Treść opublikowana przez trzeciaq
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chyba jednak odpada, kolega mnie oswiecil ze w CC jest przeciez elektryczny reczny i nie bardzo znowu przekladac
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jezeli sa 286 to zacisk pod tarcze 288 powien spasowac ?? albo tarcze tez od tego modelu 286. tylko czy zacisk podejdzie pod zwrotnice ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
takie same bedą od VW PASSAT CC COUPE 3.6l 299KM 4-MOTION KOD BWS 2009r o nr 32332267d ??
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych tarczach 288mm na tył +klocki??
rzeczywiscie wyszukiwarka zle zadzialala, poprawilem posta
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
Trzeciaq Ty dalej nic nie kumasz a zabierasz głos. CAHA ma turbo 03L 145 702 E BRD i BVA mają tą samą turbinę 03G 145 702 H. BV43A to wewnętrzne oznaczenie KKK pokazujące jakiej średnicy jest wirnik części gorącej i jaki to jest typoszereg turbin (w tym przypadku turbina VTG z wirnikiem części gorącej średnicy 43 mm) A co do montażu. W domu mam już: - turbo 03L145702E, - kolektor 03L253033, - uszczelki 8K025311B, 03L253039B, 038131547A i 028145757, - dwie śruby N90592705 Brakuje węża spływowego oleju. Flansza do wydechu, zaślepka EGR są już w robocie. Pozostanie dorobić tylko króciec na wąż. kazdy z nas byl kiedys poczatkujące wiec napisalem TAK - ze sie pomylime BV43a - jakie turbo zalozylem I zapytanie czy ona ma 163 czy 170ps , bo silniki CAHA 2.0 sa 163 i 170ps w poniedzialek jade na strojenie do Dynosoftu, to wkleje wykres
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
możesz rozwinac temat, z jakiego modelu paska dokladnie i jaie adaptery ?
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych tarczach 288mm na tył +klocki??
Zimmermann Std. czy ATE 1KW 8E0615601M ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
cięzko jest znaleźć 288 czy 300, szukam szukam i nic. jakby ktos cos slyszal , chetnie sie nimi zainteresuje. 321mm juz na przodzie siedza i juz czuc roznice przy ostrym heblu, musze zrobic test z seria kolegi
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
moze sie uda jakos cyknac, kanalu nie mam wiec tylko z gory
-
[B6 AVF] Róznica między AL vs BA
do 210-220ps
-
[B6 AVF] Róznica między AL vs BA
Czy jest duża róznica między wtryskami AL i BA ( 550 i 520) ale czy rzeczywiscie AL sa na tyle bardziej wydajne ze warto je wymieniac za 1500zl ??
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
ja jestem po monatzu takiego turba do a4 b6 1.9tdi i troche przerobek bylo potrzebnych, ze wzgledu na to ze trafila sie u Witka prawie nowa BVA to ja wziolem ze wzgledu na to ze BRD brak, auto wylaczone z obiegu na kilka dobrych dni. same niuanse to jedna rzecz nie pasi to druga http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_19_tdi_131_km_czarna_bestia_na_18-t52458.0.html;msg1491584#msg1491584 Strona zimna jest wieksza i blacha oslonowana filtra powietrza sie nie miesci jak powinna, wchodzi ale nie bardzo sie ja da przykrecic, w tym temacie musze cos pomyslec, bo bez oslony zaraz po 2km sie smaży filtr.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chetnie taki tył 288 przytule bo i tak musze swoje ori wymienic,wiec za jednym razem bedzie swap na >>>
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chwile temu byla dyskusia o doborze tylnych tarcz do przednich i nikt nie potwierdzil sensowanie. jesli przod 320 to tyl 288, jesli przod 345 t tylko 300. ciezko znalaz 288 i 300. Ale czy ABS rzeczywiscie zgupieje jak przod bedzie 320 a tyl 300 ?? szukam tylu i trzeba bedzie brac co wpadnie w rece nie tracac czas. wiadomo im wieksza tarcza tym lepszy spowalniacz ale czy beda oba rozmiary wspolgraly ze soba ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wchodzi na 16 nie ma szemranie. jak bedziesz szukac 288 na tyl to dopiero powiesz ze jest trudno !!
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
nie mozesz zalozyc idealnej koncowki bo wydech troche sie rusza i ci poobija zderzak, jak masz kogos kto ma takie koncowki podejdz i zmierz sobie jego koncowke i jego otwor. ja kupilem owale i pasuja, tylko oczywisie ktos zawsze musial zarobic bo sa tylko chromowane nie na kwasuwce i zasiedzialy , musze wziasc tempo i ogien, zobacze czy zejdzie
-
[ALL B6] Szarpanie przy ruszaniu - multitronic
wysprzeglik najprawdopodobniej
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
obecne terminy to i tak srodek kwietnia juz
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
900zl ale zapisy sie juz koncza, spiesz sie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sie wie kto dał cyne :decayed: - dzięki !!! W takie przewody nie będę na razie wchodził... na co dzień staram się jak najmniej hamować hamulcami, ile się da hamuje silnikiem (dlatego ostatnio standardowe klocki z ASO na przód starczyły na 55.000km!) ale przy większej prędkości fabryczne heble po prostu nie dają rady zatrzymać auta. Nawet jakieś awaryjne hamowanie w mieście jest bardzo niebezpieczne dlatego zapadła decyzja o wymienia zestawu na 321mm. W dalszej kolejności zrobi się tył na 288mm i starczy. Do tego płyn ATE Blue Racing i styka dokladnie popieram wypowiedz w 100%, firmowe z ASO mialem przez 40tysi i sa jeszcze dobre do jazdy ale zalozylem uzywki 321mm od kolegi forum po dobrej cenie i spowalniaja super mozna cisnąc w do podlogi i sie zapierac. Ja uzylem ATE SL6 polecaja go ze wzgledu na nisko lepkosc przy wiekszej temp.i typowo do ukladow z ESP. Obecnie na etapie szukania tyłu 288mm bo tez juz mu sie przyda wymiana, ale tak jak porzednicy jak najwiecej hamowania silnikiem
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Z dopasowaniem turbo sporo problemow ale wkoncu sie udalo i dmucha tak jak powinna. Logi z vaga, widac ze turbo zdrowe i dmucha jak powinno, troche sie późno podnosci i trzeba bardziej butowaj, ale jak juz bedzie po sofcie w Dyno to sire pewnie poprawi elastycznosc. co najwazneijsze teraz spokojnie na 3ce moge prztrzymac przy 4-4.2 rpm przy 100-110km/h i spokojnie wyprzedzac, mocy starcza a po redukcji odpycha sie dalej 4 konczy sie gdziesz przy 140km/h na 5ce spokojnie do 180 doszedł i braklo juz miejsca na 6tke
-
[ALL] Czy zapowiada się jakieś grupowe chipowanie na wiosnę (Wrocław) ?
ja jestem wpisany na 12/04 w dyno
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja wlasnie tez szukam takiego tylu 288 , i jakie klocki proponujecie do ori tarcz 320mm ??
-
[B6 AVF] Dziwne tarcie podczas jady do 2500 rpm
tylk oze wczesniej ttego dzwieku nie bylo, wiec skoro sie pojawil po jakims czasie musialo sie cos zurzyc
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
cos mi sie pop.... pewno ze BVA