Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz słyszałem że na czasie jest DA DA DA...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***iste spalanie też byłem zaskoczony, aż się zatrzymałem bo mówię zbiornik mi przepełni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za 1000 stron jest nagroda... trzeba ulepić bałwana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie 5x zimniej :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można wyjść na chwile na zewnątrz tam jest zimniej albo się rozebrac a to juz wedle uznania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tam wolę nie wychylać nosa na zewnątrz :th: komputer w audi pokazywał mi -3.5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
można wyjść na chwile na zewnątrz tam jest zimniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli buenas tardes A mówiłes, że zapamietasz po sotatniej lekcji :bicz3: wogóle sie nie starasz za dużo na głowie za mało snu w ostatnim tygodniu i od razu widac efekty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzień dobry po południu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LOL, a Ty w ogole bywasz na spotach? widzialem Cie moze raz, czy dwa ha ha dobre, mogę to samo powiedzieć o Tobie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
możesz sobie spokojnie odpuścić, za wiele nie stracisz nom widzę w poście wyżej komentarz "bez sensu" więc chyba przychylę się do Twojej rady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hej nie było mnie od poniedziałku na forum i tyle napstrykaliście że się nie chce czytać. sorrka że nie byłem na spocie-nie zdążyłem wrócic z Hamburga.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobry, wcale nie późno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cieszę się, że to napisałeś Adaś P.S. Ale chyba kolacja to po spocie, a nie w trakcie ??? :> pewnie że w trakcje, rozłożymy obrósik na masce i będziemy wcinać coś oczywiście mamy rozumieć że oferujesz się ze swoją maską u nas nie jest tak zimno dobrze że nie ma takich burz lodowych jak w stanach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pod puławską na dolince służew. był dzwon a raczej dwa jeden po drugim i z tego co zdążyłem zauważyć to chyba jakieś audi b5 brało udział mam nadzieje że nikt z naszych. co do tej esy to może Norbi miałeś racje mówiąc ona może byc po dobrym wypadku i może dlatego gościu tak kombinuje. Brynia napisz mi jak ten gościu się nazywa to to prześwietlę miłego wieczorku
-
[B5 i B6] LEDowe swiatla dzienne a'la nowe A6
z akp kolega sobie takie zamontował (nie wiem czy dokładnie takie jak w linku) i nawet fotostory było tylko nie mogę teraz tego zlokalizować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a dzień dobry byłem bardzo rano ale nikogo nie było więc się nie wyrywałem nie przesadzajcie pewnie z połowa siedziała i grała online a teraz śpią :gwizdanie: Flyer ale masz wiek.... takie trzy szóstki to są dla mnie zarezerwowane przynajmniej w nr tel.. ......666
-
[B5 AJM] Opadająca temperatura silnika
drarek odp odnośnie klimatronika napisałem CI w drugim temacie
-
[B5 1.9 TDI AJM] temperatura plynu chlodzacego(wskaznik)
opis jak włączyć jest w Faq http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,70/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html a kody też są w Faq http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,4306/amp/sid,52f724adcefd06ab8739d0f687042c2e.html kodem 49 sprawdza się temp płyny chłodzącego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no hej. ps. "to że nic nie pisze nie znaczy że nie czytam" by Hornet -więc pewnie byłeś
-
Kalendarz Miss Tuning 2008
dlaczego blondyn ??? brunetki też są fajne :drool: kwiecień tez daje rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajna fota ale pasy mieli zapięte to mandacik będzie za prędkość :polew:
-
[B5 1Z] Regulacja świateł w B5 to była opcja ?
to jest opcja, ja mam i w swoich kodach mam ten nr co Ykk podał.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kasiu znów ktoś Ci z lekka jedzie...