Treść opublikowana przez musti
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
Widziałem auto w Socho , ale Ciebie nigdzie nie mogłem złapać w sumie to byłem tylko na chwilę. Sedanik fajny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Idziesz Tomek z modami tak jak gadaliśmy Duży +
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wera sto latek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum koleżankę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Można zrobić spota za tydzień w czwartek . Ktoś chętny ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Buła to żyje ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
musti nie zatrzymali ci dowodu za swiecidełka w lampach ?? :naughty: nie byłem swoim autem tylko ze znajomym poza tym miało być na Jankach ale obstawili i d*pa więc zmienili miejscówkę i było na MOP Baranów tylko też się za chwilę zleciało towarzystwo i nawet śmigłowcami latali ---------- Post dopisany 20-06-2014 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 17:15 ---------- Macie znajomego lakiernika jakiegoś ? ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-06-2014 at 17:51 ---------- Kto ma konto na ebayu ? ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2014 at 19:59 ---------- Robimy spota jakoś w tym tyg ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemoo perfekt robota Dzięki za ostatniego krótkiego spota
-
B6 DIVISION
Ma a czy ja od ciebie kiedys lamp nie brałem całkiem możliwe Adaś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
B6 DIVISION
Pany ktoś ma konto na ebay'u ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
A4 Diesel
Lampy robił mi gwerty . A chromy pomalowalem szprajem ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- A jakie felgi byś tu widział majster , bo paczam na necie felgi i nic noe widzę ciekawego Rs-ki nie no zależy do jakich PLN-ów rozglądasz się za kołem
-
A4 Diesel
Artek jest dobrze tylko fele inne mi się tu widzą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Alooohaaaa
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dawne spoty które były na Cargo
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ktoś dziś na Janki leci na 21 ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
powodzenia kup tylko dobry klej by skleić potem bo ja kupiłem i była lipa po 3dniach schnięcia nie zasechł w ogóle
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dzieje spoty są tylko nie zawsze co czwartek
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przemek pamiętasz jakie masz u siebie żarówki od drl-a ?