Treść opublikowana przez kred
-
[B6 BFB] Czy na katalizatorze jest nabita data produkcji
jak w temacie . jest cos takiego na katalizatorze
-
[B6 AVJ] Jak wysoko bierze sprzęgło?
sprzega hydrauliczne z reguly wysoko biorą w przeciwienstwie do linkowych. jak sie nie slizga i biegi ladnie wchodza jest ok. jezdzij i nie pszejmuj sie. prawidlowe branie sprzegla m/w polowa skoku. jak masz jakies watpliwosci zmien płyn
-
[B6 ALT] Remont silnika, bierze olej ... :(
moze ci korka nie dokrecili. to nie jest normalne - jedz na poprawke
-
[B6 BFB] Potrzebuje schematu ele. z elsy połączenia alternatora
napewno pomoże
-
[B6 BFB] Potrzebuje schematu ele. z elsy połączenia alternatora
jak w temacie. potrzebuje pobrać sygnał ładowania z alternatora do załączenia dodatkowego urządzenia. niestety nic konkretnego nie moge znaleść. else mam po germansku i troche ciężko jest mi sie połapać o co chodzi. jesli macie jakis pomysł to czekam na info
-
[B6 BFB] Tweeter tylnych drzwi kupować nowy ?? czy zastosować zamiennik
poszukuje tweetera tylnych dzwi 8E0 035 399. cena serwisowa 70 zł. głośniczek sie powoli konczy. moze ma ktoś na zbyciu jakiś niezajechany. myśle także nad jakimś zamiennikiem czy lepiej nie kombinować i kupić ori ??
-
[B6 BFB] Czy ta miska olejowa podejdzie do mojego silnika ??
chyba musze sie wgramolic pod auto i sprawdzic dzieki za info
-
[B6 BFB] Czy ta miska olejowa podejdzie do mojego silnika ??
jak w temacie czy to ta miska http://www.czesci24.pl/szczegoly/562636/miska,olejowa
-
[B5 1Z] Brak klaksonu przy skręceniu kierownicy
uszkodzona taśma. miałej w poprzedniej b5 tak samo. po wymianie wszystko ok
-
[B6 BFB] Problem z identyfikacją koloru dywaników
jak w temacie. powiedzcie mi jaki to kolor tylny dywanik. nie moge także zidentyfikować i dopasować numeru. w/g oznaczeń to czarny mi to on przypomina szary ????
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
dobrze wiedzieć faktycznie prawie 300 zł za taką pierdołe. w weekend zajrze do tematu i sprawdze o co chodzi może wystarczy tylko psiknąć jakby temat był głębszy odezwe sie do posiadaczy
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
też to przyuważyłem. nawet gdzieś na necie zobaczyłem fotki rozebranej moze mi ktoś podać nr samej manetki ??
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
z tego co widziałem to najtansza koszt 200 zł. wszystko jest zintegrowane kierunki,tempomat,wycieraczki. w b5 było wszystko osobno - no chyba ze sie myle wydaje mi sie ze sie styk zlepia i dlatego tak sie dzieje. po co kupowac druga jak mozna to zrobic. jesli sie cos da rozebrac nalezy spróbować
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
jak w temacie. cos mi zwiera we włączniku kierunków. w lewo działe perfekt natomiast po wbiciu prawego kierunka 2-3 razy sobie mrugnie lewy potem prawy (choć nie zawsze) . problemu nie ma jak zerwe na krótko czyli 3 mrygniecia. i moje pytanie czy manetke można rozebrać. ktoś to już przerabiał. powoli zaczyna mnie to wpieniac a co dopiero kierowców za mna i przede mną
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
suuuper robota. powoli zakupuje graty do montażu. zastanawia mnie jednak załaczanie tych świateł. wydaje mi sie że najlepszym rozwiązaniem będzie podłączenie całego modułu pod alternator. sygnał do załączenia bedzie automatyczny 2-3 sec po odpaleniu auta. potrzebuje jeszcze znalesc te przewody pod kierą. moze ktos przerabiał temat - czy do licznika dochodza przewody informujące o ładowaniu ??
-
[ALL] Zapieczona nakrętka w zawieszeniu gwintowanym POMOCY!!
nic ci nie zastąpi młotka. wez tempy przecinak i pare razy ostro w zagłebienie w nakretce. upewnij sie że spręzyna nie naciska o nakrętke bo sie troche namęczycz.
-
[B6 BFB] Montaż interfejsu domykania szyb z modułem komfortu (90 % sukcesu)
hmmmm sprawdzałem miernikiem na całej wiązce od zamka pojawia sie "+" oprócz masowego oczywiście. próbowałem także przez diode i zero efektu. na ustrojstwo do załączania potrzebna jest masa - której nie moge znaleść .super jak byś znalazł jakiś schemat bardzo by mi to pomogło. został mi jedynie ten jeden przewód z którym nie wiem co zrobić.
