Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. ehhhhhhhhhh mięczaki - przez was będę się teraz uczyć :wallbash: [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________nie wiem czemu ale mam przeczucie, że dziś byś coś Pucek wyrwał [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:59_________________________________________________nigdy tam w środe nie byłem ale czy dziś jest odpowiedni dzień [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:01_________________________________________________Pucek Ty będziesz wogóle spał przed jutrzejszym dniem on dla spokoju ducha juz poszedl spac
  2. nie mam maszynki...zapomniałem kupić :gwizdanie: a tak w ogóle to kasa mi się prawie skończyła już ja ci jeszcze wiszę 5 zł to ci dziś oddam [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:09_________________________________________________w piątek jest dzien kobiet - impreza ze streaptisem więc raczej odpada- chodźmy dziś :kox: no to pucek jestes ustawiony na wieczor za tego piataka
  3. zapewniam transport na knurów i spowrotem [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 18:59_________________________________________________powaga - gaszę tu sie naprawde niebezpiecznie robi tez bede musial spadac stad [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________ maske to on juz ma
  4. ale ten krolu kusi masakra
  5. ja padam na pys pierwsza ciezka szychta sie trafila
  6. siemano wieczorkiem
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra pany spadam spac nara
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dojebane co ale już teraz mam to nagrane , ostanio pod makiem w Sosnowcu puszczałem stara ta nuta jak Diman... :gwizdanie: :baseball:
  9. dobra ja spadam bi jutro cza do roboty sie udac papa :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jestem jestem pany dziekuwa za spota chociaż i tak twierdze ze katowice sie nie umieja bawic
  11. siemano no i doczytalem fura sie prezentuje bardzo fajnie ukryta, nie pozorna i ma wyglad jak dla mnie oczywiscie, rezacze powiedza ze slabo mi sie bardzo podoba a zlocik jak zlocik katowice nie umieja sie bawic
  12. 12ego ma być -3 i śnieżek 12-tego to może sypać ile wlezie ja chcę zrobić próbę ja oczywiście jutro wpadam na SK, jak by nie było a teraz uciekam spać bo jutro muszę już pójść do tej roboty [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:02_________________________________________________spadam trzymta sie do jutra
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez spadam trzymta sie do jutra
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy" kładziesz kafle ? i nie tylko
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy"
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to auto Dimana :polew: :polew: to nie moje Diman, zmień tego avatara jest piekny ...i mnie podnieca :naughty:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to auto Dimana :polew: :polew: to nie moje Diman, zmień tego avatara jest piekny
  18. nie wychylam sie z tym bo Krolu bedzie mnie ścigał że mu laske odbiłem to ta sama ? może być na PW :drool: ta sama, ta sama poszło na PW bish wyslij do mnie tez
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to auto Dimana :polew: :polew: to nie moje
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    te padło b7 a sorry Diman zapomniałem,że też masz b7 :baseball:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemian a moze bys jutro na spota wpadl obczailibysmy ta twoja furke
  22. popatrzcie na laseczke pierwszą z prawej - w czymś białym z gołymi plecami a takich było dużo :gwizdanie: a ta co tyłem stoi się mega ruszała :kox: o tą moją Ci chodzi no o tą co zabroniłeś mi jej mówić ile masz lat :polew:
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co ma bo nic nie widze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.