzie z tych twoich czynow :gwizdanie:
  2. no to ci podwyższyli u lala normalnie zyc nie umierac Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą nie wierzysz w Pitka teraz to pakuj walizy i do egiptu wal na wczasy
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano za duży rozmiar mial wiec musiałem usunąć i nie chodzi tu o ten tyleczek bynajmniej a i wogule co ty sie tak w spotach opuszczasz ;( no czekam aż mi stan a4 kupi, co bym miała się w czym lansować na tych spotach :>
  4. no to ci podwyższyli u lala
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano za duży rozmiar mial wiec musiałem usunąć i nie chodzi tu o ten tyleczek bynajmniej a i wogule co ty sie tak w spotach opuszczasz
  6. to tak jak mnie wczoraj im to proponowalem i nic z tego
  7. a no niestety co zrobisz
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano Kędzior całkiem zapomniałem o tej płycie wiec masz szczęście :gwizdanie: ale myślę ze do bukowiny sie wyrobisz to sobie posłuchamy w drodze
  9. stary dla mnie tez marzenie :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    za***ista :slina:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie panowie i pani
  12. siemano a mnie na karczme nie stac ;( a w robocie proba naprawienia kryzysu zobaczymy co z tego wyjdzie
  13. no i tu dobrze zaczynasz prawic dobra ja spadam spac bo jutro zebranie w robocie moze cza bedzie robote zmieniac nara wpadniesz na tyle co nic**wg. definicji nic - to 0,7 na dwóch :polew:
  14. 1 spot możesz odpuścić a do spiża można iść w środę tyle gatki a tera sie wymiguje trudno bedzie bez niego
  15. to odprawiaj w piatek
  16. czys ty na leb upadl nie masz innego dnia przeciez to omawialismy juz dwa tygodnie temu ja ci dam niemoge
  17. spoko - znowu masz jeden wieczór do wykorzystania Hehe Mirek tak samo myślimy czyli bede u dimana przed Bukowiną
  18. ano szkoda ale co zrobisz potrafisz mi zmienic rozmiar tamtego avatara jakby umiał to już by nam spowrotem dupcią kręciła :gwizdanie: no trudno bedzie to co jest
  19. :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 18:41_________________________________________________te są dla mnie lipne... (moje zdanie) Dla mnie tez jakos nie bardzo ale wazne że Puckowi sie podoba Ja cały czas myslałem że jak bierze felgi od Wojtka A4 to bedą to felgi z jego auta bo tez je chciał sprzedac a te sa :kox:
  20. ano szkoda ale co zrobisz potrafisz mi zmienic rozmiar tamtego avatara
  21. Diman jakaś słaba ostrość... no wiem zle co tam i tak jest niezla :gwizdanie:
  22. mojego nie moge bo ma za duzy rozmiar ;( nie da się go jakoś skompresować :gwizdanie: pewnie tak ale sie na tym nie znam ;([br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 20:31_________________________________________________ narazie taki zostawie
  23. mojego nie moge bo ma za duzy rozmiar ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.