Treść opublikowana przez sebulba
-
B8 TrOOOOp
Mam nadzieje mój MCE 09 jest odpowiedni i pociągnie halogeny.
-
B8 TrOOOOp
..........i zakodowac na koniec w MCE 09 Zasilanie pod halogeny trzeba samemu robić czy może już jest tylko nie wykorzystane.
-
B8 TrOOOOp
Jak wygląda sprawa dołożenia halogenów bo nie mam, co jest potrzebne z gratów ? (halogeny, kratki, włącznik) jakiś moduł, sterownik. Może ktoś już dokładał i podpowie co i jak.
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Podepnę się pod temat, mam problem z odpaleniem gdy jest ciepły, muszę kręcić tak z 5 s. Auto 1.9 ATJ czyli na pompkach, błąd jaki był na vagu to czujnik temperatury paliwa nie pamiętam numeru. Myślicie ze to będzie przyczyna marnego odpalania jak cieple auto?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
A4 Sedan CAGA Quattro 2011 121 tys.
-
Regulator napięcia
Jaki zamiennik regulatora napięcia kupić? obecnie mam bosch FOOM 145237 . Alternator to bosch 028 903 029B 120A
-
Problem po wymianie uszczelniaczy
Podajcie jeszcze nr tych uszczelniaczy co wymienialiście.
-
Gdybym miał zniszczyć auto swojemu wrogowi to:
Uszczelnienie szczelin pomiędzy drzwiami pianką montażowa z pistoletu.
-
jaką młotowiertarkę?
Ja osobiście proponowałbym hilti te 7-c bardzo poręczna maszynka
-
[B5 AJM] Jaka pompa tandem/vacum
Ja wymieniłem też u siebie vacum i wsadziłem boscha 2008r jest na pompie wybite, pochodziła ze skody bo jak szukałem do audi to ta sama pompa już kosztowała 2 razy tyle.
-
Piaskowanie/malowanie zacisków hamulcowych
kolega devastation
-
Problem z tylnym zawiszeniem
Mam problem z tylnym zawieszenie , a mianowicie prawa tylna strona auta stoi niżej o jakieś 2cm. Wymienione zostały wszystkie amory (amory monroe) i sprężyny ( LESJOFORS ) . Sprawdziłem i żadna nie jest pęknięta wszystkie pary mają te same nr. Myślałem że ta prawa była jakaś wadliwa to ją wymieniłem na nową jakiś czas było lepiej ale problem powrócił. Może ktoś się już spotkał z podobnym problemem?
-
Piaskowanie/malowanie zacisków hamulcowych
W Dolnośląskim to nie wiem ale jest kolega z forum co to robi i mogę go polecić z czystym sumieniem.
-
co sadzicie o tej wiertarko wkretarce?
Wygląda podobna do dewalt, ciekawe jaką pojemność mają aku.
-
[B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?
tam sa takie same swiece, oznaczenie NGK Y-732J Ciekawe czy by podeszły te 96 milimetrowe, może poprawiło by to poranne odpalanie.
-
[B6 AWX] Świece w B6 AWX z 2001 roku - dwa rodzaje?
A jest jakaś różnica w świecach do silników AJM, ATJ ? Też może są różne długości?
-
[ALL B5] Manetki do fis i tempomatu
Czy jest jakaś różnica między tymi manetkami od benzyny a diesela?
-
[ALL B5] Drgania po wymianie podpory wału
Ta cena którą zapłaciłeś to było z wyjęciem i założeniem wału?
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze do AJM
A ja śmigam na AG ponad pół roku i jest spoko, żadnych problemów tylko bipy spore
-
[B5 AFN] Wymiar o ringa tylnego wału quattro
Sprawdzałem ten nr co podał kolega Hanisz i w opisie na stronie Corteco wychodzi że to ten uszczelniacz.
-
[B5 AFN] Wymiar o ringa tylnego wału quattro
Nr 12 to z wymiarów w etka jest podane a, 16 to z rosyjskiej strony skopiowałem nr i sprawdziłem na stronie Corteco
-
[B5 AFN] Wymiar o ringa tylnego wału quattro
Z tego co znalazłem to nr 12 ma wymiary 45x60x8 (Corteco 12017270B) a, nr 16 ma wymiary 40x52x9 (Corteco 12010684B)
-
[B5 AFN] Wymiar o ringa tylnego wału quattro
Nr katalogowy tego uszczelniacza to Corteco 12010684B dałem za niego 9zł .
-
[ALL B5] Pas przedni
Do mojego auta z opisu.
-
[ALL B5] Pas przedni
Morze ktoś ma zdjęcia poglądowe tych pasów żeby można było zobaczyć różnice.