-
[B6 BFB] Montaż interfejsu domykania szyb z modułem komfortu (90 % sukcesu)
jestem wlasnie na etapie konczenia wpinania tego ustrojstwa http://www.allegro.pl/item948231556_interfejs_do_domykania_szyb_z_modulem_komfort.html wszystko pięknie opisane jednak montaz w b6 nie wygląda tak kolorowo.(czego sprzedawca nie napisał ) wszystko zrobione w/g info http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t79054.0.html;highlight=domykanie+szyb napotkane problemy. - włącznik od szyb dziala na zasadzie opornosci czyli konieczne było zastosowanie oporników o danej wartości (zrobione) - podpięcie pod plus i mase (zrobione) impuls masy ???????????? z tym mam problem gdyż w zamku dzwi sterowanie jest zrobione na zasadzie zmiennej polaryzacji a mi potrzebny jest impuls masy ???????? moje pytanie - czy przeciągać cudowny kabelek do modułu komforyu czy jest jakiś magiczny kabekek w dzwiach pod ktory moge sie podpiąć
-
[ALL B5] Zmiana d2s na zwykłą żarówkę pod przegląd?
to tepaki trzeba najpierw zrozumiec dzialanie samopoziomowania a potem sciemniac z gaszeniem i zapalaniem auta. popieram powinni wszystkie te hidy odstrzelić !!!!!!!!!! hidom zdecydowanie - nie !!!!!!!!!
-
[B6 BFB] Jaki optymalny przewód do natężenia 1A
poszedł 0.5 lepiej zostawic troche zapasu znalazłem tabele w prawdzie nie ma mniejszych przewodów niż o.75 ale mozna sobie przeliczyć
-
[B6 BFB] Montaż monitorów lcd w zagłówkach, potrzebne kilka wskazówek
jak w temacie na wiosne planuje zamontować lcd w zagłówkach pod audi nawigation plus rns+dvd phonocar+adapter multim. pod co sie podpiąć żeby wysłać sygnał do lcd dvd,navi czy adapter jakie lcd kupić zeby idealnie pasowały w zagłówki jak zmontować lcd żeby z zagłówka nie wystawały przewody sterujące czy sygnał z 2 lcd spiąć w jeden kabel sygnałowy
-
[B5 AFN] Problem z webasto
tylko vag kolego nikt nie jest jasnowidzem. zczytaj błędy i napisz co wyszło
-
[B6 BFB] Jaki optymalny przewód do natężenia 1A
jak w temacie czy przewód 0,5 bedzie dobry czy można zaszaleć i dać 0.25 chodzi o instalacje samochodową 12 v 1a=12watt/12volt długość przewodu około 1 metr
-
[B6 BFB] Odblokownie DVD podczas jazdy - jak to przekodować
dzwonilem do kolesia ze szczecinka - blisko mnie zajmuje sie takimi rzeczami zrobi mi od reki koszt 200 zł. jak od niego wróce napisze co i jak
-
[B6 BFB] Odblokownie DVD podczas jazdy - jak to przekodować
w samochodzie nie jezdze tylko ja wiec dlatego chce to zrobic. devastation - twoja odpiwiedz nic nie wniosła do tego watku wiec daruj sobie takie odpowiedzi ktos moze powiedziec po co nawigacja jak co chwile na nia zerkamy. gdzies znalazłem taki patent na odblokowanie 1. Sciagamy plik z FIRMWARE 0080HACK 2. Nastepnie za pomoca VAGa wchodzimy do Application/ Controller Map select Controller Access 37, Function Adapation, Output CSV file. Pojawi nam sie plik w katalogu: \Ross-Tech\VAG-COM\Logs\ z rozszerzeniem CSV ktory jest kopia naszych ustawien NAVI. Zmieniamy jego nazwe, nastepnie robimy kolejna kopie w celu weryfikacji. 3. Ustawiamy w kanal 97 na 1 zeby mozna bylo zrobic downgrade firmware 4. Wkladamy plytke wypalona na CD z plikiem ktorego link podalem powyzej 5. Po zczytaniu NAVI sie zrestaruje(nie wolno przerywac procesu!!!!!!!) 6. Bedziemy pewnie proszeni o podanie kodu NAVI choc Ja nie bylem 7. Sprawdzamy ustawienie kanalu 05 czy jest 250 (a nie 255 jak to pisal CTV) 8. Odlaczamy koniecznie AKU na 12h 9. Nastepnie wkladamy mape z normalnym softem(0550 lub 0600) 10. Sprawdzamy czy jest 05 kanal na 250 11. Ustawiamy kanal 97 na 0 12. Ustawiamy spowrotem ustawienia kanalu NAVI wg zapisanych danych poprzednio w CSV. raczej nie bede tego probowal podjade do firmy ktora sie tym zajmuje