Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolego niesłuchaj ich oni ciągle piją :gwizdanie: a co do maca to wystarcza kupony rabatyowe i już wsazyscy będą cie lubieć :polew: oko co ty chrzanisz przecież tu nikt nie pije :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema oko jak tam fura uszkodzenia opanowane
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    smialo mozesz wpadac o 20 to jeszcze siedzimy na parkingu pozniej sie przenosimy tak jak juz stanley napisal do mcdonalda i tam zreguly siedzimy do zamkniecia :gwizdanie: wiec smialo mozesz wpadac zdarzysz
  4. dzisiaj jak jechałem do piekar tez babka sobie wyobraziła kolo plejady ze sie zmieści w zakręcie psyt i sie nie zmieściła ale straty były nieporównywalnie mniejsze :gwizdanie:
  5. sobota jest odpuść sobie :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze ze zatankowalem wczoraj :gwizdanie: Toś zapewne nieźle przyoszczędził na tankowaniu u stanleya jakies 38zł na 59 litrach pomijajac trase do niego wychodzi jakies 25zl w kieszeni
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobrze ze zatankowalem wczoraj :gwizdanie:
  8. Wpadnij kiedyś na spota ......... poznasz go od razu ........ bedzie w koszulce klubowej :gwizdanie: Sky zapomniałeś dodac ,że to ten mniejszy w lornetce :decayed: swinie :nabijasie:
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to zmien neta za playa znowu
  10. Glutosław weźmie zapewne kanapki i krauzy mamusia juz o niego zadba :gwizdanie:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dokladnie to jest jakas cholerna masakra
  12. hahahahaaa :laghing2: :laghing2: i co sie smiejesz [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 09:53_________________________________________________ Zawiesiłeś moderatora glutosława a tam zawiesil bana mu dal bo sie menda napinala No tak jak mówiłem doigrał się :gwizdanie: to i tak dal mu duzo czasu na przebywanie z nami :gwizdanie:
  13. Zawiesiłeś moderatora glutosława a tam zawiesil bana mu dal bo sie menda napinala
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema geju zaden gej ze mnie nie widzisz jaki mam kolor pacanie
  15. no proszę jest i naczelny spamowicz wszech klubowy [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 09:33_________________________________________________ zanim wyjade po moja to sie odezwe bo bede jechal troche pozniej to moze sie szczasniemy
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano katowiczanie :gwizdanie:
  17. ja tez spadam do jutra
  18. ty i tak juz zaduzo masz z przelewow to co sie czepiasz jak za dużo - na emeryture odkładam Ps. Guru mi dzwonił, że wykorzysta iż jest ubrany w klubową koszulke i zaliczy Gwarek :polew:
  19. ty i tak juz zaduzo masz z przelewow to co sie czepiasz
  20. to napisz mi nr do siebie to sie jutro odezwe albo zostaw u egona to sobie odbiore

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.