Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. teraz słyszałem że na czasie jest DA DA DA...
  2. za***iste spalanie też byłem zaskoczony, aż się zatrzymałem bo mówię zbiornik mi przepełni
  3. za 1000 stron jest nagroda... trzeba ulepić bałwana.
  4. będzie 5x zimniej :>
  5. można wyjść na chwile na zewnątrz tam jest zimniej albo się rozebrac a to juz wedle uznania
  6. Ja tam wolę nie wychylać nosa na zewnątrz :th: komputer w audi pokazywał mi -3.5
  7. można wyjść na chwile na zewnątrz tam jest zimniej
  8. czyli buenas tardes A mówiłes, że zapamietasz po sotatniej lekcji :bicz3: wogóle sie nie starasz za dużo na głowie za mało snu w ostatnim tygodniu i od razu widac efekty
  9. dzień dobry po południu...
  10. LOL, a Ty w ogole bywasz na spotach? widzialem Cie moze raz, czy dwa ha ha dobre, mogę to samo powiedzieć o Tobie
  11. możesz sobie spokojnie odpuścić, za wiele nie stracisz nom widzę w poście wyżej komentarz "bez sensu" więc chyba przychylę się do Twojej rady
  12. hej nie było mnie od poniedziałku na forum i tyle napstrykaliście że się nie chce czytać. sorrka że nie byłem na spocie-nie zdążyłem wrócic z Hamburga.
  13. dobry, wcale nie późno
  14. Cieszę się, że to napisałeś Adaś P.S. Ale chyba kolacja to po spocie, a nie w trakcie ??? :> pewnie że w trakcje, rozłożymy obrósik na masce i będziemy wcinać coś oczywiście mamy rozumieć że oferujesz się ze swoją maską u nas nie jest tak zimno dobrze że nie ma takich burz lodowych jak w stanach
  15. bry wszystkim
  16. pod puławską na dolince służew. był dzwon a raczej dwa jeden po drugim i z tego co zdążyłem zauważyć to chyba jakieś audi b5 brało udział mam nadzieje że nikt z naszych. co do tej esy to może Norbi miałeś racje mówiąc ona może byc po dobrym wypadku i może dlatego gościu tak kombinuje. Brynia napisz mi jak ten gościu się nazywa to to prześwietlę miłego wieczorku
  17. z akp kolega sobie takie zamontował (nie wiem czy dokładnie takie jak w linku) i nawet fotostory było tylko nie mogę teraz tego zlokalizować.
  18. a dzień dobry byłem bardzo rano ale nikogo nie było więc się nie wyrywałem nie przesadzajcie pewnie z połowa siedziała i grała online a teraz śpią :gwizdanie: Flyer ale masz wiek.... takie trzy szóstki to są dla mnie zarezerwowane przynajmniej w nr tel.. ......666
  19. drarek odp odnośnie klimatronika napisałem CI w drugim temacie
  20. krzyniek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    opis jak włączyć jest w Faq http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,70/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html a kody też są w Faq http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4306/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html kodem 49 sprawdza się temp płyny chłodzącego.
  21. no hej. ps. "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" by Hornet -więc pewnie byłeś
  22. dlaczego blondyn ??? brunetki też są fajne :drool: kwiecień tez daje rade
  23. fajna fota ale pasy mieli zapięte to mandacik będzie za prędkość :polew:
  24. to jest opcja, ja mam i w swoich kodach mam ten nr co Ykk podał.
  25. Kasiu znów ktoś Ci z lekka jedzie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.