Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Popieram Chris86. Na dzień dzisiejszy jest to chyba najlepsze rozwiązanie
  2. wolimy, żebyś sam poszukał... Po co 2 razy to samo na forum... A może przy okazji coś jeszcze ciekawego znajdziesz...
  3. poszukaj dobrze gdzieś na allegro... Kiedyś spotkalem takie kable (przewody) np. http://www.allegro.pl/item417329286_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html http://www.piloty.pl/TRACK66.html http://cgi.ebay.com/GOLD-BECKER-CAR-AUX-IN-INPUT-STEREO-ADAPTER-FOR-MP3-DVD_W0QQitemZ270273191464QQihZ017QQcategoryZ86532QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122 albo Cię czeka zakup kasety z przewodem jack, ale na temat jakosci takiej kasety dużo znajdziesz na forum
  4. Jedyny wrunek to radio musi miec wyjście na zmieniarkę CD
  5. Jeśli chcesz mieć oryginał radio i mp3 to popatrz tutaj: http://allegro.pl/item430599187_honda_mazda_vw_nissan_audi_emulator_zmieniarka.html na forum dosc sporo o tym jest i ludzie sobie chwalą http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36739.0.html;highlight=emulator+mp3
  6. Najlepsze na kaca jest powietrze ze starego materaca. :polew: Na poważnie. Pić dużo wody lub innych soków, ale niegazowanych. Zjeść coś przede wszystkim. Jest jeden taki specjał. Kumpel mój zdychał kiedyś na konferencji po wieczornym bankiecie a za 20 minutek miał wykład i barman go poratował. Po 15 minutach ganiał jak po amfie. Tylko jest jedno ale... NIE WĄHAJ TEGO TYLKO WYPIJ. Napój nazywa się ZUBER. To jest taka woda niby źródlana lub mineralna. Głównie ją polecają dla gości co mają zgagę itp. refluksy. A problem z wąhaniem polega na tym, że śmierdzi ona jak z takiego skiśniętego stawu... . Występuje w bańkach 5 litrowych i w tzw. oranżadówkach 0,33 litra. Działa ona fenomenalnie bo ma dużo potasu!!! Ogólnie zapodawaj coś co ma potas i magnez. Możesz w aptece zakupić tabletki z potasem. Ogólnie mówiąc woda ZUBER działa - sprawdzone. Tylko pamiętaj nie wąhaj tylko pij. I zapodaj sobie potem coś z kofeiną, żeby oko się nie przymkło. Daj znać o rezultatach
  7. Ja takiego numeru u siebie nie znalazłem
  8. Ja nie wiem jak i czy wogóle jest to możliwe. Ale mówią, że jak czegoś nie ma w google.pl to wogóle tego nie ma. Spróbuj klepnąć hasło Odzyskiwanie historii w Opera i może coś wyskoczy...
  9. Wiem, że kiedyś w PZU to było 8 lat
  10. domelq odpowiedział(a) na rafal78s temat w 1.9TDI
    Moje zdanie jest takie same jak wyżej. Dopóki coś działa to lepiej nie kombinować. Przeważnie dopiero wtedy zaczyna się wszystko sypać :gwizdanie:
  11. W IE to nie wiem ile się zachowuje, ale chyba jest to określane przypisaniem odpowiedniej ilości miejsca na dysku, A nie ssorki dni też można ustawić. Wchodzisz w Narzędzia -> Opcje internetowe -> Ogólne -> Przy Histroii przeglądania wciskacz Ustawienia i tam masz na dole -> Historia i tam sobie możesz ustawić ilość dni, przez które ma być historia przetrzymywana.
  12. Jak się komuś nudzi to kupuje Astrę i szuka pacjentów w A4 i podjusza ich do wyścigów :polew:
  13. domelq odpowiedział(a) na tomasz-gorz temat w 1.9TDI
    ja też się już dogłębnie pogubiłem, co kupować a co nie
  14. Czy warto Ci nie powiem. A silniczki to raczej powinny podejść
  15. domelq odpowiedział(a) na tomasz-gorz temat w 1.9TDI
    ja też do swojego silniczka płaciłem za filtr MANN W940/44 płaciłem 16 PLN
  16. hmm... Mam to samo Problem w tym, że Concert o ile się nie mylę jest 2 kanałowy i jak chcesz podpiąć tylne głośniki do radia to trzeba troszkę inaczej. Bardzo często radzą zamontować również wzmacniacz, aby one odpowiednio brzmiały. Ale nie bede sie rozpisywał... użyj i wszystko znajdziesz, temat wielokrotnie wałkowany
  17. domelq odpowiedział(a) na tomasz-gorz temat w 1.9TDI
    Sugerujesz, że jest za tani czy że za drogi??
  18. Daj spokój. Na wstępie Ty sam masz wątpliwości co do ich jakości. Lepiej nie ryzykować.
  19. Ja też się spotkałem z tym błędem. Jak dobiłem klimę, błąd zniknął...
  20. Jest konkret . Ciekawe co by w serwisie powiedzieli jakby taką A4 podjechał
  21. Ja odradzam. Ładnie się przentuje bez ściemniania. Chyba, że chcesz robić jako szpieg
  22. domelq odpowiedział(a) na tomasz-gorz temat w 1.9TDI
    Ja kupowałem u kolegi z forum TOM77
  23. domelq odpowiedział(a) na tomasz-gorz temat w 1.9TDI
    Proponuje filterek MANN. Niespotkałem się, żeby ktoś narzekał. Sam taki stosuję i nie ma problemów z doborem
  24. Skręc koła na maxa i bedziesz widział czy masz podłączone kabelki. Wówczas będziesz wiedział, ze masz czujnik Jeśli nie masz czujnika to i tak spoko. Twoje klocki Ci bez problemu podejdą, po prostu odetniesz kable. Klacki z czujnikiem i bez mają takie same wymiary. Co do pyt. 2 to proponuję poszukać troszkę po forum. Na pewno znajdziesz. Poza tym ratuje Cię instrukcja obsługi Twojego auta
  25. Poczytaj umowę to sam stwierdzisz czy wszystko jest OK. Ja osobiście nie miałem kontaktów z tą firmą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.