Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. proponuje to skleić z tematem Montażu tempomatu w B5, myślę ze się przyda
  2. dziś ok 3 nad ranem jechałem alejami od pruszkowa i na skrzyżowaniu z łopuszańską gościu to chyba jakieś bmw cabrio było, przyłożył w latarnię i auto doszczętnie spłonęło, kierowca albo wyleciał z auta albo inni kierowcy o wyciągnęli bo jak dojechałem to już leżał na chodniku i podjechała karetka i straż, i to wcale nie złe warunki drogowe były powodem wypadku, a pewnie prędkość.
  3. siemka i zapoznaj się z tematem spotów radomskich
  4. tyłek http://video.interia.pl/obejrzyj,film,93819[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:11_________________________________________________może ktoś chce turbo wymienić http://poboczem.pl/filmiki/news/turbo,887120[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:18_________________________________________________nie ma jak pomoc kolegi http://poboczem.pl/filmiki/news/pomoc-drogowa,1025127[br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 13:21_________________________________________________były "hjundaje" czas na saaby http://poboczem.pl/filmiki/news/balet-saabow,887122
  5. http://pl.youtube.com/watch?v=SFsHPFhtEYQ&feature=channel
  6. ...a Ty nie dałeś rady i podjechałeś ręczną drezyną :decayed: daruj sobie osobiste wycieczki
  7. No jaka stacja? Las............ krzyży ? :polew: byś zobaczył...to dopiero byś gryzł jak świeży boczek :gwizdanie:
  8. co do torów to nie zawsze się sprawdza :gwizdanie: ostatnio tory miałem takie sobie no ale stacja :kox:
  9. dokładnie Adrian 2x się zastanów nim coś napiszesz i spr czy pasuje do poprzedniego posta.
  10. a jak wiadomo "jakie tory taka stacja"
  11. zdziwił się trochę ile ma zapłacić
  12. "Tak dlugo jak celem zycia dziewczyn bedzie slub, bedzie depresja Maja depresję, bo myślały, że mężczyźni umieją kochać, jak kobiety. Te, co są dłużej mężatkami (ponad 10 lat) i dawno obudziły się ze snu, jakoś się pogodziły z męskim egoizmem i traktują mężów jak podludzi (inaczej się nie da), ale te naiwne początkujące jeszcze się łudzą, że tylko one źle trafiły i są w szoku, jak wyborcy po wyborach zdziwieni brakiem realizacji obietnic wyborczych.""
  13. konkretnie to jest tu http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Szukam-psychopaty-W0QQAdIdZ90769834[br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:32_________________________________________________ragga nie wklejaj więcej linków z tych ofert bo kufa siedzę i czytam i czasem nie wyrabiam [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:33_________________________________________________jest konkretnie http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-krolewna-szuka-krolewicza-W0QQAdIdZ90711985 pany kto się łapie bo ja wagowo się nie załapię :gwizdanie:
  14. tu masz normalną http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Andrzejki-dzi-W0QQAdIdZ90821153 [br]Dopisany: 28 Listopad 2008, 12:27_________________________________________________a ta ma za***isty opis http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Szukam-nietuzinkowego-m-czyzny-W0QQAdIdZ90774390
  15. a to znany pseudokibic/kibol legii postrach stadionów :polew:
  16. A co Angela ma do zarowek? Btw. Spalily mi sie dwie postojówki ktoś używa może H6W BLUE VISION bo nie wiem co kupic....? Lexpar sie smieje...bo ja zawsze mialam problemy z zarowkami.... Nie umie ich wymieniac...... zawsze Tosika o to prosilam Tosik ma H6W w swoich halogenach nie kłam my z motorem raz wymienialiśmy :gwizdanie: kufa jestem chyba leeeeekkkkoooo pijany no ładnie się zaczyna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.