Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Kto tam chciał żebym ogarnął komuś jakieś koszulki czy ręczniki to pisać bo tylko coś tam mi świta w głowie PRZEJDZIE BOKIEM
  2. Siemanko mordeczki Coś mi się przypomniało,że jakieś koszulki i inne gadżety chcieliście bym Wam ogarnął Nie ma problemu pisać dawać projekty i się zrobi Przypominam,że czas ucieka niebawem jestem na Helu
  3. Witamy na forum kolego
  4. Można w czwartek o 19 pod MC
  5. Ja pier co tam się odkutaszało to nie mam pytań
  6. Dzięki za zlot Ogry Nie takie meble się nosiło PRZEJDZIE BOKIEM . . . . . jeb :grin:
  7. Witaj na forum
  8. Jak coś to się zgadamy bo nie wiem jeszcze dokładnie co i jak bo mam kilka tematów do ogarnięcia
  9. Wy kiedy i jak śmigacie ?
  10. Siadło siadłoo Miałem jechać też , ale nie miałem kierowcy bo byłem po weselu Widzimy się na OEM
  11. Może być we wtorek o 20 pod MC
  12. Mordo 3 lata się nie widzieliśmy, mam nadzieję że nikt nie będzie się oszczędzał ;D :D Nie jedzie się po to by się oszczędzać tylko będzie bajlandoo
  13. Siemanko Co tu taka cisza ? Niebawem zaczynamy
  14. zależy jakiej firmy itd to co wrzuciłem wcześniej 35zł
  15. Ktoś ręcznik lub koszulkę ? Robię zamówienie więc pisać pisać
  16. Taka sytuacja na dziś Mogę mieć takie tylko będą w ciemniejszym niebieskim kolorze z większym logo POLISH | WORKS i inna czcionka będzie to jest tak na szybko zrobione Jakby były chętne osoby to pisać i podawać rozmiarówkę
  17. OEM niebawem a więc Jeśli są chętni na ręcznik klubowy proszę o dopisywanie się w temacie link poniżej http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-klubowy-ii-tura-kolorowe-logo-261441/index2.html#top
  18. Widzę lecisz z tematem Arek Te zegary fajnie świecą tak jakoś mega ostro. Jakby nie było furka robi robotę Co jeszcze w planach ?
  19. Co tu taka cisza ? Czyżby wszyscy rezali auta przed OEM PLUS
  20. pozdrawiam kolego to ja leciałem dogoniłem Cię i mrugnąłem awaryjkami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.