Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawlo 2004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawlo 2004

  1. Pewnie intercooler wypadł z takich gumowych tulejek, tez tak miałem
  2. Z bagażnikiem jest tak samo?? Teoretycznie jak się otwiera auto kluczykiem przez zamek to wszystko działa mechanicznie więc powinno iść otworzyć drzwi, bardzo dziwna sprawa. Spróbuj jeszcze z bagażnikiem
  3. Z karbonu?? a może z plastiku?? Co to za pytanie przecież to normalne ze z ocynkowanej blachy
  4. Na dzień dobry sprawdziłbym ciśnienie w układzie jak już wyżej napisano a potem martwiłbym sie wydawaniem pieniedzy na naprawy
  5. No więc ja mogę sie wypowiedzieć bo jestem po takiej wymianie Wymieniłem jedną poduszke na początku i po wymianie jej jak trzęsło silnikiem tak trzęsło i miałem nerwy ze popełniłem błąd i mogłem kupić ori ale stwierdziłem ze muszę jeszcze zobaczyć jak wygląda druga poduszka no i też była rozwalona więc wymieniłem ją tez na febi i od tamtego czasu jest wszystko ok! i mogę w 100% polecić ta firmę i zagwarantować, że wszystko bedzie dobrze
  6. Będzie trzeba rozkręcić wszystko i tam zaglądnąć bo ewidentnie coś się tam "spawa" czyt. jest jakieś spięcie
  7. VAG wszystko powie, innej opcji nie widzę
  8. Pawlo 2004 odpowiedział(a) na pawel2 temat w Audi A4 B5
    opisz ta kontrolkę co ci się zapaliła a my ci powiemy co to za kontrolka
  9. Musieli by mi dopłacić zebym to zabrał ale nie do auta tylko na śmietnik. Przecież ona jest w stanie tragicznym
  10. Zobacz czy nie jest zakluczona ta "klameczka" obok zagłówka bo u mnie jest opcja ze mogę kluczykiem od auta ją zakluczyć i wtedy sam diabeł tego nie otworzy do czasu aż nie odkluczę tego z powrotem. Na środku tej klameczki jest taki sam zamek jak w klamce od schowka, pasuje do niego tylko kluczyk od auta.
  11. Cieszyłbym sie gdyby przegub był pozycja druga tą za 11,72 zł :polew: Pisałem z TOM77 i powiedział mi ze mam lepiej kupić przegub w ASO bo on ma ale nie poleca tej firmy którą posiada a tu okazuje sie, że ASO nie sprzedaje tej części osobno. Zreszta nie dziwi mnie to bo jeszcze troche to szybę boczną będą sprzedawać tylko z dzwiami albo korek wlewu z całym zbiornikiem :kox:
  12. Jesteś z Wawy to jedz na Mineralną do MR Motors - WWW.MRMOTORS.PL Zadzwoń sobie do nich i sie umów, terminy maja po 2 tyg do przodu - 0-694-046-807 - 0-510-501-505 Wszyscy kolege z forum znają i NIKT na niego złego słowa nie powie bo mistrz Rogalotti jest wielki
  13. Panowie ale ja potrzebuje numer i cene przegubu anie całej ośki albo osłony przegubu
  14. chodzi mi o sam przegub który znajduje się przy kole a nie cały wałek z przegubami, ASO sprzedaje je oddzielnie czy nie?? Wiesz co mam na mysli?? dasz rade to znaleźć w etce??
  15. 2.7 TDI ma kilka wad a mianowicie mało kucyków bo tylko 180 no i jest bez Quattro 3.0 TDI to cos pieknego, sam jestem w poszukiwaniu A6 z tym silnikiem oznaczenia silnika z jakiego byłbyś zadowolony to ASB ale występuje ono dopiero od drugiej połowy 2006 roku ma on 233 koniki no i jak każde 3.0 napęd Quattro.
  16. Przecież nie pytaj sie o nr śrubek tylko jedz do ASO i powiedz o jakie śrubki ci chodzi a na pewno dostaniesz
  17. Panowie potrzebuję nr przegubu strona lewa. Wystepuje on razem z gumą i opaskami jako komplet?? Z góry dzieki i pozdrawiam
  18. Taśma dwustronna i klej do szyb, i sam diabeł tego nie wyrwie Samym klejem nic nie zdziałasz.
  19. Pływak jest umiejscowiony pod zaślepka w bagażniku (przykręconą na 3 śrubki) Kiedyś zawiesił mi sie pływak ciągle pokazywał rezerwę nawet jak miałem zalane pod korek. Wyciągnąłem pływak, przeczyściłem wszystko i od ponad roku spokój.
  20. Wal śmiało do TOM77 Robiłem juz zakupy u niego kilka razy w tym kompletny rozrząd do mojej furmanki a do tego tarcze i klocki ATE, wycieraczki, oleje, filtry itp itd. Zostawiłmm juz u niego jakieś 3500zł i niczego nie załuje Niedługo kolejne zamówienia typu olej filtry. Chłopak doradzi jak prawdziwy profesjonalista a do tego dostaniesz od niego części w cenach jakich nigdzie nie znajdziesz
  21. Kupuj ten cały a nie będzie "klepał" ten twój.
  22. No to ja sie też wypowiem Najlepiej podgrzać suszarką zewnetrzną stronę szyby a potem zerwac naklejkę, duzo kleju nie zostanie jak wystarczająco nagrzejemy ta naklejkę. Gdyby jednak cos zostało to wtedy troszeczke rozpuszczalnika na szmatke i bedzie cacy Co do tego, że trzeba uważać z nagrzewaniem szyby to bez przesady, nic sie nie stanie, gdyby nagrzewanie szyby mogło by spowodowac jej peknięcie to moze ogrzewania i nawiewu na przednią szybe gdy jest zamarznieta tez nie bedziemy stosować bo nam peknie
  23. Czyli miałem rację, że to może być włącznik oświetlenia do nauki jazdy Fajne autko sobie kolego kupiłeś :gwizdanie: pewnie przebieg 168 tysiecy co??
  24. Już to kiedyś było i z tego co pamiętam to ktoś pisał, że to było montowane w autach do nauki jazdy.
  25. Ok podziękował A może orientuje sie ktos jakie ET najlepiej zakupic do A6 C6 tak żeby ciekawie to wygladało i koło było wysunięte a nie schowane w błotniku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.