Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sedi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sedi

  1. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    ostatnio zauważyłem ale nie wiem czy to nie łożysko od alternatora będzie?
  2. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    gumki juz wymieniałem a o pompie czytałem,jednak nie sadze zeby to było to,dzwiek jest tylko na wolnych obrotach a po dodaniu gazu ustaje,jakby gdzies jakis luz i coś klekota delikatnie
  3. sedi odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    moze byc siezko bo nie mam czym(w telefonie nie ma jak)
  4. sedi opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, Mam pytanko na wolnych obrotach słychać jakiś dziwny dźwięk jakby lekkie klekotanie,po dodaniu gazu zanika. Czy to może mieć związek z alternatorem?
  5. mysle ze bedzie spox prawie jestem
  6. wystarczy zamienic żarniki miejscami i wszystko się wyjaśni,czy żarnik czy przetwornica
  7. Witam, Patrzyłem po forum ale nie mogę znaleść a mianowicie chodzi mi o chromowany wieszak na fotel kierowcy lub pasażera an kurtke marynarke itp. pytanko jaki polecacie i na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?
  8. dawno nie wrzucałem ale wiem ze bez problemu podaczas jazdy sie wrzuca,wiec hamulca nie potrzeba napewno
  9. powinno gładko schodzić na tryb S,gdyż nie jest tak że żeby jezdzic na sporcie to musisz z niego ruszac,mozna przełączać podczas jazdy i powinno płynnie wchodzic na S i z powrotem.
  10. S - tryb Sport,powinno się dać przełączyć podczas jazdy w końcu do tego służy.
  11. witam wszystkich, SIEMIAN przypominam się odnośnie tych lustereczek,daj znać co i jak,dzięki
  12. to zapewne nie ma,SIEMIAN czekam zatem na wycene,miej litość pozdrawiam i spokojnej nocy
  13. ja mam taki kod wyposazenia 6TS 5SL 6XC 4KC takie co mi sie kojarza z lustrami i szybami i chyba z nich wynika ze nie ma grzania a kolor maja taki zielonkawy a moze te zew to fotochromy bo nie rażą w nocy jak wew lustro
  14. spoko dzięki KERCZI i czekam SIEMIAN na wycene
  15. oki czekam a SIEMIAN masz asferyczne?
  16. a ile byś chciał SIEMIAN za nie? I jeszcze jedno głupiutkie pytanko,jak jest różnica między asferycznymi a fotochromami?
  17. a mówisz że Wąski coś może zaradzić?
  18. chodziło mi o asferyczne :>
  19. ale to nie fotochrom?
  20. teoretycznie tak ale pewnie nie tanie są...a nie chciałbym wydać kilkuset złotych na lusterka
  21. KERCZI a powiedz mi to same maty szukać?Bo szkła chciałbym mieć dalej asferyczne.
  22. chłopaki dzięki za wiarę we mnie ale lustereczka się włącza podgrzewaniem tylnej szybki A tak na poważnie to sam się boje tego robić bo z moimi zdolnościami zepsuje sobie te asferyczne lustereczka i szukam kogoś kto może pomóc lub gdzie coś takiego w rozsądnych kosztach mogę zrobic.
  23. Witam serdecznie wszystkich, Mam takie pytanko,bo normalnie dziś zagotowałem. Mianowicie chodzi o to że w mojej wspaniałej Audi mam zew. lusterka asferyczne i nie sądziłem że mogą nie być...podgrzewane!! Po prostu dramat i w związku z tym koledzy mam pytanko, g :wallbash:gdzie mogę zrobić gdzieś w naszej okolicy żeby grzały a może ktoś z Was pomoże bo ja z takimi rzeczami jestem na bakier,dzięki i pozdrawiam
  24. U mojego teścia był ten sam problem,okazało się że wymiana licznika rozwiązała wszystkie problemy,koszt około 200zł.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.