Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. czkamy, czekamy czekamy
  2. po północy to raczej sobie odpuszcze bo.... ale jutro jak najbardziej
  3. Rzuciłeś kubkiem 8,15 zł w nike21's!
  4. Rzuciłeś kubkiem 8,30 zł w nike21's!
  5. Rzuciłeś kubkiem 11,35 zł w nike21's!
  6. Rzuciłeś kubkiem 7,52 zł w Pawel_PN's! [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 10:01_________________________________________________Rzuciłeś kubkiem 10,35 zł w nike21's
  7. Rzuciłeś kubkiem 8,10 zł w nike21's!
  8. Rzuciłeś kubkiem 10,47 zł w Pawel_PN's!
  9. chociaż jeden się zameldował, co mundurowy to mundurowy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:21_________________________________________________spota proponuje zrobić troszke później bo jeszcze chyba za wiele osób nie zdeklarowało się, ja proponuje 17.01 godz. 14-15 ta
  10. :> to zycze zeby to byl syn no i zeby byl zdrowy a wypic trzeba proponuje łycha + cola [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:25_________________________________________________chyba że jakaś inna propozycja iście ciekawa [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 18:26_________________________________________________wojsko hmmm......gdzie indziej robie
  11. czesc Wentylos... wsio ok a u Ciebie? wytrzezwiales juz? [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________ uuu, to za 9 miesiecy pepkowe? zgadłeś
  12. Adam dziś się dowiedziałem o bardzo ważnej rzeczy więc będzie okazja
  13. :> :> :> :good: powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo no mam nadzieje... zapraszam będe w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie: weekend... to moze flaszeczka? :> :> :> :good:
  14. no pora wytrzeźwieć, co się z wami dzieje
  15. na pewno wpadniemy, moje stalo pod blokiem a Paweł długo był z rodzinką na sylwku ? jakos cos kolo 2. panna Julka zachciala do domu :gwizdanie: o 2 to mi się już cycuszki śniły [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 17:12_________________________________________________ powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo no mam nadzieje... zapraszam będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie: to zapraszamy na spota 17 stycznia na pewno wpadniemy
  16. powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo no mam nadzieje... zapraszam będze w poznaniu od 15-17 stycznia to się coś wymyśli :gwizdanie:
  17. powitac jak zdrowko? miales wpasc do Madasa a potem z Madasem do mnie w sylwka i co? grypsko mnie dopadło i moją żone, ale na pifko na pewno się spotkamy i to już niedługo
  18. Rzuciłeś kubkiem 9,90 zł w Pawel_PN's!
  19. żyjeta, ale grypsko mnie dopadło
  20. co się z Tobą działo że tyle czasu Ciebie nie było....... byłem w rozjazdach :gwizdanie: hmmm :>
  21. co się z Tobą działo że tyle czasu Ciebie nie było.......
  22. [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:02_________________________________________________co taka cisza, zasypało Was,
  23. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 20:45_________________________________________________chwilowo mało jestem obecny ale tyle pracy że może kiedyś zaowocuje pozdro.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 20:48_________________________________________________Hubi T4 pali ale -13 stopni to mnie raczej zabija.
  24. :foch: :foch: :foch: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________ :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.