Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. No Makki załamał wszystkich Stuffu za kilka albo moze kilkanaście dobrych tysięcy jak sie wszystko zliczy
  2. Masz samochód od 5 lat i nie masz żadnej fotki??
  3. Też tak mam, tzn. że podnoszą się jak włacze je na opcje "sensor deszczu" a jak sa wyłaczone kompletnie to leżą na samym dole. Też mi dobijały o uszczelkę boczna od szyby ale jak mi szybe wymieniali to kazałem im to zmienic i teraz jest idealnie.
  4. Tak tez myślałem bo różni się pokrętłem od mojego.
  5. Bardzo ładny avancik. MMI chyba nie jest 3G Co do koloru to jest łatwiejszy w utrzymaniu niż czarny
  6. Grzesiu ty wogóle sypiasz?? Jak w tutaj w UK opowiadam o tobie w pracy to sie ze mnie smieja, że mam bujna wyobrażnie bo tutaj przecietny angol filtra kabinowego nie potrafi wymienić a gdzie takie rezenie Podziwiam i gratuluje wiedzy!!!
  7. Wymiana co 15kkm to max.
  8. W benzynie sie czarny nie robi z tego co wiem wiec moze drugie auto to benzyniak
  9. Ok dzieki! skoro dostałem już to gratis to w sumie warto uzyć.
  10. Z olejem dostałem liqui moli engine flash. Polecacie, użycie tego??
  11. Dziękuje panowie za pomoc! Właśnie kupiłem
  12. Z tego co wyczytałem to jest dedykowany do silników z DPF-em
  13. Chłopaki ten olej do mojej B8 będzie ok?? Liqui Moly 5W-30 Longlife Motor Oil (5Ltr) Audi / Merc/ BMW. ManufactureApproved | eBay
  14. Grzegorz mam kilka pytań a mianowicie: - czy aby uruchomić wentylacę trzeba mieć jakieś super ekstra wyposażenie np. webasto?? czy poprostu mając MMI 3G mogę odpalić wentylację za pomocą VCDS-a?? - jakis czas temu zakodowałem doświetlanie zakrętów tak jak podałeś ale niestety mi to nie działa - kodowałem również włączenie sie świateł awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu i to też nie działa Dodam, ze robiłem wszystko tak jak podałeś?? wiesz moze co może byc przyczyną??
  15. A teraz widzę, że grill jest szary a tylko ramka która była chromowana jest czarna (oklejona) tak?? Wygląda o wiele lepiej niż z chromem... ja szukam całego czarnego grilla.
  16. Dzięki Gibons. Dzwoniłem już do AutoGlass-a, przyjadą mi ja wymienic w piątek rano. Doszli do wszystkiego tylko po podaniu nr. rejestracyjnego 60 funtów czyli 300zł z wymiana musze dać a resztę pokrywa moja ubezpieczalnia.
  17. Miałeś malowany ten grill czy kupiłeś oryginalny??
  18. Dzieki Mateusz Jestem mega zadowolony z tej furki aczkolwiek kolega z pracy kupil sobie A5 sportback i troche zaluje ze nie zabralem A5 wtedy ale teoretycznie nie moglem ze wzgledu na dziecko a teraz juz maly jest duzy wiec avant nie jest juz tak potrzebny. ---------- Post dopisany 03-01-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 28-12-2013 at 20:41 ---------- Peszek Dostałem z kamienia na autostradzie i szyba do wymiany... dziurka w szybie jest jakby do mnie strzelali no i peknięcie na jakieś 50cm. Mam teraz pytanko czy sa jakieś różne szyby pod czujnik deszczu,zmierzchu i bez czujnika?? Bo bedę dzwonił do ubezpieczalni więc wolę im uświadomić, że posiadam sensor deszczu i zmierzchu żeby mi tu nie wkleili jakiejś tanizny.
  19. RS7 to cacko jakich mało, mieszkam obok salonu Audi i prezesik jakis sie takim buja. urywa dupe normalnie
  20. Ja osobiscie czyszczę skórę 2 razy do roku około kwietnia i października. W miedzy czasie jest też przemywana ale tylko wilgotnymi chusteczkami lub mikrofibrą. Skóra w Audi jest moim zdaniem bardzo dobrej jakości. Znajomy ma passata 2008 rok z przebiegiem 170 tys i skóra wyglada tam strasznie ale on o nia nie dba to po pierwsze a po drugie to moim zdaniem skóra w VW jest o wiele gorszej jakości ponieważ jest strasznie miekka i świecąca co mnie sie osobiście nie podoba ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 12:24 ---------- Zima w UK taka, że jest jakieś 9*C ale set up zimowy musi być Felgi 17" ori Audi ściagnięte z A5 jak juz wyzej pisałem, na nich nowe zimówki 225/50/17
  21. Dziękuje panowie
  22. No też mnie to dziwi. Ja dopłacam kilkadziesiąt funtów rocznie i mam ubezpieczone zniżki. W razie jakiejkolwiek kolizji nawet z mojej winy zniżek nie tracę. Jedyne co trace to 250 funtów wkładu własnego w razie jakiejkolwiek sytuacji, ale chyba co kraj to obyczaj
  23. Jakim to trzeba być baranem, żeby uciekać z miejsca wypadku Turdzi nie ma co... ujowy prezent świąteczny
  24. Jak w temacie, pompki mi przeciekają wiec musze je wymienić. Moze ktos od razu podpowie czy jest opcja wmontowania ich bez ściagania zderzaka??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.