Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Będę musiał odkręcić lampę i obadać temat
  2. ciekawe jakie mam teraz?? na żarnikach będzie jakies info??
  3. 4300K miałem przy A6 tam był ori xenon i swieciły typowo na biało. chce aby świeciły delikatnie na niebiesko.
  4. Panowie przymierzam się do wymiany żarników, kupiłem juz auto na HID-ach ale kolor tych żarników mnie nie powala a do tego chyba słabo świecą. Tak więc jaką barwę wybrać?? 6000K czy 8000K?? No i pytanie czy takie coś, za te pieniądze warto wkładać do auta?? http://allegro.pl/h1-h3-h7-h11-h9-hb4-d2r-hid-xenon-zarniki-zarowki-i1681339186.html Czekam na podpowiedzi
  5. To widze, że to powszechny problem. Ogónie, teraz jak jestem w mieście to znajdzie mi kazdą stację ale jak wyjadę na autostradę to sygnał zanika i w niektórych momentach znów ściąga dobrze Jeszcze jedna sprawa jest taka, że VAG się nie chce połączyć się z RNS-e, wyskakuje błąd, typu too many communications errors to continue o co chodzi. Wiecie o co chodzi??
  6. Ale uwierz mi, że nie odczujesz różnicy
  7. No nie mam nikogo kto miałby RNS-e na podmiankę. Bieniek i co zrobiłeś?? idzie to jakoś naprawić??
  8. Poszedł głos
  9. To jedz do ASO bedziesz miał taniej
  10. Witam Problem jest tego typu, że słabo RNS-e ściąga mi stacje radiowe (prawie w ogóle) Gdy kupiłem auto to siedziało w nim symphoni III które nadal mam i jak je podłącze to wyszukuje stacje i sciaga bez żadnego problemu a RNS-e niestety nie Co jest grane?? RNS-e potrzebuje jakiegoś wzmacniacza sygnału czy co?? Co z tym zrobić?? Aha i jeszcze jedno, jaką największą karte pamięci mozna zapodać do RNS-e?? bo 2GB chodzi ładnie a jak włozyłem 4GB to nie chce sie odpalić, wyświetla sie tylko loading please wait ale nie chce sie załadować. Będę wdzięczny za podpowiedzi.
  11. Panowie dosłownie przed chwilą stało się tak, że przestały działać piloty tzn działają ale tylko z odległości 20 - 30cm od auta ;( Początkowo myślałem, że może bateria padła ale poszedłem po drugi kluczyk i z nim jest tak samo. Co jest kurde grane?? wszystko było super aż tu trach i koniec Ma ktoś jakieś sugestie co mogło się stać?? Kodowanie typu włożenie kluczyka do drzwi czy do stacyjki i przytrzymanie guzików nic nie daje, po prostu piloty zgubiły zasięg a wcześniej dosłownie 15 minut temu piloty otwierały i zamykały samochód z 10 metrów Czekam na podpowiedzi co robić??
  12. Tych felg nie załozyłbym na auto nawet gdyby ktos dał mi je za darmo... ba nawet gdyby mi dopłacili to mocno bym sie zastanawiał ale o gustach sie nie dyskutuje
  13. To są repliki, oryginalne z nowymi oponami nie kosztowałby tyle tylko 2 razy więcej
  14. spoko, zawsze mi sie te felgi podobały i chorowałem na nie ale jednak wybrałem wzór RS4. Chociaż wiem, że na RS6 tych co ty masz samochód wygląda bardziej agresywnie, jest jakby bardziej umięśniony a na RS4 nie ma takiego efektu
  15. Chodzi ci o te które sa na fotkach na pierwszej stronie??
  16. Dzwoniłem jeszcze raz do tych kolesi od RS6 II i mogą mi załatwic te fele z ET42 czyli juz troszke lepiej niż ET45[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 23:46_________________________________________________ Fele zamówione wybór padł na wzór RS4 bo jako jedyne były z ET35 W poniedziałek mają być u mnie a tu jeszcze tyle dni zostało do poniedziałku
  17. Znalazłem RS4 z ET 35 http://cgi.ebay.co.uk/19-NEW-RS4-STYLE-ALLOY-WHEELS-TYRES-FIT-AUDI-A4-A6-/230632453834?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item35b2c3f6ca ale nie jestem do nich do końca przekonany tzn. do wzoru RS6 maja ET 42 http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A4-96-08-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280696503554?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415ad0bd02 i chyba te by mi najbardziej pasowały jeśli chodzi o ET RS6 II mają ET 45 http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084 i te felgi najbardziej mi sie podobaja ale ET mi nie odpowiada Jutro zadzwonie do tego sklepu i się dowiem czy czasami nie maja tych felg z ET 42 lub 35 [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 00:24_________________________________________________Felgi kupione wybór padł na wzór RS4 Teraz trzeba czekać do poniedziałku bo dopiero na poniedziałek mi dowiozą, cały weekend czekania ale ważne, że w poniedziałek będą u mnie
  18. greg powiem ci, że furka wygląda super Tez sie zastanawiam nad dokładką s-line tylko z dziurami na wydechy bo teraz mam ukryte za zderzakiem ile dałeś za tylnia dokładkę?? ...aha i jakie ty masz Et felgi?? wiem, że mi pisałeś ale dla pewnosci pytam jeszcze raz ja jednak kupie RS4 bo widziałem wczoraj srebrna B6 na felach RS6 II i nie wygladało az tak ciekawie jak na kołach RS4 albo na takich jak ty masz.
