Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie: a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema oko jak tam fura uszkodzenia opanowane
-
Spoty Katowice i okolice
smialo mozesz wpadac o 20 to jeszcze siedzimy na parkingu pozniej sie przenosimy tak jak juz stanley napisal do mcdonalda i tam zreguly siedzimy do zamkniecia :gwizdanie: wiec smialo mozesz wpadac zdarzysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj jak jechałem do piekar tez babka sobie wyobraziła kolo plejady ze sie zmieści w zakręcie psyt i sie nie zmieściła ale straty były nieporównywalnie mniejsze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sobota jest odpuść sobie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze ze zatankowalem wczoraj :gwizdanie: Toś zapewne nieźle przyoszczędził na tankowaniu u stanleya jakies 38zł na 59 litrach pomijajac trase do niego wychodzi jakies 25zl w kieszeni
-
Spoty Katowice i okolice
dobrze ze zatankowalem wczoraj :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnij kiedyś na spota ......... poznasz go od razu ........ bedzie w koszulce klubowej :gwizdanie: Sky zapomniałeś dodac ,że to ten mniejszy w lornetce :decayed: swinie :nabijasie:
-
Spoty Katowice i okolice
no to zmien neta za playa znowu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy mamusia juz o niego zadba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dokladnie to jest jakas cholerna masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hahahahaaa :laghing2: :laghing2: i co sie smiejesz [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 09:53_________________________________________________ Zawiesiłeś moderatora glutosława a tam zawiesil bana mu dal bo sie menda napinala No tak jak mówiłem doigrał się :gwizdanie: to i tak dal mu duzo czasu na przebywanie z nami :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zawiesiłeś moderatora glutosława a tam zawiesil bana mu dal bo sie menda napinala
-
Spoty Katowice i okolice
siema geju zaden gej ze mnie nie widzisz jaki mam kolor pacanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no proszę jest i naczelny spamowicz wszech klubowy [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 09:33_________________________________________________ zanim wyjade po moja to sie odezwe bo bede jechal troche pozniej to moze sie szczasniemy
-
Spoty Katowice i okolice
siemano katowiczanie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z ranka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty i tak juz zaduzo masz z przelewow to co sie czepiasz jak za dużo - na emeryture odkładam Ps. Guru mi dzwonił, że wykorzysta iż jest ubrany w klubową koszulke i zaliczy Gwarek :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty i tak juz zaduzo masz z przelewow to co sie czepiasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to napisz mi nr do siebie to sie jutro odezwe albo zostaw u egona to sobie odbiore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mowi ze zna ok