Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Czy To jest radio Concert Cd ?
Popieram Chris86. Na dzień dzisiejszy jest to chyba najlepsze rozwiązanie
-
[B5 AML] Instrukcja obsługi po polsku
wolimy, żebyś sam poszukał... Po co 2 razy to samo na forum... A może przy okazji coś jeszcze ciekawego znajdziesz...
-
[B5 ADR] Audi Radio..........
poszukaj dobrze gdzieś na allegro... Kiedyś spotkalem takie kable (przewody) np. http://www.allegro.pl/item417329286_adapter_aux_in_vw_audi_seat_mfd_f_vat.html http://www.piloty.pl/TRACK66.html http://cgi.ebay.com/GOLD-BECKER-CAR-AUX-IN-INPUT-STEREO-ADAPTER-FOR-MP3-DVD_W0QQitemZ270273191464QQihZ017QQcategoryZ86532QQrdZ1QQssPageNameZWD2VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em122 albo Cię czeka zakup kasety z przewodem jack, ale na temat jakosci takiej kasety dużo znajdziesz na forum
-
[B5 ADR] Audi Radio..........
Jedyny wrunek to radio musi miec wyjście na zmieniarkę CD
-
[B5 ADR] Audi Radio..........
Jeśli chcesz mieć oryginał radio i mp3 to popatrz tutaj: http://allegro.pl/item430599187_honda_mazda_vw_nissan_audi_emulator_zmieniarka.html na forum dosc sporo o tym jest i ludzie sobie chwalą http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t36739.0.html;highlight=emulator+mp3
-
POMOCY - szybkie trzeźwienie i walka z kacem
Najlepsze na kaca jest powietrze ze starego materaca. :polew: Na poważnie. Pić dużo wody lub innych soków, ale niegazowanych. Zjeść coś przede wszystkim. Jest jeden taki specjał. Kumpel mój zdychał kiedyś na konferencji po wieczornym bankiecie a za 20 minutek miał wykład i barman go poratował. Po 15 minutach ganiał jak po amfie. Tylko jest jedno ale... NIE WĄHAJ TEGO TYLKO WYPIJ. Napój nazywa się ZUBER. To jest taka woda niby źródlana lub mineralna. Głównie ją polecają dla gości co mają zgagę itp. refluksy. A problem z wąhaniem polega na tym, że śmierdzi ona jak z takiego skiśniętego stawu... . Występuje w bańkach 5 litrowych i w tzw. oranżadówkach 0,33 litra. Działa ona fenomenalnie bo ma dużo potasu!!! Ogólnie zapodawaj coś co ma potas i magnez. Możesz w aptece zakupić tabletki z potasem. Ogólnie mówiąc woda ZUBER działa - sprawdzone. Tylko pamiętaj nie wąhaj tylko pij. I zapodaj sobie potem coś z kofeiną, żeby oko się nie przymkło. Daj znać o rezultatach
-
[B5 AFN] Ktoś z katalogiem części
Ja takiego numeru u siebie nie znalazłem
-
Odzyskiwanie historii przeglądarki internetowej
Ja nie wiem jak i czy wogóle jest to możliwe. Ale mówią, że jak czegoś nie ma w google.pl to wogóle tego nie ma. Spróbuj klepnąć hasło Odzyskiwanie historii w Opera i może coś wyskoczy...
-
[ALL] Ważność zniżek
Wiem, że kiedyś w PZU to było 8 lat
-
[B5 AFN] świece żarowe
Moje zdanie jest takie same jak wyżej. Dopóki coś działa to lepiej nie kombinować. Przeważnie dopiero wtedy zaczyna się wszystko sypać :gwizdanie:
-
Odzyskiwanie historii przeglądarki internetowej
W IE to nie wiem ile się zachowuje, ale chyba jest to określane przypisaniem odpowiedniej ilości miejsca na dysku, A nie ssorki dni też można ustawić. Wchodzisz w Narzędzia -> Opcje internetowe -> Ogólne -> Przy Histroii przeglądania wciskacz Ustawienia i tam masz na dole -> Historia i tam sobie możesz ustawić ilość dni, przez które ma być historia przetrzymywana.
-
[ALL] Astra 1.4 16v vs. Audi B5
Jak się komuś nudzi to kupuje Astrę i szuka pacjentów w A4 i podjusza ich do wyścigów :polew:
-
[B5 AFN] Filtr oleju
ja też się już dogłębnie pogubiłem, co kupować a co nie
-
[ALL B5] Wymiana reflektorów
Czy warto Ci nie powiem. A silniczki to raczej powinny podejść
-
[B5 AFN] Filtr oleju
ja też do swojego silniczka płaciłem za filtr MANN W940/44 płaciłem 16 PLN
-
[ALL B5] Tylne głośniki
hmm... Mam to samo Problem w tym, że Concert o ile się nie mylę jest 2 kanałowy i jak chcesz podpiąć tylne głośniki do radia to trzeba troszkę inaczej. Bardzo często radzą zamontować również wzmacniacz, aby one odpowiednio brzmiały. Ale nie bede sie rozpisywał... użyj i wszystko znajdziesz, temat wielokrotnie wałkowany
-
[B5 AFN] Filtr oleju
Sugerujesz, że jest za tani czy że za drogi??
-
[All B5] czy warto zaryzykowac zakup tanich opon 16?
Daj spokój. Na wstępie Ty sam masz wątpliwości co do ich jakości. Lepiej nie ryzykować.
-
[B5 APS] Klimatyzacja nie działa
Ja też się spotkałem z tym błędem. Jak dobiłem klimę, błąd zniknął...
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Jest konkret . Ciekawe co by w serwisie powiedzieli jakby taką A4 podjechał
-
[ALL B5] Pasuje przyciemniać?
Ja odradzam. Ładnie się przentuje bez ściemniania. Chyba, że chcesz robić jako szpieg
-
[B5 AFN] Filtr oleju
Ja kupowałem u kolegi z forum TOM77
-
[B5 AFN] Filtr oleju
Proponuje filterek MANN. Niespotkałem się, żeby ktoś narzekał. Sam taki stosuję i nie ma problemów z doborem
-
[B5 AHU] Czujnik zużycia klocków w '97 Avant 1,9 tdi.
Skręc koła na maxa i bedziesz widział czy masz podłączone kabelki. Wówczas będziesz wiedział, ze masz czujnik Jeśli nie masz czujnika to i tak spoko. Twoje klocki Ci bez problemu podejdą, po prostu odetniesz kable. Klacki z czujnikiem i bez mają takie same wymiary. Co do pyt. 2 to proponuję poszukać troszkę po forum. Na pewno znajdziesz. Poza tym ratuje Cię instrukcja obsługi Twojego auta
-
Ubezpieczenie Interrisk
Poczytaj umowę to sam stwierdzisz czy wszystko jest OK. Ja osobiście nie miałem kontaktów z tą firmą.