  19. No ja tez jestem nagrzany na RS6 II wygladaja kosmicznie na B6 Na drugiej stronie w tym wątku jest foto B6 na tych kołach http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210090.0 [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:39_________________________________________________Dzwoniłem do kolesi do tych felg i nowy wzór RS6 maja z ET42 czyli tak samo jak stare RS6 On twierdzi, że z ET 35 sie nie zmieszczą te felgi tłumacze mu jak chłop krowie na rowie, że wejdą a on nie nie wejdą bo oryginalne Et w A4 B6 to 45. Tak wiec stwierdziłem, że nie ma sensu z nim dyskutować Tak więc co mówicie panowie?? Kupić RS4 z Et35 czy brać te RS6 II z Et 42??? Proszę o podpowiedzi bo chciałbym jeszcze dzisiaj zamówić te fele
  20. Jak masz pełno wymiarowe koło zapasowe to nie masz żadnego styropianu, koło wkładasz w dziure i koniec, styropian jest jeśli masz hak holowniczy odpinany to wtedy masz mały styropian do którego wkładasz hak a styropian z hakiem w koło a nie pod koło.
  21. Ja mam w swoim 17" z opona 235/45/17 od nowości i gwarantuje wam, że wejdzie wam tam 17" na milion procent Koło wchodzi tam bez problemu, pod kołem nie ma żadnego styropianu, tylko po włozeniu koła w dziure bagażnika wkłada sie w nie styropian w którym jest hak a po bokach poza kołem jest lewarek i klucze.
  22. Szerokość ma być 8j Musze napisać do Mirona78 on miał RS6 II w swojej B7 na zawiasie s-line o ile sie nie mylę więc mi powie co i jak.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:38_________________________________________________Jakie fele zabrać panowie?? 1. RS4 ET35 8j http://cgi.ebay.co.uk/19-NEW-RS4-STYLE-ALLOY-WHEELS-TYRES-FIT-AUDI-A4-A6-/230632453834?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item35b2c3f6ca 2. RS6 ET42 8j http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A4-96-08-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280696503554?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415ad0bd02 3. RS6 II ET45 8j http://cgi.ebay.co.uk/19-AUDI-A6-ALL-MODELS-NEW-RS6-ALLOY-WHEELS-AND-TYRES-/280700125316?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Rims_Car_Wheels_ET&hash=item415b080084 Nr. 3 najbardziej mi się podobają i wiem, że B6 na nich tez dobrze wygląda ale ET45 mnie troszke przeraża i boje się, że 19" 8j z oponą 235/35/19 i ET45 może ocierać o zwrotnicę bo teraz mam 17" 7,5j Et45 i opona 235/45/17 i między zwrotnicą a oponą jest jakiś 1 cm luzu. Tak więc jak myślicie wejdzie RS6 II Et45 8j??? Będę wdzięczny za szybkie odpowiedzi bo mam zamiar kupic te koła w tym tygodniu.
  23. Po krawężnikach nie jeżdzę, przynajmniej nigdy mi sie jeszcze nie zdarzyło Nigdy mi sie nie podobały naciągnięte opony na felge tak, że aż się robi stożek z opony, miałem tak w golfie IV i strasznie mnie to drażniło.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________ To są RS6 II i sie nad nimi zastanawiam właśnie ale co niektórzy piszą, że nie będzie ta fela pasic do B6 a widzę, że tu wygląda za***iście :slina: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:55_________________________________________________Szukam i szukam i znaleźć nie mogę :wallbash: wszystkie RS6 II mają ET 45 czyli takie jakie mam teraz przy 17"Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie jeśli teraz mam 17" ET45 i felgę szerokości 7,5j z oponą 235/45 to jak wsadzę felgę 19" ET 45 i szerokość 8j to wejdzie to koło skoro między zwrotnicą a oponą mam tyle miejsca, że nawet palca tam nie idzie wcisnąć????
  24. No gdzie 215 :doh1: Opona ma słaniać rant felgi a 215 będzie tak naciągnieta jak opona na koło od taczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.