Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
JE...AŁ pies to BMW Ja im za grosz nie wierzę, specjanie Robertowi tak auto przygotowali Zientarski na poszmacie właśnie powiedział że BMW odpuściło ten sezon
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wystarczyło żeby coś poszło nie tak i drzewek przy drodze by kilka ubyło [br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 19:58_________________________________________________ragga jak będziesz to się odezwij mam sprawę
-
Formuła 1 2008
Brynia <pociesza> [szkoda że nie mamy na forum tej emoty z gg] też się wk... ale na drugi rok będziemy wszyscy pili za sukces
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Formuła 1 2008
emocje normalnie to już chyba nie dla mnie... za stary już jestem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ragga jak zwykle po całości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kufa nie mogę... ustał ustał najdłuższy skok http://pl.youtube.com/watch?v=Zs_5epw-Mj0&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie bo miałem zapytać, jak ze spotem 11 list ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na a4klub.pl zapraszamy do czynnego udziału w życiu forum i zapoznaj się z tematem spocików w Twoim regionie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszałem w radio jak jechałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzyniek już dawno takie ma no ma a co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjedziesz na spota i nie opędzisz się od panów chętnych pomóc :naughty: a tak swoją drogą to szkoda że nie podał Ci forum a3club :>
-
Strefa Śmiechu
Szalejący kryzys ekonomiczny. dzwoni bankier do bankiera: -cześć stary jak sypiasz - Jak dziecko _serio -No ostatnią noc cała przepłakałem i dwa razy się zesrałem :gwizdanie: Skarży się makler: Ten kryzys jest goeszy niż rozwód... straciłem połowę majątku a żonę mam nadal Kiedy miałem 6 lat zdechł mój chomik. Bylem bardzo smutny z tego powodu. Wieczorem przyszedł do mojego pokoju ojciec, aby mnie pocieszyć, - Synku śmierć nie jest straszna. To tak jakby zamknąć oczy, zgasić światło, zasnąć i się nie obudzić. Po czym powiedział mi dobranoc i zgasił światło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli musisz jeździć nią tak jak ja pierwszy raz jechałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i kupiłeś i to jakie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=BbDrtc8ZhfU
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
069 131 547 D ta idzie między egr a rurę łączącą a ta druga między ta rurę łączącą a kolektor
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/2682,1854620,zderzenie_karetki_i_audi,wydarzenie_lokalne.html