Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tam wszystko drogie na biednego nie trafiło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aloha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko no i się sprawa wyjaśniła nie dam rady dzisiaj na spota podjechać, Majki będę dzwonił i się umówimy na jutro jakoś po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
jest już rajzefiber ? nooo to już pewnie od jutra CB testujesz CB już założone jest już rajzefiber ? nooo diman już się uczy nr autoban i zakrętów luzik wgrałem właśnie mapy do navi laser jeszcze musisz wyczyścić żeby się mapa nie zacieła nie mam RNS'E więc nie grozi mi awaria- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
aaa to i śpiewy będą, może znajdę jakiś śpiewnik ja wiem czy ja śpiewam hmmm przekonasz się- Spoty Katowice i okolice
jest już rajzefiber ? nooo diman już się uczy nr autoban i zakrętów luzik wgrałem właśnie mapy do navi- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
w takim razie zapraszamy i nic nie przywoź do jedzenia Gril dla osó bez noclegu to 10zł od głowy OK. Jak was poznam ? nas tam nie da się nie zauważyć idź za moim głosem- Spoty Katowice i okolice
jest już rajzefiber ? nooo- Spoty Katowice i okolice
Podziękowanie dla Stasia za ogarnięcie CRO dograne urlopy na 2 tydnie 1156km 10,56godz do celu- Spoty Katowice i okolice
nie przesadzaj , pojadę na końcu 2 auta z tyłu jasne ach te róże masakra- Spoty Katowice i okolice
o kurna a już chciałem z nim jechać Stasiu nie pisz żadnych listów do kolesia rezygnuje- Spoty Katowice i okolice
jaki termin ? niestety tylko tydzień bo my mamy urlop pierwsze 2 tygodnie września a wy zaczynacie od drugiego tygodnia ale wyjeżdżamy razem- Spoty Katowice i okolice
no to pod tą Chorwację drineczek- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemanko- Spoty Katowice i okolice
07.09.2015 na miejscu, wyjazd 6.09 na noc Na jak długo jedziecie i czemu ja nic o tym nie wiem też chcemy jechać? Już wiesz, na 10 dni.To dawaj [emoji6] a umiecie mi załatwić o tydzień wcześniej na dwa tygodnie bo od początku września mam urlop byśmy się zazębili i coś wspólnie dziabnęli który z was to załatwia do kogo mam zadzwonić jutro- Spoty Katowice i okolice
07.09.2015 na miejscu, wyjazd 6.09 na noc Na jak długo jedziecie i czemu ja nic o tym nie wiem też chcemy jechać?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak coś się odezwę bo kabel ma być nie dla mnie, więc jak się zdecyduje to dam znać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hammer dziękuje za podpowiedzi wypalanie na trasie się niestety nie powiodło chyba będę musiał się do ciebie uśmiechnąć po kabel- Spoty Katowice i okolice
Stasiu najlepszego życzę- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
całe szczęście- Spoty Katowice i okolice
a ja właśnie pizze opierniczyłem mniam- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
jeszcze pewnie się nie odnaleźli na forum ale pewnie się dopiszą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
farciarz - Spoty Katowice i okolice