Treść opublikowana przez marda16
-
B8 TrOOOOp
widzę że na Allegro są chińskie po 120zł na pewno się ich nie będę tykał lepiej dołożyć 120zł do zamiennika Valeo i spokój będzie na jakiś czas
-
B8 TrOOOOp
Silniczek tylnej wycieraczki mam do wymiany bo przecieka ,wczoraj rozebrałem przeczyściłem była rdza i wżery dałem smaru lecz nic to nie dało, czy może poprawili te silniczki w poliftach czy zostaje poszukać zakładać jak najnowszy ?
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Dokładnie 3G ale tylko Basic a tak to coś tam się trochę robi ,wczoraj przy zakładaniu neonów wyszło że cieknie z silniczka wycieraczki tył i trzeba będzie go wymienić mimo ze go rozebrałem i przeczyściłem ponoć to wada fabryczna bo mój nie pierwszy.
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Dziś zamontowane Neony z modułami kierunków dzięki pomocy kolegów z forum na sprzedaż mam moje ledy wystawione w dziale sprzedam
-
multitronic opóźnienie podczas ruszania 2-3 sekundy
Piszesz że poprosiłeś o sprawdzenie softu skrzyni i oni wgrali nowy , to było przy okazji gratis ? i w jakim aso robiłeś Audi czy VW ?
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Lotka to przypadek z Allegro myślałem o s-line w sumie
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Końcówki chrom Zawartość dodana 47 minutes later Graty na lifting tyłu czekają -Nowy dyfuzor ,zderzak do malowania i lotka RS do malowania ...
-
A4 B8 S-LINE COMPETITION+, BLACK AVANT by Mango155, LY9B, ALCANTARA, 20' POMPEI, EIBACH
Hej,jestem przed wymianą tylnego zderzaka na polift sline ,stąd mam pytanie czy przed malowaniem zderzaka przymierzałeś go do karoserii, czy tylko malowałeś i po założeniu wszystko było idealnie spasowane ?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
100%
-
B8 TrOOOOp
pewnie na pierwszym miejscu stawiają wygodną obsługę auta a później reszta
-
Polecane opony letnie
Dwa sezony na letnich Bridgestonach 18'' nic złego nie powiem, wręcz przeciwnie polecam http://www.oponeo.pl/dane-opony/bridgestone-re050a-225-45-r18-91-w-gz#135432957
-
B8 TrOOOOp
tez myślę że dużo, za lakier ich 200zł mówił ,chyba będę szukał dalej lakiernika ale bez auta bo jak myślą że jak się audi podjedzie to nie ma się na co wydawać pieniędzy taka myśl mnie nachodzi albo podjadę żony clio ....
-
B8 TrOOOOp
Zderzak tylny polift S-Line skompletowany + spoiler na klapę, byłem u lakiernika z kabiną za te 2 elementy 800zł na może trochę mniej powiedział czyli 700-800 ,samo lakierowanie bez szpachlowania bo ładne części i bez demontażu i montażu ,jak myślicie nie za dużo troszkę ?
-
Kratka dyfuzora B8 S-LINE lifting
dzięki Grześ...
-
Kratka dyfuzora B8 S-LINE lifting
dzięki ,są tylko czarne czy inne też ?
-
Kratka dyfuzora B8 S-LINE lifting
Witam jak w temacie nie mogę znaleźć nr. kratki dyfuzora zderzaka tył B8 kombi lifting S-line na allegro też tych kratek ich nie ma chodzi o tą z tego dyfuzora http://allegro.pl/audi-a4-b8-s-line-lift-spojler-dokladka-zderzaka-i6689908584.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=raty
-
B8 TrOOOOp
te w aukcjach są do przodu tak, do tylnego też one pasują ? mam tylny...
-
B8 TrOOOOp
muszę kupić od Audi oryginał po nr,części ,jak nie to od czego pasuje na pewno ?
-
B8 TrOOOOp
tu chyba najwazniejsze do trzymania są te dwie łapki z otworami tak ,jeżeli kupię nowy to łatwo odkleję stare mocowanie ?
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem zderzak polift sline i w dwóch mocowaniach PDC są takie uszkodzenia tzn.brak ścianki zaczepu co poradzić na to na jednym się nie będzie chyba PDC trzymał ?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Muszę dokupić jeszcze dwa wsporniki zderzaka tył polift sline kombi ten z aukcji będzie pasował ,jakie sa ich numery ? http://allegro.pl/audi-a4-b8-8k0-lift-slizg-mocowanie-8k9-807-453-b-i6751743008.html
-
opinia skrzynia automatyczna
B7 ma poprawioną skrzynię od połowy 2006r. maiłem ją w B7 z 2007 r. i do sprzedaży przy 240tyś nic się nie działo teraz w B8 też multi... przebieg 160tyś i nic się nie dzieje także wszystko zależy jak użytkowana i serwisowana
-
B8 TrOOOOp
jak ma upatrzone fajne felgi 8j to może zakładać oponki 225...
-
B8 TrOOOOp
letnie mam 8j z ET 47 i 225/45/18 jest ok, trochę lepiej by było 8.5j w tym temacie jest więcej informacji