Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym mu to zostawił nawet mu pasuje i jest taki inny[jak np jego buty] :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przydomek z Bierhalle pasuje :polew: Kto to miętka pytka ? sądząc po avatarze i opisie to chyba właściciel niebieskiego paździocha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przydomek z Bierhalle pasuje :polew: nom można rzec mamy nową klubowiczkę :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nom Majka na żywo wygląda lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian masz rację i w plener http://pl.youtube.com/watch?v=4wIcidBt4AM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomasz ze względu na Ciebie zmieniłem swojego avatara na tego co miałem kiedyś powinien być lepszy :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Strefa Śmiechu
prawdopodobnie to tylko wymiana znaków, u mnie tak było nastawiali nowych a starych nie zdemontowali, było za***iście przez 2 miechy wszystko oznakowane tylko kierowcy przez cb się pytali którędy jechać istny chaos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty pit....sz właśnie przyjechałem i jest -1.5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
śnieg i letnie opony nie idą w parze jeśli można nazwać to jazdą to istny hard core
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek widzę że wreszcie masz normalnego avatara
-
Strefa Śmiechu
- Odwróć się i zdejmij majtki! - Nie, Leszek, nie chcę w d*pę! - Nie bój się, Sylwia, to nie boli. - A Ksenia mówiła, że boli! - Ksenia się wierciła, nie mogłem trafić to i może zabolało. - Leszek... wstydzę się... - Sylwia, znamy się przecież do lat... Przecież nie możesz się mnie wstydzić, Sylwia! - To... to... to zamknij oczy, Leszek! - K..., jak zamknę, to nie trafię! - Leszek, to weź jakoś... inaczej! - Inaczej... inaczej! Otwórz usta! Weź do buzi, łyknij! Dobrze.... A teraz idź do poczekalni i powiedz, żeby weszła następna. Pierdzielone baby, jak się one tej szczepionki od grypy boją!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zapomniałem w tym stanie to nie mogłeś widzieć bo za daleko było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adrian co to się tam jarało wczoraj ? saloon beemki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie kwasu nie, SIARA była :polew:
-
Do więzienia za korzystanie z GPS?
ze niby wymontuja na drodze rns-a? albo system multimedialny z A6 C6 czy A4 B8 I jeszcze zrobi to nasz poczciwy pan policjant :polew: i jak nie macie kluczyków to on będzie wyposażony w cztery pilniczki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
foty się nie nadają na forum :gwizdanie: tym bardziej nagrania Tereni nie było ale była pani M :drool: dzięki, było zajebiaszczo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i to się rozumie czyli do kategorii "łan najt" pasuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tu jest więcej http://www.fotka.pl/profil/SzefowaAnusia/Fotki/90617406.html?z=8799ae635731402be7d9bf0378e776bd :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noooo taki już to forum ma urok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hola hola nikt nie powiedział że jak pojadę to nie będę pił, chyba koleżanka będzie wracać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a może zaprosić kogoś z A3 - była by zajebiaszcza integracja [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:36_________________________________________________a jak na dzisiejszą noc zapowiada się pogoda bo ja nadal na letnich kapciach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tam to sam trafię i jeszcze fv mi wystawia to se odliczę od podatku