Treść opublikowana przez krzyniek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka i zapraszamy na spociki warszawskie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś tu mały ruch więc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj na Torwarze (Poziek coś się nie chwali to ja wkleję)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie pęknie ps, aż tak źle im życzysz
-
Strefa Śmiechu
miszcz drugiego planu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal pogoń tych swoich robotników bo nie zdążą na euro 2012 siedzą i się opieprzają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tyłem to kopcisz w mordę pańciusiom z pieskiem i spaliny lecą do okien [br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:21_________________________________________________http://www.lubelska.policja.gov.pl/index.php?action=news&action_id=8277
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek wpadnie i ..... http://www.youtube.com/watch?v=ZHExOhik6nQ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie tylko TY :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Czechy - POLSKA
Nie wygra 2:0 może 2:1 ale to słodkie marzenia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jakbym mógł to bym zainstalował..ale Żonie podoba się to pierdoleone menu w tym popapranym systemie.. a jak zmienię system to Żona zmieni moje zwyczaje żywieniowe..łóżkowe i życiowe. :polew: http://www.buty-nestor.pl/obrazki/pantofel_model_22.jpg :gwizdanie: :naughty: o kufa :polew:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie tu jest haczyk .... :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziś na szrocie wpada gościu: "dobry, posiadata zderzaki do golfa dwójki? -tak, A ile cenita ? reszty rozmowy nie pamiętam (i nie zdążyłem go nagrać) ale mało nie padłem ze śmiechu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko grilla nie widać widocznie jeszcze żaden z uczestników nie spadł ot: panowie kupować TICO http://www.a4-klub.pl/smf/street_kills_czyli_pojedynki_na_trasie-t13057.90.html- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN spocik na Torwarze- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NOWY AKUMUKLATOR :polew: :polew: :polew: w komplecie z nowymi zegarami Będzie skoda jak nic :kox: kiedyś raz na Torwar skodą podjechał tłumaczył że zastępczy :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak było to sorka- Zwrot pieniędzy za kartę pojazdu
kartę/karty ( auto i za motocykl) dostałem ok 20.06.2005r więc bym się łapał- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema doopcie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie- Bugatti 16C Galibier
coś ala uchwyt na siedzeniu w autosanie - Czechy - POLSKA