Treść opublikowana przez Grzes A4
-
Demontaż Trzeciego Światła Stop B5 Fl
Dokładnie
-
Parktronic a a4b5
No b5 ma w opcji pdc ale tylko z tyłu no chyba ze się na rs4:-P
-
czym skleić podsufitówkę by nie opadała ?
Ciężka sprawa bo będą plamy. Kup tyle materiału jakiego chcesz na cala pidsufitke alkantara itd itp zerwie stara kup klej tapicerki przyklej nowa i będziesz miał mod przy okazji
-
Spociki Radomszczańskie
Krótki bo we 2. I pojechaliśmy do innego firumowicza ogarniać auta. Wiec jak są chętni to niedziele możemy zaklepac. No to co masz za sprawę
-
Spociki Radomszczańskie
We 2 masz frontowe drzwi gdzie jest posąg i tylne drzwi od strony parku są tam dwie drogi wzdłuż budynku i my staliśmy w pierwszej od mdku i staliśmy od 15 do chyba 15 40 nie sposób było nie zauważyć jadąc droga obok 2go gimnazjum bo ta droga wjeżdża się zarówno na parking z przodu jak i ten z tyłu gdzie np za płotem masz shell
-
Spociki Radomszczańskie
Wiedziałem ze tak będzie my zawsze stoimy tam gdzie tylne wyjście z MDK na wprost parku ja i Łukasz byliśmy około godziny od 15. No dobra osobistośc osobistościa ale powiedz żeby się każdy mógł przygotować. Możemy w następną niedziele się zjechać bo 8 wyjeżdżam wiec niedziela będzie ok
-
Spociki Radomszczańskie
Przecież żartuje. Wiadomo że biesiada ważniejsza%%%%%%%% Spot bo byczych jajach. Jedni się po parę razy pytają a i tak olewaja sprawę. Przynajmniej jedno auto bliskie ogarnięcia
-
Spociki Radomszczańskie
Może Wojtek zajrzy i bumier się pytał może się pokaże w końcu. Weź Łapka I Kabel Czek MI Wyskoczył zbadamy Dziada
-
Spociki Radomszczańskie
Ja mogę zajrzeć Dobra jest plan widzimy się o 15 pod MDK A ty mifer to zawsze masz jakieś urodziny:-P
-
Spociki Radomszczańskie
Jest za 12 tys cała buda od rs4. A PO CO Ci rama? Kup całego sztrucla na części i będziesz miał fanty poza buda i wiele więcej cie to nie wyniesie
-
Spociki Radomszczańskie
Prędzej Wojtek będzie miał jak Piotrek nie obecny w pl Jakieś coś jutro?
-
Spociki Radomszczańskie
Hamulcowa? To widzimy się w ta niedziele?
-
Spociki Radomszczańskie
Dziś Był Moto Show W Kamiensku Trzeba Być Na bieżąco i się pytać a nie tylko saczyc na obwodnicy. Następny spot w niedziele wiec obserwuj forum[emoji5] http://www.directupload.net/file/d/3724/cna3gr3t_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3724/cna3gr3t_jpg.htm
-
Spociki Radomszczańskie
Hrabiostwu się nie chce do mieszczanstwa to mieszczanstwo musiało do hrabiostwa:-P
-
Spociki Radomszczańskie
Siema podaj mi numer do siebie bo miałem tel w serwisie i kontakt mi poginely Chodzi mi o Łukasza albo niech ktokolwiek mi podeślę
-
Spociki Radomszczańskie
No to na to wychodzi ze widzę cie z browarem w ręce Co jest z wami? Robimy jakiś zjazd? Z tego co za u ważyłem to grupa zmotoryzowani Radomsko widzi się co 2gi dzień i robią jakieś eventy cały czas widać jak grupa jada a tu jak w prosektorium
-
Spociki Radomszczańskie
Aaaaaaaaa no fakt a ty gdzie się przyczajales? Nic się nie dzieje na na na na .....
-
Spociki Radomszczańskie
Na skróty? Niby gdzie?:-D
-
Spociki Radomszczańskie
Popieram znam Sebastiana zna się na rzeczy. O D nie dawna prowadzi serwis klimy. Nabijanie ozonowanie 9 zł
-
Spociki Radomszczańskie
Zostały na starej a zamówić jakoś jeszcze m i się nie zebrało. A ty jaka latasz bo nie kojarzę
-
Spociki Radomszczańskie
Pewnie tankowalem. ... browca:-D
-
Mały problem z 18"
Pogodzilem się już z tym Hehe. Dobra gleba zacna fala buja w drodze trze jak trzeba ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 22:29 ---------- Temat do zamknięcia
-
Spociki Radomszczańskie
Czuje się oszukany. Po co jest umówiona data i godzina skoro nikt się do tego nie stosuje
-
Spociki Radomszczańskie
Qrde 1 jest więc musi być spot. PS tez trzzwieje ale bede
-
[B5 ANB]Moje granatowe 1,8T po lifcie,gleba,przelot| 18cali od SLEPEGO str.2
Spot pokarze:)