Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arek87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arek87

  1. Witam, 4 miesiące temu kupiłem autko(150000km przebiegu), nie zmieniałem oleju gdyż poprzedni właściciel go wymieniał niedawno. Zmierzone ciśnienie oleju: bieg jałowy: 0,8-1bar, 3000rpm-5,2 bar, 5000rpm-6,5bar. Czy pompa oleju zaczyna wysiadać? turbinka w bdb stanie.
  2. Oj chciałbym chiałbym , pewnie jesli zmyje ten brud z auta to bedzie troche lepiej jechac
  3. Nie łam się mam taki motor w stówce Poprawiłem dolot , zmodyfikowałem wydech, dobre świeczki i przewody. Nie jest taki zły. napewno lepiej sie zbiera niz moje AEB które mieli jeszcze na trójce
  4. to możliwe że w najbliższym czasie może się zacząć. Czekać aż łożyska się wykończą bo to wygląda jakby jej trochę przysucho było. Mam nadzieje ze sie myle sprawdzić czy olej dochodzi do turbo i czy odpływ do miski jest
  5. A z wydechu nie pojawiają sie dziwne "chmurki" biała lub niebieska?
  6. Jeśli chodzi o czujnik 06B 905 379 A to znajduje się on w kolektorze dolotowym po prawej stronie, troche poniżej regulatora podcisnieniowego. jesli to ten
  7. http://pl.youtube.com/watch?v=FBkX8GS5FoY myśle że to znacie, ale to też niezłego kopa ma :gwizdanie:
  8. A możesz samemu sprawdzić stan uszczelek? a co do katalizatora to jestem pewien ze poziek jest za 2,5 calową rurą zamiast niego bez względu na gaz
  9. WG ETKI: uszczelka turbo-kat:8D0 253 115 , kat- rura: 1H0 253 115. Wg mnie jeżdżenie z pustą puszką katalizatora to nie najlepszy pomysł.
  10. A moze to być katalizator a dokładniej wkład który się obija o puszkę?
  11. Widze marioti ze ktoś ci zrobil wielką kupę pod maską. Ale nie łam się Audi jest odporne na głupotę Normalnie to cyka zaworek przy puszce filtra powietrza ale o tym chyba było już. Trudno powiedzieć co moze byc nie tak, skoro sprawdziłes wszystkie węże + podcisnienia.
  12. Myśle że jedyna różnica na zwykłej dv może się pojawic w momencie gdy zwiększymy doładowanie. Dv może nie trzymać wysokiego cisnienia i tu podłaczenie ma znaczenie. tak sądzę
  13. Bądź co bądź alternator bedzię trzeba wyjąć w takim razie
  14. Myśle ze mozna to sprawdzić w ten sposób ze: podłączyć miernik do akumulatora a nastepnie zwiękaszając obroty sprawdzać czy napięcie jest stałe. mozna to równiez zrobic pod czas jazdy jednak wymaga to dluzszych przewodów do miernika. warto byc moze zkontrolowac stan klem na akumulatorze i ewentualnie oczyścić. jesli cos nie tak to mnie poprawcie
  15. Mi tam 710N chyba narazie wystarczy Choc przyznam ze orginalna tez psikała tylko trzeba sie wsłuchać było
  16. A mądrych to i dobrze posłuchać iwestuje w dv od TT 225km, dolot i bede pssykał Może i się znudzi ale do tego czasu bede się cieszył :>
  17. Dzięki Poziek mam podobne zdanie. Żałuje tylko że Rogalotti tylko diesel a może jest jakas możliwość? powiem że za vira u Rogalottiego mógłbym nawet troche dopłacić
  18. A w okolicach Olsztyna gdzie można dobrze i tanio zrobic chipa? Słyszał ktos coś o olsztyńskim v-tech'u?
  19. No i była odwrotnie wpięta . Przy ok 2000 rpm dochodziły dźwięki jakby na siłe powietrze gdzieś umykało ale teraz jest gitez tylko nie psyyyk'a dlatego chyba zainwestuje w forge 007
  20. dzięki A co się dzieje jeżeli dv jest podpieta odwrotnie ?
  21. No właśnie, też byłbym wdzięczny za jakiś schemacik. I wogóle też jak dv wpięta w obieg jest. Jeśli było gdzieś na forum to link wystarczy
  22. Dzięki, a tylko czy to wydaje dźwięk jakiś jeszcze?
  23. Witam Czy oryginalna dv-ka wydaje jakieklowiek dźwięki? u mnie jest cisza i dodam ze nawet turbo nie slychać. dv sterowana jest z kolektora dolotowego?czy z innego miejsca? A sterowanie turbo(gruszka) skąd? W mojej a4 dv podpięta jst do kolektora a turbo do dolotu (wąż między przepływką a turbo)
  24. Witam wszystkich fanów A4 . Nazywam się Arek i jestem z Olsztyna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.