Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Mam felge 18 s-line. Teraz ma te sześciokątne kapsle
-
Plastikowe kapselki na śruby przy felgach
Panowie jaki numer mają te kapselki które są na śrubach przy felgach? Jest to wogóle dostepne w ASO Kilka sie zgubiło a do tego te co zostały sa takie brzydkie wiec chciałbym zakupic nowe te kapselki
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDi S line Sportpaket plus.
Bardzo ładny s-line Zawsze jak widze sedana to żałuje, że nie kupiłem sedana a jak miałem sedana to chciałem mieć avanta i tak w kółko
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Good job Pokaz jeszcze jak świecą
-
[ALL B8] S-Line 2012
To teraz wszystko jasne Produkcja 2011 a pierwsza rejestracja 2012 i dlatego nie masz polifta. Czyli ogólnie masz auto 2011r a na angielskie warunki 2012 O tym podatku nie wiedziałem ale to dlatego, że tu nigdy nie miałem auta służbowego, najwyżej z wypożyczalni np na 2 tygodnie firma mi dawała jak miałem dużo do jeżdżenia. 21 tys to dobra cena za ten rok, przebieg i wypasik
-
Silnik 2.0TDI 170KM BRD problem z duzym spalaniem
sprawdz spalanie fizycznie czyli zatankuj do pełna zrób z 300 km zatankuj znów do pełna i oblicz ile tak naprawde spalił bo FIS tez lubi oszukiwać
-
Problem z DPF / G450 / hgw co jeszcze ... Potrzebna pomoc...
Sprawdzę ale dopiero w weekend o le znajde opcje Adv. Meas. Values
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Polatałbym tak bokiem ale przesiadka później do swojego B8 2.0 TDI by mnie zabiła
-
[ALL B8] S-Line 2012
Na tablicach masz 61 czy 12 ?? Z tym taxem coś pomyliłes bo road taxu rocznie na to auto z tym silnikiem jest 120 funtów, przynajmniej ja tyle płace na rok Chyba, ze masz na mysli jakis inny podatek czy coś albo finance Mozna wiedziec ile firma wywaliła funtów za ta A4 z przebiegiem ok 15 tys mil?? bo chyba cos koło tego masz nie?? Ps. juz wiem skąd to zamieszanie z tym taxem, wstawiłes znaczek funta a forum go nie ogarnia i dlatego wyszło zamieszanie z tym taxem
-
[ALL B8] S-Line 2012
Nie żebym się czepiał? Mozliwe, że sa w UK takie firmy które kupują swoim pracownikom przelatane samochody ale zazwyczaj biora nowe z salonu w leasing. Najbardziej zastanawia mnie rok tego auta bo teoretycznie 2012 powinna byc juz po lifcie ---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- Powinieneś mieć teoretycznie taki przód skoro masz 2012
-
[ALL B8] S-Line 2012
Wszystko ok, ładny s-line ale czy to jest na bank A4 z 2012 roku Pokaż tablice a ja powiem który to rok Firma dała ci przelatane auto zamiast nówki z salonu?
-
Problem z DPF / G450 / hgw co jeszcze ... Potrzebna pomoc...
Mam silnik CAGA Nie mam żadnych objawów, po prostu z czystej ciekawości chcę zobaczyć w jakim stanie jest mój DPF i to tyle
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale chodzi mi o same światła dzienne?? One świecą zdecydowanie mocniej i jak sie właczy xenon to one wtedy przygasają. Teraz zmieniłem te przy swiatłach mijania z 9% na 20% ale interesuje mnie z jakim natężeniem świeci sam LED bez świateł mijania. Wiesz co mam na mysli?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzegorz a oryginalnie sam led bez swiateł mijania na ile jest ustawiony?? Wiesz może??
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu jakią masz ustawione jasność diód LED przy właczonych światłach mijania?? bo zmieniłem z 9% na 20% i nie wiem czy moge sie jeszcze bardziej rozpedzić bo nie chce oslepiac jadacych z przeciwka Zauważyłem wczoraj przy Lap Timerze, że pokazuje mi też temp. oleju:banan: no i dzis zakodowałem pokazywanie efektywnosci energetycznej pomimo, że mam system START/STOP i auto jest z roku 2009 ale modelowo 2010 i może dlatego mam temp. oleju i ta efektywność energetyczną.
-
Problem z DPF / G450 / hgw co jeszcze ... Potrzebna pomoc...
Będę musiał podpiąc kabelek i zobaczyć co i jak. Dzieki Dokson ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 16:37 ---------- Właśnie siedzę z kompem w aucie i opcja Meas. Block 08 jest u mnie nie aktywna więc... czapa Jakieś inne sugestie gdzie sprawdze stan mojego DPF-a?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Chłopaki jak wyłaczyć selektywne otwieranie drzwi?? Tzn. tak, żeby przy naciśnięciu przcisku na pilocie otwierały sie wszystkie drzwi a nie tylko kierowcy? Bo mam mały problem, wyłaczyłem to juz kiedyś ale teraz nie moge znaleźć jak to deaktywować. Co więcej sprawa jest tego typu, ze jeden kluczyk otwiera wszystkie drzwi a drugi tylko kierowcy i nie wiem o co biega Ok znlazłem to w MMI a byłem na milion procent pewien, że trzeba to aktywować/deaktywować VCDS-em, ale myliłem się
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kosa Ale moim zdaniem na avantach ta felga lepiej sie prezentuje Ps. Wzwiązku z powyższym wysyłam Ci na PW mój adres a ty miron wyślij mi te fele tak szybko jak to tylko możliwe :decayed:
-
[B8 CAHA] Czarna A4 AVANT 2.0 TDI 170 PS QUATTRO S-LINE SPORTPAKET PLUS
Ładna furka. Wiadać, że zadbana Jak załozysz LED-y to bedzie już gitarrrrrra Ps. Zazdroszczę quattro, ja po przesiadce z B6 z quattro na B8 bez q mało co sie nie popłakałem jak sniegu napadało
-
[B8 CAGA] A4b8 caga sphaerenblau effect
Teraz ładnie wygląda a jak bedą ledy przód i tył to bedzie kox
-
Przedmuchanie turbiny
Bóg zapłać
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Z tego co wyczytałem to powyżej 68g DPF powinien juz byc wypalany poza autem bo grozi zapaleniem ale nie wiem czy ma się to do każdego auta i silnika
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
Dziadek ale ty masz A5 jak bys nie wiedział chyba, że nie jestem na bieżąco ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ---------- Pawlo!!!!!!!!!!!!! Masz kierownicę po niewłaściwej stronie!!!!!!!!!!!!!!! Trolololo!!!! No tak samo jak twoj jakiś czas temu zanim zrobili przekładkę i cofnęli licznik
-
Przedmuchanie turbiny
Mnie też by to interesowało
-
Problem z DPF / G450 / hgw co jeszcze ... Potrzebna pomoc...
gregski a jak sprawdzić w jakim stanie jest filtr?? tzn gdzie sie zalogować tak żebym tylko sobie zobaczył w jakim stopniu zapełniony jest filtr??