Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
Spoty Katowice i okolice
spoko poleje wam ale troszke wytlumacze jezeli by poduszki przy nie zapietych pasach wystrzelaly to by wystrzelily nawet gdy pasarzera nie ma na siedzeniu a poco
-
Spoty Katowice i okolice
no bo flacha jest do odebranie na nastepnym spocie
-
Spoty Katowice i okolice
jeżeli masz niezapięte pasy to czy airbagi wystrzelą czy nie ( chlopaki sprecyzowali, że chodzi o model B7) Akjam twierdzi ze wystrzelą Diman, że nie wystrzelą w żadnym aucie grupy VAG nie wystrzelą dla potwierdzenia miałem strzały ostre wcześniej nie bitymi: A4 B5, Passat B5 FL, A6 C5, A3 2006r, starsza beja 5 tez jestem tego zdania ale cza bedzie to u jakiegos fachowca sprawdzic
-
Spoty Katowice i okolice
W takim razie, to tylko Miszka,Stanley, Max, Diman, Kanar i Piterra znają mój adres :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 00:35_________________________________________________ jeżeli masz niezapięte pasy to czy airbagi wystrzelą czy nie ( chlopaki sprecyzowali, że chodzi o model B7) Akjam twierdzi ze wystrzelą Diman, że nie wystrzelą no oczywiscie ze ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty to wiesz na co patrzec zamiast na fure to na baby och pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ano sa wiec jedz tez bedzie slizganko dzisiaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no siemano ale chata chyba 22 stycznia a dziś jest 19 stycznia :mysli: :mysli: :mysli: ale niestety nie dam rady wpaść do chaty w piątek druga zmiana i brak możliwości otrzymania urlopu :kwasny: :kwasny: :disgust: :disgust: :angry: :angry: no sorry pojebalo mi sie za duzo tych zlotow dzisiaj jade na katowice i to dlatego ta pomylka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pitek wpadasz dzisiaj do chaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie umie odśnieżać popros mirona podobno jest w tym dobry :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 09:24_________________________________________________ Przed otwarciem drzwi trzeba troszkę odśnieżyć Chyba że masz takie nieszczelne szybe mu ktos w nocy wybil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o biedactwo tys jest pokrzywdzony no no
-
Spoty Katowice i okolice
Wpadniecie dziś na spota? Ja znowu siedzę w pracy i nie wiem czy wcześniej uda mi się wyjść!? jasne ze wpadniemy somes pucek i ja na pewno moze sie jescze ktos od nas dolaczy tego nie wiem
-
Spoty Katowice i okolice
witam katowice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra to ja tez sie bede zbieral pa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niech spamuja to bedzie nastepna impreza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na rope im szkoda- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez wiec cza to przemyslec zebym do mirona sie usmiechnal pijaków nie wożę ham ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez wiec cza to przemyslec zebym do mirona sie usmiechnal- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ale panowie to co moze walniemy jakas flache dla omiany :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak bedziemy mieli policzonych ludzi to moge tam zadzwonic WIEC WPISYWAC SIE A NIE WALIC W H..A- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________aaa właśnie.... Cześć Pucek ja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciebie tam nie chcemy Koooledzy zycie nie koledzy - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE