Treść opublikowana przez krzyniek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4 jak 4.... już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca siakiś mam niefart ten starszy policjant był bardziej życiowy i powiedział młodemu żeby mi tylko 100 wpisał, bo ten oczywiście max dawał a i żeby było miło to mi powiedział że jak mi zabiorą PJ za pkt to zabiorą mi wszystkie kat. czy to prawda ? bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Przekroczenie prędkości?? tak o całe 28km/h udanego spota Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła krzyniek Ty piracie !!!! jasne, tak zapier*** że z dwóch pasów zrobił mi się jeden trafiłem na takich służbistów (a przynajmniej ten jeden co mi wypisywał mandat) że jak bym szybciej jechał to chyba bym piechotą do domu wracał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Przekroczenie prędkości?? tak o całe 28km/h udanego spota Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln i 4pkt
-
[ALL B5] Demontaż foteli przód
potrzebny jest wkrętak żeby odkręcić z tyłu fotela plastiki na prowadnicach, z przodu wyjmuję się coś w rodzaju zawleczki, i cały fotel wysuwamy do tyłu, odpinamy również kostki pod fotelem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no , ale cieszy mnie to ,że wyglądam młodziej od ciebie :polew: jechane
-
Strefa Śmiechu
OZNAKI ŻE JESTEŚ JUŻ DOROSŁY/A 1. Nie wyobrażasz sobie seksu w wąskim łóżku. 2. Masz więcej żarcia niż piwa w lodówce. 3. O 6.00 rano wstajesz, a nie idziesz do łóżka. 4. Twoja ulubiona piosenka leci w windzie. 5. Oglądasz TVN Meteo. 6. Twoi znajomi rozwodzą się i pobierają, zamiast rzucać i chodzić. 7. Ze 130 dni wakacji przechodzisz na 14. 8. Jeansy i sweter to nie jest już ubiór wyjściowy. 9. To Ty dzwonisz na policję z powodu zbyt głośnej muzyki u sąsiadów. 10. Rodzina swobodnie żartuje przy Tobie o seksie. 11. Nie wiesz, o której zamykają McDonalda. 12. Ubezpieczenie za samochód spadło, ale Twoje rachunki wzrosły. 13. Dajesz psu specjalne żarcie zamiast resztki z McDonalda. 14. Spanie na wersalce powoduje u Ciebie ból pleców. 15. Nie ucinasz sobie drzemek od południa do 18.00. 16. Kolacja i film to już całość zamiast początek randki. 17. Zjedzenie kubełka skrzydełek z kurczaka o 3.00 nad ranem spowoduje potężną niestrawność zamiast ukoić żołądek. 18. Do apteki idziesz po Ibuprom i Ranigast, a nie po prezerwatywy i test ciążowy. 19. Butelka wina za 10 zł to nie jest już "całkiem niezły alkoholik". 20. Właściwie to jesz śniadanie w porze śniadania. 21. "Nigdy już się tak nie nachlam" jest zastępowane przez "Nie umiem już tak pić jak kiedyś" 22. 90% czasu przed komputerem poświęcasz na pracę. 23. Czytasz tę listę, szukając desperacko jednego punktu, który by Cię nie dotyczył, ale nic nie uratuje Twojego starego dupska!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no może być można też zacytować komentarz z NK : "chyba Ci wątroba kroczem wychodzi"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: dokładnie jechałem całe 30 a na znakach 40było więc nawet wolniej dziś znów tam jechałem, a jeden goś do drugiego na CB, kolego omiń to bo sobie całe auto uwalisz smołą, a masz takie ładne pewnie dopiero co z salonu bo się świeci jak ..... nie będę dalej go cytował
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali?? jechałem remontowanym odcinkiem drogi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie: mówisz z doświadczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czym usunąć smołę/asfalt z lakieru :?: kufa mam zaj***y cały tył
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o jest trzy kafle
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spoty warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka zapraszamy na spociki warszawskie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie po odpaleniu
dziwne, bo miałem padnięty czujnik G62/G2 i żadnego błędu nie było. a przy uruchamianiu auta silnik wskakiwał od razu na 1700obr/min po chwili wracał na obroty nominalne, po wymianie czujnika problem znikł
-
[B5 AFB] Czy posiadam ASR ?
bo on się nie wciska tylko podaje sygnał na przekaźnik 1AJ więcej info o kodach: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_kody_wyposazenia_prosba_o_przetlumaczenie-t6157.60.html kontrolka od asr/esp w b5 wygląda tak i jest na obrotomierzu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie ...
-
Polak w Polsce kierowcą auta zarejestrowanego w innym kraju - użyczenie ?
a i wszystko jasne bo ten przypadek o którym wspomniałem był przed wejściem polski do UE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lexpar najlepszego to już 105 latek :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ahoj