Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AVF] Drgający intercooler
Pewnie intercooler wypadł z takich gumowych tulejek, tez tak miałem
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
Z bagażnikiem jest tak samo?? Teoretycznie jak się otwiera auto kluczykiem przez zamek to wszystko działa mechanicznie więc powinno iść otworzyć drzwi, bardzo dziwna sprawa. Spróbuj jeszcze z bagażnikiem
-
[ALL B6] Z jakiego materiału jest maska przednia ?
Z karbonu?? a może z plastiku?? Co to za pytanie przecież to normalne ze z ocynkowanej blachy
-
[ALL B6] Świeci ECON
Na dzień dobry sprawdziłbym ciśnienie w układzie jak już wyżej napisano a potem martwiłbym sie wydawaniem pieniedzy na naprawy
-
[B6 AWX] Czy ktoś wymieniał poduszkę silnika na poduszkę marki Febi ?
No więc ja mogę sie wypowiedzieć bo jestem po takiej wymianie Wymieniłem jedną poduszke na początku i po wymianie jej jak trzęsło silnikiem tak trzęsło i miałem nerwy ze popełniłem błąd i mogłem kupić ori ale stwierdziłem ze muszę jeszcze zobaczyć jak wygląda druga poduszka no i też była rozwalona więc wymieniłem ją tez na febi i od tamtego czasu jest wszystko ok! i mogę w 100% polecić ta firmę i zagwarantować, że wszystko bedzie dobrze
-
[B6 AVF] Nie mogę otworzyć bagażnika centralnym zamkiem
Będzie trzeba rozkręcić wszystko i tam zaglądnąć bo ewidentnie coś się tam "spawa" czyt. jest jakieś spięcie
-
[ALL B6] Problem z klimatyzacją
VAG wszystko powie, innej opcji nie widzę
-
[B5 AFM] Opis licznika
opisz ta kontrolkę co ci się zapaliła a my ci powiemy co to za kontrolka
-
[ALL B5] Warto kupić tę skórę?
Musieli by mi dopłacić zebym to zabrał ale nie do auta tylko na śmietnik. Przecież ona jest w stanie tragicznym
-
[ALL B6] Avant - jak sie sklada tylna kanape?
Zobacz czy nie jest zakluczona ta "klameczka" obok zagłówka bo u mnie jest opcja ze mogę kluczykiem od auta ją zakluczyć i wtedy sam diabeł tego nie otworzy do czasu aż nie odkluczę tego z powrotem. Na środku tej klameczki jest taki sam zamek jak w klamce od schowka, pasuje do niego tylko kluczyk od auta.
-
[ALL B6] Proszę o nr części
Cieszyłbym sie gdyby przegub był pozycja druga tą za 11,72 zł :polew: Pisałem z TOM77 i powiedział mi ze mam lepiej kupić przegub w ASO bo on ma ale nie poleca tej firmy którą posiada a tu okazuje sie, że ASO nie sprzedaje tej części osobno. Zreszta nie dziwi mnie to bo jeszcze troche to szybę boczną będą sprzedawać tylko z dzwiami albo korek wlewu z całym zbiornikiem :kox:
-
[ALL B7] Czyszczenie filtra DPF
Jesteś z Wawy to jedz na Mineralną do MR Motors - WWW.MRMOTORS.PL Zadzwoń sobie do nich i sie umów, terminy maja po 2 tyg do przodu - 0-694-046-807 - 0-510-501-505 Wszyscy kolege z forum znają i NIKT na niego złego słowa nie powie bo mistrz Rogalotti jest wielki
-
[ALL B6] Proszę o nr części
Panowie ale ja potrzebuje numer i cene przegubu anie całej ośki albo osłony przegubu
-
[ALL B6] Proszę o nr części
chodzi mi o sam przegub który znajduje się przy kole a nie cały wałek z przegubami, ASO sprzedaje je oddzielnie czy nie?? Wiesz co mam na mysli?? dasz rade to znaleźć w etce??
-
[ALL B7] Silniki 2.7TDI 3.0TDI
2.7 TDI ma kilka wad a mianowicie mało kucyków bo tylko 180 no i jest bez Quattro 3.0 TDI to cos pieknego, sam jestem w poszukiwaniu A6 z tym silnikiem oznaczenia silnika z jakiego byłbyś zadowolony to ASB ale występuje ono dopiero od drugiej połowy 2006 roku ma on 233 koniki no i jak każde 3.0 napęd Quattro.
-
[ALL B6] Proszę o numer
Przecież nie pytaj sie o nr śrubek tylko jedz do ASO i powiedz o jakie śrubki ci chodzi a na pewno dostaniesz
-
[ALL B6] Proszę o nr części
Panowie potrzebuję nr przegubu strona lewa. Wystepuje on razem z gumą i opaskami jako komplet?? Z góry dzieki i pozdrawiam
-
[ALL] Najlepszy sposob na przyklejenie listew bocznych drzwi.
Taśma dwustronna i klej do szyb, i sam diabeł tego nie wyrwie Samym klejem nic nie zdziałasz.
-
[B6 BAU] Pływak - czujnik poziomu paliwa quattro
Pływak jest umiejscowiony pod zaślepka w bagażniku (przykręconą na 3 śrubki) Kiedyś zawiesił mi sie pływak ciągle pokazywał rezerwę nawet jak miałem zalane pod korek. Wyciągnąłem pływak, przeczyściłem wszystko i od ponad roku spokój.
-
[B5 1Z] Rozrząd części dobór HELP
Wal śmiało do TOM77 Robiłem juz zakupy u niego kilka razy w tym kompletny rozrząd do mojej furmanki a do tego tarcze i klocki ATE, wycieraczki, oleje, filtry itp itd. Zostawiłmm juz u niego jakieś 3500zł i niczego nie załuje Niedługo kolejne zamówienia typu olej filtry. Chłopak doradzi jak prawdziwy profesjonalista a do tego dostaniesz od niego części w cenach jakich nigdzie nie znajdziesz
-
[ALL B7] Czy kupić inny, czy naprawiać stary?(zderzak)
Kupuj ten cały a nie będzie "klepał" ten twój.
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
No to ja sie też wypowiem Najlepiej podgrzać suszarką zewnetrzną stronę szyby a potem zerwac naklejkę, duzo kleju nie zostanie jak wystarczająco nagrzejemy ta naklejkę. Gdyby jednak cos zostało to wtedy troszeczke rozpuszczalnika na szmatke i bedzie cacy Co do tego, że trzeba uważać z nagrzewaniem szyby to bez przesady, nic sie nie stanie, gdyby nagrzewanie szyby mogło by spowodowac jej peknięcie to moze ogrzewania i nawiewu na przednią szybe gdy jest zamarznieta tez nie bedziemy stosować bo nam peknie
-
[ALL B6] Co to za włącznik?? :)
Czyli miałem rację, że to może być włącznik oświetlenia do nauki jazdy Fajne autko sobie kolego kupiłeś :gwizdanie: pewnie przebieg 168 tysiecy co??
-
[ALL B6] Co to za włącznik?? :)
Już to kiedyś było i z tego co pamiętam to ktoś pisał, że to było montowane w autach do nauki jazdy.
-
[ALL] Nowe RS6 19"
Ok podziękował A może orientuje sie ktos jakie ET najlepiej zakupic do A6 C6 tak żeby ciekawie to wygladało i koło było wysunięte a nie schowane w błotniku.