Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

r7adek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez r7adek

  1. Po ponad roku, trzeba coś dłubnąć w aucie ? - wymiana tulei wahaczy dolnych ( jeśli sworznie będą ok, robię to sam, jeśli będą zmęczone, wysyłam do Regum.pl - ogarniają z regeneracją sworznia); - świece NGK PFR6Q; - cewki BERU ZSE051; W dalszym etapie: - turbo hybryda robiona u Geremi Turbo Performance; - centralny intercooler 230; - wtryski Bosch 630 cc; - i znalezienie kogoś kto to zestroi ?
  2. Mógłby ktoś podesłać numer przepływomierza 3 cale ?
  3. r7adek odpowiedział(a) na babka321 temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie i jak udało się komuś wymienić sam sworzeń w wahaczu ? Dzisiaj próbowałem i ani nie drgnie. Ciekawe czy jest on wciskany czy wkręcany ? Próbując go wykręcić tylko zgniotłem blachę na którą zakłada się gumę ze sprężyną i nic więcej nie ruszyło.
  4. Dzięki, faktycznie. Wszystko działa.
  5. Jeszcze jedno, dotyczące modułu proeltec. Czy jak podepnę do akumulatora plus i minus z tego modułu, to na przewodach fioletowych ( te które podpina się pod światła drogowe) powinno być napięcie ? Bo jeśli tak, to ja jego na nich nie mam.
  6. High. Tylko dziwne, że przez około 8 lat było wszystko ok, aż to teraz, gdy taki cyrk. I nagle przestał działać.
  7. Dokonałem montażu modułu, jednak jak się okazało, to nie moduł DRL mi padł, tylko jest jakaś inna przyczyna, której nie mogę zlokalizować. W ogóle nie idzie prąd z modułu na przewody od ,, długich świateł". W jednym jak i w drugim module. Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i są ok. Brak mi już pomysłów co jeszcze by można było sprawdzić. Poza tym światła działają prawidłowo.
  8. Moduł proeltec dzialał około 8 lat. Drl załączał się kiedy chciał. A teraz w ogóle. Nie ma właśnie innego schematu. Nic dokładniej nie pisze. Chyba będę musiał skontaktować się z firmą.
  9. Padł mi moduł DRL Proeltec. Zakupiłem moduł Lepard z czujnikiem zmierzchu i C/C home. Czy ktoś montował go i mógłby napisać jak to podłączyć. Szczególnie jak ogarnąć ten przekaźnik w zestawie. gdzie znaleźć przewód do centralnego w słupku ? Pin 85 (+) i 30 z przekaźnika ma być spięty i podłączony do stałego plusa ? A co z 87a ? Ma zostać wolny ? Trochę nie jasna ta instrukcja. Poza tym dla informacji, za taką kwotę, żeby nie dali bezpiecznika w zestawie, cyrk.
  10. To ci się udało, widziałem dwie oferty i poniżej 350 nie ma.
  11. Nie dopatrzyłem Na chwilę obecną dość kosztowny mod. Nie dość, że mało tego, to jeszcze ceny manetek kosmos. Ale musi to fajnie wyglądać.
  12. Podaj numery manetek pod tempomat i fis ?
  13. r7adek odpowiedział(a) na r7adek temat w Audi A4 B6
    Dzięki
  14. r7adek opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, ktoś może podesłać numer pompy paliwa 1.8T, silnik BEX quattro ? Sam wkład, bez kosza, bo chyba da się to wymienić.
  15. Wolę podjechać nawet te kilkaset km, niż w ten sposób to robić.
  16. Dlatego pytałem o innych.
  17. Witam, kogo byście polecili do 1.8t na Podkarpaciu ( oprócz gregora10.pl) lub w pobliżu?
  18. A ja ma pytanie, 230 lepiej montować otworami od dołu, czy od góry ?
  19. Witam, mam plan zmienić swoja obecną skrzynie quattro w bexie na tą GVE. Nie widzę sensu szukać kompletnego swapu. Dlatego potrzebowałbym numer skrzyni GVE, wału i dyfra w celu wspomnianej zmiany. Może tak uda mi się szybciej znaleźć potrzebne części. Byłbym wdzięczny za ich podanie.
  20. Witam, felga: Średnica 19'' Szerokość felgi 8,5 Odsadzenie(ET) 42 jak to będzie w a4b6 avant z zawieszeniem s-line ? Nie będzie wystawać za nadkole, obrys ? Opona o jakich parametrach do takich felg żeby nic nie tarło ?
  21. Jaki jest numer tej podkładki pod oring ?
  22. Czy ma ktoś tą felgę w a4 b6 avant ? Średnica 19'' Szerokość felgi 8,5 Odsadzenie(ET) 42 Numer seryjny: 4S0601025
  23. Zastanawiam się nad zmianą kół z 18'' na 19''. Zawieszenie ma s-line. Jakie ET i szerokość będzie odpowiednia żeby koła nie wystawały poza nadkole, tylko były na równo ?
  24. Przewody zawsze można poprowadzić. tylko kwestia co z czym podpiąć i do czego. Fotele są z a5 więc mają czujnik zapięcia pasów i zajętości fotela. Kwestia instalacji wiązki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.