Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman napewno myje umyte [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 18:01_________________________________________________serio tu cisza jak makiem zasial wszyscy rezaja cos a ja sie juz nudze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z pieknego rana [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 08:07_________________________________________________dobra do pozniej (czyt pozniej nie poznan krolu )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam spac narty do jutra
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to ja też ze 2 jakieś zawine to ja bede bez
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
melduje sie dotarlem do konca spamu jak chciałeś mnie zrobić jak mi w lusterku znikałeś? Diman za nami jechał i nagrywał jak musiałem ostro przyhamować byś się zmieścił potwierdzam guru powymieniaj co trzeba bo somes cie troche objezdza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lece do pozniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ej chopy ale momy za loknami pikno zima [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 09:47_________________________________________________ powodzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chyba ze lekko wyblakl :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie potrzebuje adwokata ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślę że można by posiedzieć pod Forum Ty napewno posiedzisz - będziesz miał tak tyłek skopany, że nawet nie pomyślisz o siedzeniu A co chcesz się ze mną spróbować uuuuupppppp :gwizdanie:........zapomniałem - trenowałeś u Chinioli :gwizdanie: sorki - nic do Ciebie nie mam stary nie pamietaz juz ze on ma cziorny pas ktory u japanczykow zdobyl ty to masz odwaga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek nie.. ja niekoniecznie.. Bry bedzie bedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze jakis mac bedzie dla cieplejszej atosfery i zjedzenia jakiegos jedzonka
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
starej z chaty sie nie da wyrzucic a tesciowa owszem czyli nie jest zle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie zadymiarze z rana :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miło, że o mnie wspomniałeś :nabijasie:
-
Spoty Katowice i okolice
chyba zartujesz spokoj bedzie zobaczysz jutro na forum sie kazdy napina a na zywo spokoj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tez tak mysle ze na zywo na forum sie to wyjasni i bedzie spokoj raz na zawsze
-
Spoty Katowice i okolice
tak z nim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak Krolu ale teraz nie mam czasu odpisać i tak mi rąk brakuje ( forum, pw, sms i tel ) wyslij cos na moj nr to ci pomoge rozladowac atmosfere
-
Spoty Katowice i okolice
no trzeba bo ekipa jest za***ista i mozna sobie spokojnie zyc i imprezowac jak my wczoraj
-
Spoty Katowice i okolice
a juz mi sie tam nie chce pomalu siedziec wole u was spokojniej jest :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dawaj spokojnie moja tez bedzie