Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. parking pod intermarche o 18.00 pasuje
  2. nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :> Cześć i czołem, Witam cię z pochylonym czołem Damianie dimek specjalnie dla Ciebie od "landryna" żeby nie było że my teraz chamy jestesmy no nareszcie jakis rozowy sie ze zwyklym niebieskim przywital troche sie uspokoilem bo juz myslalem ze sie z nami nie kumplujecie
  3. mysle ze knurow jest ok wiec dawajcie spotowicze do knurowa
  4. nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :> Cześć i czołem, Witam cię z pochylonym czołem Damianie no nareszcie jakis rozowy sie ze zwyklym niebieskim przywital
  5. ni to musze tam na te statystyki popatrzec czy cie tam nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 13:15_________________________________________________ jak by było cieplej czemu nie no to cza bedzie sie zaszyc na jakiejs klatce schodowej
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pewnie zaszyl sie gdzies w piwnicy zeby nie miec dostepu do zarcia przeciesz jest na diecie :gwizdanie:
  7. ty to masz somes wtyki w klubie cza bylo zaprosic
  8. nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :>
  9. a co ty majki na newbie jestes [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 13:06_________________________________________________egon nie masz tam jakiegos klubu w piwnicy
  10. no to dobrze ze bedzie ten ogolnopolski to sie napijemy czemy nie gdzie sie spotkamy zrobimy se w knurowie mini spota na jakims piwku
  11. wiecej pij % a nie jedz tyle to bedziesz sie ruszał i to węzykiem nie mam z kim pic bo moja nie pije albo poprostu za malo jak dla mnie
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jeszcze bedziesz prosil zebysmy przyjechali ale wtedy to nas nie licz ty niegoscinny kolego ;(
  13. no ja nie wiem mialem z moja posiedziec :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Lista chętnych: 1. Krolu lista zamknięta :polew: ale z ciebie jest a ja nawet wiem gdzie podjechac
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak mnie moja puści to też podjadę Przecież rezanie to sama przzyjemność jak najbardziej przyjemnosc ale odpoczac tez trzeba
  16. a jak ze troche cza poswietowac na forum
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    panowie przynajmniej sobie troche dychniecie
  18. no i jak tam panowie wybieracie sie na spota dzisiaj?
  19. co zrobsz ktos musi pracowac zeby ktos swietowac mogl
  20. zarcie na te swieta mnie zabije massakra ruszac sie nie idzie :gwizdanie:
  21. a ty co patrikos wszystko przygotowane do wigilii
  22. a jakze nabyte moze egon sie na nich kiedys pokaze :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.