Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. kiedy zdajesz tą mature ? Matura przy tym ............ to jest pikuś ........ pan pikuś a to prawko na "B" robisz? po co mu on i tak caly czas lata :gwizdanie:
  2. e tam opowiadasz jest tylko ty slabo szukasz jak tak szuka jak auta to się nie ma co dziwić no ale zobacz jaka serie wyrwal
  3. e tam opowiadasz jest tylko ty slabo szukasz
  4. no to my sie zastanawiamy
  5. pucek nie no pochwal sie nie badz taki z kolegami z forum sie nie podzielisz takimi nowinkami obiecuję, że nie powklejam Twojego posta do innych wątków pucek nie no pochwal sie nie badz taki z kolegami z forum sie nie podzielisz takimi nowinkami dwa napalone dziady :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: a tam zara napalone ciekawe twojej nowej wybranki musimy obczaic czy do siebie pasujecie :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie stanley jak tam auto wycenili ci juz nie zgłosiłem jeszcze, to bardzo skomplikowana sprawa, ale nie bede pisal na forum opowiem wam we wtorek
  7. pucek nie no pochwal sie nie badz taki z kolegami z forum sie nie podzielisz takimi nowinkami
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie stanley jak tam auto wycenili ci juz
  9. :gwizdanie: może tak, może nie [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 22:31_________________________________________________ no guru Diman, tyle razy Ci tłumaczyłem, Guru to tania dziwka, zabawiamy się bardzo rzadko a to spoko uspokoiles mnie ty to moze wpadniesz z nowa kolezanka na spota :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie jesteś w robocie?? jestem w szoku No ile to można? Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! ale z ciebie klubowicz diman chcesz pożyczyć tą kasę czy jak :polew: :polew: :polew: zalezy na jaki procent
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie jesteś w robocie?? jestem w szoku No ile to można? Dopiero we wtorek idę. Ku... ZNowu chyba mnie nie będzie! ale z ciebie klubowicz
  12. o dokładnie by mi sie przydało noooo
  13. sorry już nie pisze nic rudi moze ty cos pilas
  14. no to akurat jest normalne wiec o co chodzi
  15. a co masz jakies domysly ze nie :gwizdanie:
  16. pochwal się co tam pod ta kanapa odnalazłeś bo jetem ciekaw
  17. gdzieś ty miron znowu po sklepach łaził sorry ale obiecałem Guremu, że nie powiem gdzie go spotkałem spoko rozumiem
  18. gdzieś ty miron znowu po sklepach łaził
  19. zimno tam masz wiec se odpuścił
  20. chciało by mi się bo jestem zdesperowany jutro mam masę jeżdżenia załatwiania itd i mogę nie mieć na to czasu a chcę na tych kołach jechać [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 18:52_________________________________________________ Diman a Ty mówiłeś że masz jakiegoś blaszaka kawałek? somes ano mam ale teraz tam mój wujek stoi swoim wozidlem
  21. Ja bym ci użyczył, ale nie ma w domu, a poza tym to nie wiem czy chciało by ci się jechać 50km w jedną stronę :gwizdanie: i dla tego to zaproponowal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.