Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
to idz to zglos bo mojemu kumplowi zaproponowali zeby nie glosil i na to poszedl siedzial se w domu za to a dniowki lecialy a teraz po pol roku ma przejebane przez ten wypadek bo go za***iście noga bo ale wypadku nie zglosil wiec lipa
-
Spoty Katowice i okolice
no nie mam ino fotel jest :> Gdzie taki fajny mebelek wyszarpałeś szwagier mi przywiozl z zagranicy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no nie mam ino fotel jest :>
-
Spoty Katowice i okolice
miałem dzisiaj wolne i jutro też biore wolne, w środe miałem "wypadek" i się zastanawiam czy go niezgłosić bo mnie coraz bardziej kręgosłup zaczyna boleć [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________ :slina: :slina: Diman mój przyjacieluu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powiem ci ze wporzowa sprawa z tylu jest jescze schowek na tel wiec czego jeszcze trzeba
-
Spoty Katowice i okolice
a ja alkohol w specjalnym fotelu trzymam
-
Spoty Katowice i okolice
Basia siedzi obok pije martini, a ja cole co za dystyngowany alkohol pozdrow ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to miejcie uszy i oczy otwarte jak oczywiscie moge was prosic bo szykuje sie w Rybniku nowy projekt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
od razu widać że dłubana :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taka podkowe bym sobie na grilu jebnal- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no rzeczywiscie dziwny :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:04_________________________________________________ :nabijasie: Diman śmiejesz się z kawału czy z emotek dlatego je dorzucilem bo i z tego i z tego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to dobrze bo juz myslalem ze cos ze mne nie tak :> [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:40_________________________________________________ true Somes weź na Vive szybkooooo !!!! :gwizdanie: no widze ze wasza nuta leci- Spoty Katowice i okolice
a to spoko [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________ no powiem ci kedzior ze tylko o jesnym bez wyjatku- Spoty Katowice i okolice
tak żonę 10 lat temu krolu nie przesadzaj tylko 9 :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
z myślą o Tobie ją dawałem wiem [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:16_________________________________________________ porabalo cie zonaty jestem to oficjalne forum oczym ty mowisz porzadny czlowiek jestem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
nie no K.O nie bylo to bylo bardziej zmeczenie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 21:12_________________________________________________ somes dzieki za emotek :polew:- Spoty Katowice i okolice
właśnie.... Diman chrapie jak odkurzacz :polew: kto jak kto ale ty to chyba nic o tym nie wiesz spales jak zabity- Spoty Katowice i okolice
ledwo zyje malo spalem u krola w aucie jak jechalismy do chaty i troche w nocy z lekkim pochrapywaniem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
stary ja tam miałem mniej miejsca niż na fotelu... ja jeszcze mniej- Spoty Katowice i okolice
kabina stoi ? [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 20:59_________________________________________________ a ja jeszcze nie spałem wcale :kox: a jak wszystko podlaczone projekt mozna uznac za zakonczony- Spoty Katowice i okolice
somes co ty sie nie wyspales czy jak - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE