Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 1Z] Problem z kierunkami
proponuje to skleić z tematem Montażu tempomatu w B5, myślę ze się przyda- Gołoledź i kolejne audi mniej oby nie klubowe :(
dziś ok 3 nad ranem jechałem alejami od pruszkowa i na skrzyżowaniu z łopuszańską gościu to chyba jakieś bmw cabrio było, przyłożył w latarnię i auto doszczętnie spłonęło, kierowca albo wyleciał z auta albo inni kierowcy o wyciągnęli bo jak dojechałem to już leżał na chodniku i podjechała karetka i straż, i to wcale nie złe warunki drogowe były powodem wypadku, a pewnie prędkość.- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapoznaj się z tematem spotów radomskich- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tyłek http://video.interia.pl/obejrzyj,film,93819[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:11_________________________________________________może ktoś chce turbo wymienić http://poboczem.pl/filmiki/news/turbo,887120[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:18_________________________________________________nie ma jak pomoc kolegi http://poboczem.pl/filmiki/news/pomoc-drogowa,1025127[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:21_________________________________________________były "hjundaje" czas na saaby http://poboczem.pl/filmiki/news/balet-saabow,887122- Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=SFsHPFhtEYQ&feature=channel- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
...a Ty nie dałeś rady i podjechałeś ręczną drezyną :decayed: daruj sobie osobiste wycieczki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jaka stacja? Las............ krzyży ? :polew: byś zobaczył...to dopiero byś gryzł jak świeży boczek :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do torów to nie zawsze się sprawdza :gwizdanie: ostatnio tory miałem takie sobie no ale stacja :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie Adrian 2x się zastanów nim coś napiszesz i spr czy pasuje do poprzedniego posta.- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jak wiadomo "jakie tory taka stacja"- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdziwił się trochę ile ma zapłacić- Strefa Śmiechu
"Tak dlugo jak celem zycia dziewczyn bedzie slub, bedzie depresja Maja depresję, bo myślały, że mężczyźni umieją kochać, jak kobiety. Te, co są dłużej mężatkami (ponad 10 lat) i dawno obudziły się ze snu, jakoś się pogodziły z męskim egoizmem i traktują mężów jak podludzi (inaczej się nie da), ale te naiwne początkujące jeszcze się łudzą, że tylko one źle trafiły i są w szoku, jak wyborcy po wyborach zdziwieni brakiem realizacji obietnic wyborczych.""- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
konkretnie to jest tu http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Szukam-psychopaty-W0QQAdIdZ90769834[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:32_________________________________________________ragga nie wklejaj więcej linków z tych ofert bo kufa siedzę i czytam i czasem nie wyrabiam [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:33_________________________________________________jest konkretnie http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-krolewna-szuka-krolewicza-W0QQAdIdZ90711985 pany kto się łapie bo ja wagowo się nie załapię :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tu masz normalną http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Andrzejki-dzi-W0QQAdIdZ90821153 [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:27_________________________________________________a ta ma za***isty opis http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Szukam-nietuzinkowego-m-czyzny-W0QQAdIdZ90774390- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to znany pseudokibic/kibol legii postrach stadionów :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co Angela ma do zarowek? Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....? Lexpar sie smieje...bo ja zawsze mialam problemy z zarowkami.... Nie umie ich wymieniac...... zawsze Tosika o to prosilam Tosik ma H6W w swoich halogenach nie kłam my z motorem raz wymienialiśmy :gwizdanie: kufa jestem chyba leeeeekkkkoooo pijany no ładnie się zaczyna- Nowicjusz - wątek powitalny
wiat Cię- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj - [B5 1Z] Problem z kierunkami