Treść opublikowana przez r7adek
-
Zamiana radia symphony II na concert III
A gdzie i jak to sprawdzić jakie mam i jakie powinno być ?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Czy przy przejściu z symphony ll na concert lll trzeba coś kodować w vcds ?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
A do anteny jaka jest potrzebna ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Dzisiaj założyłem z nr 8K0 i na początku nie było nic. Po godzinie przyszedłem i jak na razie palma jest. Ciekawe jak długo.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Jakie przejściówki do zasilania i anteny trzeba kupić żeby podłączyć concert III w miejsce symphony II bez nagłośnienia bose, bo mam zamiar zmienić radio. I jeszcze jedno lepiej zmienić na wspomnianego concert III czy chorus III ? Panowie jak jest z tym radiem concert III, szukam owego radia i dzwoniłem do jednej osoby na allegro i powiedział mi, że nie ma takiej opcji żeby to radio czytało mp3, tylko zwykłe CD. To jak to wreszcie jest ?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Zamontowałem dzisiaj Gateway 300 can. I powiem tak, różnicy w jakości dźwięku pomiędzy nim a yatour nie zauważam, jeśli ktoś chce kupić tak jak ja tylko po to żeby mu na fis wyświetlało nazwę utworu to oki, bo w innym wypadku nie ma sensu. Poza tym czas ładowania pierwszego utworu po podłączeniu pendriv'a to około 30 - 40 sekund (myślałem już, że nie działa, gdyż w yatour jest od razu). I jeszcze jedno jak w moim przypadku mam symphony II, gdzie na wyświetlaczu radia brak jest info o utworze to przy odtwarzaniu z gateway 300 can również na wyświetlaczu radia jest brak info.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Ja umieściłem w półce pod kierownicą.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Wystarczy że się podłączysz pod podświetlenie przycisku i masz wszystko. Oczywiście przy swojej wiązce dokładasz od klamki (np odcinając od tamtej wiązki) tylko dwa kabelki oraz łączysz z szaro-niebieskim i brązowym od podświetlenia przycisku szyb. Ok. Dzięki za info.
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Mam okazję kupić podświetlane klamki przód i tył z instalacją z tym że tył jest z boczków z korbami. Ja natomiast mam 4x elektryczne.Czy dużo jest rezania ? Co będę musiał jeszcze zrobić ?
-
Muzyka w naszych autkach
https://www.youtube.com/watch?v=VlBNZj1f7bo
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
No zrobię.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
No nie wiem w B5 miałem nowy akumulator i gasło ale ok, czekam na mrozy i zobaczymy.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Masz na myśli to że przy ODPALANIU silnika nie gaśnie radio czy przy wyłączeniu zapłonu?wysłane z Commodore 64 Przy odpaleniu, powinno radio wyłączać się w celu zmniejszenia poboru prądu, tak miałem w B5, astrze a teraz tego brak.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No tak szukał oznaczenia na lampach i twierdził że to nie są drl. A ledwo w postojowych nie zauważył. Jak zacząłem mu tłumaczyć to zaczął szukać co innego wię wolałem odpuścić bo jeszcze by się uparł na coś innego i dowód zabrał.. A tego nie wiedziałem że nie było oznaczeń na lampach.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Tak jak grzes283 napisał vag - 09 - Cent. Elect. / Adaptation - 10 ...tu masz screeny : Dzięki.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Drl w drogowych fajna sprawa ale panowie z Policji mają inne zdanie. Długo nie pojeździłem i już dostałem nagrodę od nich . Jeszcze raz i zamiast taniej wyjdzie drożej.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Póki co z youtube o dension gateway 300 audi:
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Napiszę dopiero po niedzieli co i jak. bo auto poszło na wymianę rozrządu i do malowania dokładek oraz progów. Druga jest do innej audi.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dzisiaj dotarły do mnie zmieniarki; 1. cyfrowa zmieniarka mp3, sd, usb - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4933853557.html Jakość wykonania duża, obudowa aluminiowa, akcesoria jak w aukcji. Po podłączeniu działa ok, dźwięk na poziomie dobry z plusem, po wyłączeniu radia, zmianie z cd na radio zapamiętuje w którym momencie utworu zostało przełączone to na duży plus. 2. cyfrowa zmieniarka usb, ipod, id3 - http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-usb-ipod-aux-id3-audi-concert-i4993233023.html tu niestety, wykonanie niezbyt solidne bo plastik, poza tym jak na tą cenę to brak mini jack'a do aux, kabla do portu ipod. Mam nadzieje, że po podłączeniu jakość dźwięku będzie przynajmniej na poziomie dobrym oraz info na fis będzie wyświetlane jak jest pokazane na youtube czy na aukcji.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Wszystko działa oprócz właśnie tego, że radio nie wyłącza się podczas odpalania auta.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Odkąd kupiłem nie działało to. Ale na fis wyświetla, czy to nie ma nic wspólnego z tym ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
No teraz już nie ma ale był okres że pojawiała się i znikała.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
W aukcji pisało sprawny, sprzedawca dał gwarancję. Poza tym to tylko koszt 30 zł to szału nie ma. Czyli mówicie żeby szukać z nr 8K0 i spróbować ? Bo dziwne jest to, że czasem mi się ta palma pojawia.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
A ja mam taki problem lub może trzeba to ustawić. Radio symphony II - podczas odpalania auta powinno radio się wyłączać a tego nie robi.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Nr kupiłem używany ale taki jak miałem 4B0 919 145A.