Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no u mnie jest niezla masakra
  2. :hi: :hi: :hi: a mnie glowa niezle napierdziela dzisiaj masakra a tak sie niewinie zaczelo po maluchu i starczy :gwizdanie:
  3. witka z rana widze ze pogoda kiepska to wszystcy jeszcze spia
  4. dobra ja spadam spac do jutra nara
  5. choby walka goloty ale ten wygral a myslalem ze nic nie pokaze
  6. no ale niezle go obil wlacznie z sedzia :gwizdanie:
  7. no i juz po walce 44 sekunda ale go napierdzielil masakra
  8. no panowie pudzian wychodzi
  9. no wlasnie tez sie zastanawiam a do wejherowa troche daleko zeby jechac zobaczyc jak byto bylo 200 -300 km to bym jechal rzucic okiem
  10. no wlasnie sie zastanawiam jutro tam zadzwonie i zapytam czy jeszcze maja jak beda mieli to moze wezme
  11. niezly ten dysk [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 23:17_________________________________________________ nara
  12. a pany na ktorym walka leci
  13. no tak jak ci mowilem radyjko masz zestrojone bardzo dobrze wiec milego uzywania
  14. no ja juz w domciu dzieki za spota wporzo jak zawsze no i dzieki miron za podwozke no i oczywiscie wielkie dzieki egon za browarek
  15. witka popoludniowa pora widze ze nie daliscie rady spamerzy dobic o 1400 strony ale moze to dobrze bo przynajmniej trzezwy bede wracal do domu
  16. no to mnie pocieszyles krolu niech cie drzwi dzieki no i zebys wiedzial dwa miesiace lezal w schowku i nic
  17. spoko zobaczymy jak to chodzi ale za wiele sobie nie obiecuj nie jestem fachowcem w tej dziedzinie
  18. wkoncu ktos to porzadnie wytlumaczyl dla tepakow forumowych wielkie dzieki krolu no i wlasnie dzisiaj mi sie lampka z poduszki zaswiecila jak nie ma czym jej wylaczyc ale z tym da sie jezdzic
  19. Diman: click-> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=35760 dzieki
  20. qwa dalej nie wiem gdzie sie te posty sprawdza ale jestem tepy z tego forum
  21. ogladam jeszcze oprocz forum orange country choper na discowery HD
  22. krolu powiedz mi gdzie sie to sprawdza bo nigdy nie umiem tego znalesc chodzi mi oczywiscie o liste postow na gliwickich
  23. , da się tą twoją "zabawką" logi dynamiczne zrobić ?? mysle ze sie da tylko musisz znac kanaly

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.