Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko mi pasuje[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:54_________________________________________________gdzie sie spotykamy i o ktorej dokladnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
obojetnie bo wolne wziolem ale nie zaraz z rana bo sie wkoncu wyspac musze[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 22:51_________________________________________________wy widze o 12 smigacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze tam do was podjade jutro na ta hamownie lecz tylko jako obserwator bo raczej na lepsze sie u mnie nic nie zmienilo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wpadaj wpadaj zapraszamy tez mialem u was byc ale nie dalem rady ale mysle jak sie troche zluzni to bede wpadal regularnie[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 00:31_________________________________________________dobra ja sie zabieram spac do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano co tam slychac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam auto odwiesc na parking
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie wlasnie tam mam bez zadnego mocowania weszlo w cisk jak bedziesz w piatek to przymierzymy czy ci wejdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zasada jest taka ze jak kupujesz slabe radio to musisz zainwetowac w dobra antene i odwrotnie dobre radio mozna wziasc slabsza antenke Do d*py radio + dobra antena bedzie szumiało jak w ulu a nic nie będziesz konkretnego słyszał. Do d*py antena + dobre radio już lepiej ale efekt podobny . Wiec albo szajs komplet albo inwestycja w coś porządnego tu sky ma racje lepiej dolozyc grosza i kupic cos porzadnego raz a porzadnie ale mysle ze z unidena bedziesz zadowolony przy dobrej antenie oczywiscie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja chodze tak jak pisalem na okraglo i jest git a co do tego radyjka recznego to nie polecam kumpel ma i strasznie szumi nie idzie go porzadnie ustawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu masz do wyboru do koloru http://allegro.pl/my_page.php?uid=3449667&p=2&p=0 ceny przytępne i a dobrze doradzą a polecam PRESIDENT HARRY II tanie nie jest ale ...... uniden to jest to samo lecz bez homologacji a cena nieporownywalna bo duzo nizsza Ale niestety wiekszy szumofon a jak ktoś z tego korzysta to ważny aspekt no musze sie niezgodzic ja chodze na okraglo z radyjkiem unidenem i jak masz dobrze wystroone to jest dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zasada jest taka ze jak kupujesz slabe radio to musisz zainwetowac w dobra antene i odwrotnie dobre radio mozna wziasc slabsza antenke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu masz do wyboru do koloru http://allegro.pl/my_page.php?uid=3449667&p=2&p=0 ceny przytępne i a dobrze doradzą a polecam PRESIDENT HARRY II tanie nie jest ale ...... uniden to jest to samo lecz bez homologacji a cena nieporownywalna bo duzo nizsza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze to dobra cena na gieldzie widzialem niedawno za 320 wiec chyba to dobra cena
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
unidena mam ja i jestrem mega zadowolony a z ta legalnoscia jest tak ze jej nie maja to jest ta sama firma co prezident tylko uniden jest na stany produkowane i u nas nie maja chomologacji kupujesz na wlasne ryzyko ale kto ci to sprawdzi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wszystko zalezy ile chcesz przeznaczyc na nie kasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli standarcik nic mnie nie ominelo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie nie bede czytal bo po co jak ty byles na bierzaco i i tak nie pamietaz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczorka mozecie mi przyblizyc o czym tam spamowaliscie wczoraj bo sorry ale nie chce mi sie czytac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gasimy do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ty tam tyle tego masz ze 3 lata masz co odkrywac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miron mozesz u mnie cos porezac jak ci sie nudzi np sciemnic szybki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wolisz żeby miało te kilka koni więcej i nie ważne że dymi :gwizdanie: takie trochę dziwne podejście ja bym wolał jednak mieć te kilka koni mniej i jeździć jak człowiek a nie robić zasłony dymnej [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 21:09_________________________________________________ no bo bywam tam ostatnio dziennie po robocie na fuhe tam jezdze do kumpla No tak trzeba spłacić lapka guru kasy nigdy za duzo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bo bywam tam ostatnio dziennie po robocie na fuhe tam jezdze do kumpla