Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniu ..nie obraź sie ...ale kompletnie nie czaje Twojej wypowiedzi :gwizdanie: i o to chodzi, odpocząłeś sobie a teraz możesz kontynuować wątek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież co niektórzy gotowi są sobie krzywdę zrobić :doh1: a co gorsza innym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek mały drobiazg czyli jakieś r8 no tak mniejsze zdecydowanie od RS6 ;P ja bym powiedział też że bardziej przyziemne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek mały drobiazg czyli jakieś r8 a ja znalazłem filmik z pobytu pana od kręcenia śmigłem w stanach :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie, bo by nie przyjeżdżała na święta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a dostaniesz wielkie .... nic
-
[VW Bora] problem z otwarciem bagażnika
1438 -Fahrzeug wird angehoben - po przetłumaczeniu wychodzi: auto jest albo będzie podniesione
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po dzisiejszych fotach motocykli jakie oglądałem nie wytrzymałem i przewiozłem się, normalnie sezon mogę uznać za zakończony :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.i nie poczęstowałeś nawet sąsiada wy***przył bym i ja :polew: doszło do poważnych zaniedbań w realizacji obowiązków służbowych w wyniku czego moja prężna pozycja uległa ROZPRĘŻENIU :gwizdanie: :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no powiem że ten żuraw stoi na ciekawych torach
-
Strefa Śmiechu
Zaczęła się elementarna nauka Jasia. Ojciec posłał go do szkoły publicznej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca Jasia i mówi mu, że Jasiu jest diabłem wcielonym: wszyscy się go boją, dziewczynki nie mogą spać po nocach po jego wybrykach i w związku z tym usuwa Jasie ze szkoły. Ojciec więc zapisał Jasia do szkoły prywatnej. Po miesiącu nauczycielka wzywa ojca i historia się powtarza - o powieść o znerwicowanych kolegach i koleżankach, o połamanych meblach w szkole itp. Ojciec wymyślił żeby Jasia zapisać do szkoły Jezuitów (że Bóg to ostatnia deska ratunku dla Jasia). Jak wymyślił, tak i zrobił. Po miesiącu wzywają Jezuici ojca Jasia na wywiadówkę. Ojciec przygotowany na najgorsze ... przychodzi i słyszy, że dawno takiego porządnego ucznia jak Jasiu nie mieli. Pomaga kolegom, zawsze jest przygotowany, uczy się pilnie itp. Ojciec w szoku, że syn takiej przemiany doznał , postanowił Jasia zapytać co ją spowodowało !? Jaś na to:- Ojciec, bo tam jest tak: wchodzisz do szkoły, a tam na korytarzu człowiek na krzyżu. Idziesz na stołówkę - wisi człowiek na krzyżu, U dyrektora - człowiek na krzyżu. Ojciec ...! Tam się z ludźmi nie pier**lą....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Banki: Dwa banki - polski i amerykański, zdecydowały że co rok będą urządzać zawody kajakarskie z ośmioosobową załogą. Obie drużyny cały rok trenowały intensywnie, a kiedy nadszedł dzień zawodów, każda drużyna była w pełni sił. Jednak to Amerykanie wygrali - przewagą ponad jednego kilometra. Po przegranej drużyna polskiego banku upadła na duchu. Główny menedżer zdecydował, że należy postarać się wygrać w kolejnych zawodach i utworzył grupę w celu rozwiązania problemu. Grupa at, Po przeprowadzeniu licznych badań, odkryła że Amerykanie mieli siedmiu mężczyzn przy wiosłach i jednego dowodzącego, podczas gdy drużyna polska miała jednego mężczyznę przy wiosłach i siedmiu dowodzących. W tej sytuacji menedżer dał oczywisty dowód swoich umiejętności kierowniczych: zatrudnił spółkę konsultingową do szczegółowego zanalizowania drużyny polskiej. Po wielu miesiącach wytężonej pracy eksperci doszli do wniosku, że w skład drużyny polskiej wchodziło zbyt wiele osób dowodzących, a za mało wiosłujących. Podpierając się raportem ekspertów, zarząd natychmiast zdecydował się zmienić strukturę załogi teraz> było tylko czterech dowodzących, dwóch nadzorujących, szef nadzorujących i jeden wiosłujący. Ponadto wprowadzono serię punktów, Po to by dać wiosłującemu motywację: "Musimy poszerzyć zakres jego pracy i nadać mu większą odpowiedzialność". W kolejnym roku Amerykanie znów wygrali -> przewagą dwóch kilometrów... Bank polski natychmiast zwolnił wiosłującego z powodu znikomych rezultatów osiągniętych w pracy, ale mimo to przyznał premię grupie dowodzących, jako rekompensatę za wielką gorliwość zademonstrowaną przez drużynę. Spółka konsultingowa przygotowała serię badań, dzięki którym wykazała, iż obrana taktyka była dobra, również że motywacja była właściwa, ale że wykorzystana materia (wiosłujący) powinna ulec polepszeniu. Następnie bank polski zajął się projektowaniem nowej łodzi....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i kołbiel stoi w niedzielę bo wracają do warszawy :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 12:35_________________________________________________ nie pitol tylko fote ładuj :kox:
-
Strefa Śmiechu
ładny wynik [br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 10:24_________________________________________________pewnie było ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to jest dobre Poź_kliknę ale go nie ma na gg..... poprawka już jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pojawił się nowy znak dla motocyklistów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie robię OT: od ilu tyś obr powinna pompować turbina w 1,8T? no co jest same diesle na forum dzisiaj czy jak ........
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wygrałem 16 zł a to nie było po połowie, zaje... wziąłeś całość
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio grał i wygrał całe 8zł
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
zapewne nie ostatni raz przypomniane na forum :gwizdanie:
-
Turniej OPT VW vs. Opel
jak to mówią "jesteś zerem bez calibry ze spojlerem" :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie, robimy akcję Wyciszenie i do świąt nie możemy dobić do 2k a CI co się do tego przyczynią ban na święta i następny rok [br]Dopisany: 01 Grudzień 2008, 12:44_________________________________________________ "Jinteligencja" na poziomie rozdeptanego Twixa może datego że ona już dużo w życiu przeszła :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga ona robi "kasting"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie damy rady do końca roku do 2k dobić ja pasuje :gwizdanie: :gwizdanie: