Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody rozkładasz mnie na łopatki Jak zmienisz kolor na ten niebieski to juz bedzie pozamiatane :slina:
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
po gliptone jest gładka/śliska Śliska to na bank nie jest. Spróbuj megsowego cleanera i conditionera i wtedy zobaczysz co to znaczy śliski... na zakrętach wypadasz z fotela A gliptone jest za***isty
-
[Avant] Zderzak tylni z 2.4 benz do 1,9 TDI Quattro - dokładka na dwa wydechy
Tak jak u mnie w starej B6 ze zderzakiem s-line. Tez tłumiki nie były widoczne ale lekka korekta i wszystko było cacy
-
RS4 vs S4
Myślałem, że to jakis super pseudo BOX i dlatego pytam. Rs4 z drugiej połowy 2012 roku i S3 z pierwszej połowy 2009 Obydwa za***iście zapitalają. W zwolnionym tepie widac nawet jaki RS4 ma uslizg kół przy starcie. Musi miec kopa
-
RS4 vs S4
I co o tym myslisz Grzegorz??
-
RS4 vs S4
Chodzi mi o minute 3:50 Wtyka jakies gowno pod interface i po kilku sekundach auto ma już pod 400 koni. O to mi chodzi bo to, ze z tego silnika idzie wyciagnąć więcej to nie zadne cuda ale robi sie to konkretnym remapem a nie jakims "boxem" ---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ---------- Teraz wiesz co mam na mysli?? bo wydaje mi się, ze tylko ogladnąłes sam wyscig a nie widziałeś jak podniesli ta moc
-
RS4 vs S4
Widział to ktoś?? Co to są za cuda z tym S4. Chodzi mi o to cos co podłacza pod interface i po kilku sekundach ma juz pod 400 koni. Jestem ciekaw jak silnik w pupe dostaje po czyms takim
-
Spryskiwacz lampy
Panowie mam krótkie pytanko a mianowicie jak zdemontowac spryskiwacz lampy?? Czy musi być do tej operacji ściagniety zderzak albo lampa?? czy moze idzie dostać sie tam jakimś innym cudem?? Proszę o pomoc bo z jednego leje sie płyn
-
[B8 CAGA] czarny kot
Kurde na początku jak zobaczyłem te fele to stwierdziłem... ale kibel ale na aucie przy tej glebie wygladają gooood
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Mam 2 specyfiki: Jeden to Meguiars i szczerze mówiąc to nie polecam tego nikomu ładnie pachną ale cleaner jest kiepski w porównaniu do cleanera Gliptona. Po nałożeniu Conditionera skóry sa fajne miękkie ale świecą się jak psu jaja i są bardzo śliskie a ja tego nie lubię. Drugi to Gliptone GT11 conditioner i GT12 cleaner i jestemz nich bardzo zadowolony. No może jedno zastrzeżenie to zapach conditionera, po nałożeniu go w aucie przez tydzień wali jak w sklepie obuwniczym ale za to skóry są matowe, nabierają żywego koloru i nie są śliskie a wręcz przeciwnie, ciężko się na nich przesuwać.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ja cały czas to odkładałem bo twierdziłem, że skóra jest czysta ale jak zacząłem ja czyścic to sie przeraziłem ile syfu na niej siedziało mikrofibra była brudra jak cholera a woda wygladała jak żurek
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Co do tarczy sprzęgłowej to jak na przebieg 210kkm to chyba az tak źle nie wygladała ale ważne, że założyli cały komplet cały Foteliki cieszą i powrócił zapach skóry. Jutro jeszcze pójdzie conditioner po powrocie z pracy.
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Grzesiu kazałeś mi wstawić fotkę sprzęgła, żeby zobaczyć jak wygląda po przejechaniu 200kkm tak więc zebrałem się i rozkręciłem je wreszcie Nowe wyglądało zdecydowanie lepiej Ta tarcz już jest tak cienka, że można by nią chleb kroić ---------- Post dopisany 01-04-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 12:35 ---------- Jako, ze pogoda zrobiła się w UK znośna to postanowiłem zabrać się wreszcie za środek czyli Gliptone w ruch a to efekty prawie 3 godziny zabawy ale warto, jutro jeszcze muszę nałożyć conditioner i bedzie juz git
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Nie znasz włochów syfiarzy.
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Ja też używam Gliptone Cleaner GT12 i Gliptone Conditioner GT11 ale conditioner moim zdaniem śmierdzi. W aucie po jego zastosowaniu czuję sie jak w sklepie obuwniczym. Cleaner za to jest bardzo wydajny i zajeb...
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Warto bo i tak z tym silnikiem i napędem nic sie nie stanie do końca gwarancji a co wiecej... watpie, żeby cokolwiek sie kiedyś z nim stało. Ile gwarancji Ci jeszcze zostało turdzi??
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Zatkało mnie :slina: W ile tak mniej więcej teraz to autko robi od 0-100km/h??
-
Myjnie na stacjach benzynowych
Ja tak myje
-
Kolor Waszej OOOO
Ja zwracam uwage na wyposażenie i czy jest zadbana typu czy nie jest poodzierana, czy skóry nie sa zajechane itp ale gdyby autko było max wypasione i miało kolor z d*py to by odpadło na przedbiegach więc kolor jest podstawą jakby nie było Ogólnie Audi ma ładna palete kolorów wiec nie ma się czym stresować Jedynego koloru jakiego bym nie chciał w audi to chyba czerwony ale patrząc na S3 sedan lub reklamę A3 sportback to nawet mi sie zaczął podobać czerwień
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czyli to nie dla mnie bo nie mam składanych lusterek
-
Poszczególne etapy renowacji lakieru
+1
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Rok temu gdzieś załozyłem na przód Numery lampek (diód) : 4H0947134 A 4H0947133 A http://s19.postimg.org/ea389owir/dioda_02.jpg http://s19.postimg.org/pxxa48lnn/DIODYLEDOWE.jpg Grzegorz jaki jest koszt tej zabawy?? pasuja te ledy do każdej B8 czy trzeba mieć jakiś specjalny moduł komfortu. Klamki trzeba wymieniać czy wystarczy przewiercic dziury
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Nie ma sensu nic przestawiać Czyli skoro liczy dobrze spalanie na trasie to i w mieście czy też średnie z miasta i trasy też FIS powinien prawidłowo obliczać tak? Dobrze to rozumiem??
-
[ B6 BFB] czarny sedan QUATTRO
Uwierz mi, ze nawet jezdzac po miescie tak nie zajedziesz auta przez 100kkm. Moj kolega handluje oknami i pomyka B6 po budowach itp. ma najechane 386 tys (tyle miał w grudniu jak byłem w PL teraz juz jest na bank ponad 400kkm) i jego środek wygląda lepej. Fotele skórzane są nawet w dobrym stanie bez wytarć a jednak wsiada i wysiada do tego auta dziesiątki razy dziennie Auto ma z 2004 roku. Ale spoko nie czepiam się Ważne, żeby furka była bezawaryjna
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Grzegorz wypowiesz sie na temat mojej korekty spalania na FIS?