Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ja bym mu to zostawił nawet mu pasuje i jest taki inny[jak np jego buty] :polew:
  2. Przydomek z Bierhalle pasuje :polew: Kto to miętka pytka ? sądząc po avatarze i opisie to chyba właściciel niebieskiego paździocha
  3. Przydomek z Bierhalle pasuje :polew: nom można rzec mamy nową klubowiczkę :polew:
  4. nom Majka na żywo wygląda lepiej
  5. Adrian masz rację i w plener http://pl.youtube.com/watch?v=4wIcidBt4AM
  6. Tomasz ze względu na Ciebie zmieniłem swojego avatara na tego co miałem kiedyś powinien być lepszy :gwizdanie:
  7. prawdopodobnie to tylko wymiana znaków, u mnie tak było nastawiali nowych a starych nie zdemontowali, było za***iście przez 2 miechy wszystko oznakowane tylko kierowcy przez cb się pytali którędy jechać istny chaos
  8. co ty pit....sz właśnie przyjechałem i jest -1.5
  9. śnieg i letnie opony nie idą w parze jeśli można nazwać to jazdą to istny hard core
  10. boberek widzę że wreszcie masz normalnego avatara
  11. - Odwróć się i zdejmij majtki! - Nie, Leszek, nie chcę w d*pę! - Nie bój się, Sylwia, to nie boli. - A Ksenia mówiła, że boli! - Ksenia się wierciła, nie mogłem trafić to i może zabolało. - Leszek... wstydzę się... - Sylwia, znamy się przecież do lat... Przecież nie możesz się mnie wstydzić, Sylwia! - To... to... to zamknij oczy, Leszek! - K..., jak zamknę, to nie trafię! - Leszek, to weź jakoś... inaczej! - Inaczej... inaczej! Otwórz usta! Weź do buzi, łyknij! Dobrze.... A teraz idź do poczekalni i powiedz, żeby weszła następna. Pierdzielone baby, jak się one tej szczepionki od grypy boją!
  12. a zapomniałem w tym stanie to nie mogłeś widzieć bo za daleko było
  13. Adrian co to się tam jarało wczoraj ? saloon beemki
  14. nie kwasu nie, SIARA była :polew:
  15. ze niby wymontuja na drodze rns-a? albo system multimedialny z A6 C6 czy A4 B8 I jeszcze zrobi to nasz poczciwy pan policjant :polew: i jak nie macie kluczyków to on będzie wyposażony w cztery pilniczki
  16. foty się nie nadają na forum :gwizdanie: tym bardziej nagrania Tereni nie było ale była pani M :drool: dzięki, było zajebiaszczo
  17. no i to się rozumie czyli do kategorii "łan najt" pasuje
  18. tu jest więcej http://www.fotka.pl/profil/SzefowaAnusia/Fotki/90617406.html?z=8799ae635731402be7d9bf0378e776bd :gwizdanie:
  19. Noooo taki już to forum ma urok
  20. hola hola nikt nie powiedział że jak pojadę to nie będę pił, chyba koleżanka będzie wracać
  21. a może zaprosić kogoś z A3 - była by zajebiaszcza integracja [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 14:36_________________________________________________a jak na dzisiejszą noc zapowiada się pogoda bo ja nadal na letnich kapciach
  22. tam to sam trafię i jeszcze fv mi wystawia to se odliczę od podatku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.