Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. :nabijasie: z czego ty sie tak lejesz ale przynajmniej fajna ikonke wkleiłeś wiesz jak sie ma 38,3 gorączki to wsztstko śmieszy masz na mysli avatarek ? :kox: avatarek masz wporzo ale mialem na mysli ta ikonke
  2. :nabijasie: z czego ty sie tak lejesz ale przynajmniej fajna ikonke wkleiłeś
  3. w tym modelu dobrze chwytasz i ciągniesz :gwizdanie: ten typ tak ma to nic, lecę do roboty :gwizdanie: pucol uwazej na wungiel i tasma co bys nie usnol :gwizdanie:
  4. siemano spam nadrobiony
  5. dobra spadam bo to jest beznadzieja z ta szybkoscia tego forum nie ogarniam tego ide spac
  6. jaki tekst pucek no no "bujal po imprezach"
  7. ale zes doj**al :polew: znów nie masz avatara... no kezor mnie uświadomił ze mam go za duży rozmiarem ;( i nie wiem czy idzie to zmniejszyć rozmiar
  8. ale zes doj**al :polew:
  9. PROTEST -AVATAR WRÓĆ dokładnie a co najgorsze to nie umie znaleźć tego magicznego linka do mojego awatarka ;([br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 17:46_________________________________________________no i mam spowrotem
  10. no i dzieki kezorowi mam moj ulubiony awatarek spowrotem WIELKIE DZIĘKI KEŻOR :notworthy:
  11. no i jakis nadgorliwiec mi usunal moj piekny avatarek przez te wasze gatki ;( a co najwazniejsze to nawet nie ma odwagi sie przyznac
  12. ale w dolocie chyba :polew:
  13. masz szczescie ze przeprosiłeś bo ja juz prawie w aucie siedzialem i gonilem do ciebie
  14. zależy ..bo jak złapałeś coś wenerycznego to nie raczej nie Diman, to pozdrów Kaśkę :gwizdanie:
  15. zależy ..bo jak złapałeś coś wenerycznego to nie to zes pojechal
  16. Cieszysz się jakbyś zamoczył wczoraj :polew:
  17. gdzie ty sie tam patrzysz :polew: świntuch
  18. to w sumie dobrze... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. napewno rodzina to rodzina
  20. no to nie narób sie
  21. bardziej jak ta z twojego a tak na poważnie to ja nie narzekam spoko spoko bedzie dobrze
  22. jak wyglada tak jak ta z twojego awatara to napewno
  23. a do kogo maja pisac jak wszyscy od razu uciekaja i nikogo tu nie ma :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.