Treść opublikowana przez krzyniek
-
Montaż tempomatu A4 B5
moim zdaniem te do tzw II liftu nie mają tej kostki, co do benzyny to ona ma (z tym że w tym benzyniaku którym montowałem to on też jest po II lifcie)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no Angee tak jest bo tak przystało na Klub69 :polew:
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=gn7OJeOQgu8&feature=related
-
Pani Potrzeba... taksóweczka czeka...
taksóweczka czeka Ale ja nie dzwoniłam... To ktoś inny musiał zrobić ale pani zostanie pokryta kosztami :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to zmieniaj avatara Nie... za bardzo taki ruchawy obrazek rzuca sie w oczy a ja tu w firmie to forum przegladam Zainstaluje sobie w komorce dobre :polew: kolejny brak wyobraźni http://motoryzacja.interia.pl/news/nastolatki-zginely-w-lexusie,1218135[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:32_________________________________________________ i miałby on oznaczać nic innego jak tylko: możesz mnie pocałować w dooopę no niektórym to by się taka emota przydała w tym wątku :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to zmieniaj avatara
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee nie znacie się.... nie mogą być tak kawa na ławę -wywalone [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:15_________________________________________________a tu poczytajcie jaka patologia(chodzi o nowiutkie A8 zarejestrowane na .... caritas) panuje w tym kraju http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ksiadz-potracil-mezczyzne-i-mowi-mu-zyskales-nowe-zycie,wid,10611987,wiadomosc_prasa.html?ticaid=170a9
-
Strefa Śmiechu
- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spoty warszawskie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boberek i raggaman nie wiem co was łączy ale chyba mamy nową parę na forum :gwizdanie: cyt z innego działu to teraz już wiadomo co im tak wesoło było w bierhalle jak obok siebie siedzieli- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czepiacie się to jest szczota z myjni półautomatycznej, wczoraj uciekła z jednej stacji benzynowej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dla odmiany .... śmiejecie się ze skody a tu proszę jaki ładny wynik http://pl.youtube.com/watch?v=PneYGuN3aO4&feature=related- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tu sie mylisz .. Tylko pewnych spraw nie poruszam przed szerszą bubliką Chceta pogadać ..wieta gdzie jest na to odpowiednie miejsce tak też myślałem- Pani Potrzeba... taksóweczka czeka...
ale czy pani Potrzeba ....- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie ma z kim pogadać ? Pogoniłeś już ją czy siedzi tylko, bo płaci czynsz ??? Myśle Przyjacielu , że nie miejsce i czas na takie tematy tak na "sucho" ragga jest mało rozmowny :gwizdanie:- Montaż tempomatu A4 B5
adadur zauważ że nie wszyscy mają białą kostkę w tych autach co osobiście dokładałem tempomat ta kostka była, więc dołożenie tempomatu było szybkie i przyjemne- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brrry- [B5 AFN] Oznaczenia przerywaczy kierunkowaskazów
z inną literką na końcu powinien pasować, może być np literka D, numer początkowy powinien być taki sam.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówisz ładna "inaczej" :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 17:14_________________________________________________opis typu: "mam 24lata i 5 letniego syna mnie rozwalił " a to też jest dobre http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-27-35-chlopaka-W0QQAdIdZ90225558- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to już lepiej tylko żeby nie urwała [br]Dopisany: 26 Listopad 2008, 17:11_________________________________________________a i to je dobre http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-dziewczyna-szuka-ch-opaka-Moja-przyjacio-ka-W0QQAdIdZ90279582- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i ile za ten sponsoring ma do zaoferowania, bo jak rozumiem trzymanie za rękę to trochę mało :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja mam chyba wolne jak wygląda tak jak na focie to nic tylko.... a to ta pani co szuka cobyście nie musieli w linka klikać :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tak się kończy ..... sami oceńcie http://motoryzacja.interia.pl/news/to-ja-rozbilem-porsche,1214974,1612- Ulubiona Muzyka - linki :)
http://pl.youtube.com/watch?v=KSY4Yi2ypno - Nowicjusz - wątek powitalny