Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Cześć Zmienisz zderzak tylko musisz zmienić ślizgi zderzaka na poliftowe do kupienia w ASO.
  2. Podeślij mi swój numer na PW to lepiej będzie się zgadać Teraz nie wiem kiedy będę leciał może środa albo piątek
  3. Jutro lecę w stronę Góry ok 11-12 będziesz gdzieś tam to możemy się styknąć na bajerę
  4. Pozdro dla b5 avant czarnego widzianego we Władku dziś o 15 pod pkp wlepa klubowa blachy WSC
  5. Bede jechal tak 17-18 jednak
  6. Chyba powinienem byc w domu dokladnie tu ale z edytuj posta niekazdy musi znac lokalizacje wystaw auto przed house bym widział gdzie to podjadę na bajerę na chwilę
  7. będę leciał jakoś tak 19-20
  8. w piątek lecę tamtędy w stronę Góry
  9. no raz wyczailes moja A4-ke w Baniosze a ruszasz dzis na narodowy? aa to Twoje B6 tam stoi często śmigam tamtędy więc można się spotkać chwilowo auto rozebrane więc dziś nie
  10. Często śmigam przez Piaseczno więc można się jakoś spotkać pod Kauflandem
  11. pijoku Ty jutro jestem w Mińsku jak coś Jutro jestem od 17:30 w Mińsku jak coś więc można się ogarnąć i spotkać
  12. Zmieniłem. dziś będę w Mińsku to możemy się złapać jak coś to dzwoń
  13. Wczoraj w Mińsku na nowym osiedlu spotkane Pozdr
  14. Siemanko Żyje ktoś w Mińsku ? Może spota zrobimy ?
  15. Sufit będziemy składać
  16. Wczoraj pod Carrfurem w Mińsku ok godz 18 zaparkowane obok mnie Pozdrawiam
  17. a Ty wiecznie śpisz za fajerą he he Lecieliśmy lecieliśmy z rańca
  18. Ja mogę w następnym tygodniu jutro jadę do Mielna
  19. Podjadę i ja
  20. Ja będę od 16 do 26 więc jak coś to pisać gdzie to się jakoś stykniemy
  21. Siemanko Będę w połowie lipca w Koszalinie. Jeśli będziecie się spotować to mogę podjechać do kołobrzegu na spota Pozdr
  22. byłem i ja tam
  23. 40km od Torunia w stronę W-wy Droga nr. 10
  24. możliwe że będę miał załadunek w okolicach Płońska więc jak coś to na powrocie odwiedzę.. śmiało jak coś to dzwonić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.