Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. miron78 odpowiedział(a) na jarau temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    ogólnie kozak na maxa - choć kilka detali mi nie podchodzi
  2. Poziu dowiedziałem się ,że w naszym kraju niema odstępstw od standardowych wymiarów tablicy rejestracyjnej.Niema pism , próśb , podań za pośrednictwem których mógłbyś otrzymać tablice o zmniejszonych wymiarach
  3. Temacik ciekawy - pytanie czemu ma służyć mniejszy rozmiar tablicy ( jeżeli zwiększeniu dopływu powietrza to na zawody zawsze można zdjąć całkowicie taką tablicę )
  4. czyżby na śląsku byłą jakaś grupowa inkasacja komuterów że tu taka cisza
  5. - cenna wskazówka[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 10:03 _________________________________________________a na przyszłość nie rysuj mi po zdjęciu
  6. chyba nie kumam - Poziu gdzie tam dachy widać
  7. Flyer to była spontaniczna fotka - dlatego pytam na przyszłość na co zwracać uwagę przy robieniu fotki ( jestem laikiem )
  8. Odezwał się ranny ptaszek nie dokuczaj - bo wiesz............i tak jesteś już na liście do zwolnienia [br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 09:05 _________________________________________________chodza słuchy że szykuje Ci się awans na władce postów
  9. widzę powstawaliście śpiochy
  10. powitać nowego
  11. :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 22:15 _________________________________________________ ..........
  12. a taki tam jeden cienias
  13. muszę go szkolić bo siedzi ponoć obok Oniaka
  14. wniosek o kropka już poszedł [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:55 _________________________________________________ :wallbash: zdrajca[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:56 _________________________________________________ perfekcji się nie poprawia [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:57 _________________________________________________a tak zbaczając z tematu - taka jest mina syna na wieść że wsiada do A4 a taka nagroda że wysiadł bez płaczu :
  15. pewnie masz rację - ale tak to jest jak sie jest amatorem - a drugi raz tam nie pojadę dla fotki [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:50 _________________________________________________i chyba koła mogły być skręcone
  16. cuberos - dopiero teraz po urlopie widzę że Ty zielony jesteś ? kiedy to się stało - skoro z zielonego na fiolet to był awans to rozumiem że z fioletowego na zielony to degradacja no to władze klubu w ciula zagrały i co zostajesz ? czy masz w du.... ten klub :>
  17. może z większym zoomem aby uchwycić mniej nieba i ziemi [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:36 _________________________________________________ [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:37 _________________________________________________jeszcze mam takie ale chyba jest gorsze
  18. prawie , prawie identyczna - takie prawie identyczne są już chyba w sumie z 4 na forum - fajnie byłoby je obok siebie ustawić hehe [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 08:41 _________________________________________________a to przypadkowa foteczka z urlopu : Malik ( nasz fotografie ) co byś zmienił w tej fotce ? podziel się wiedzą
  19. Witam ludziska - ja już po urlopie widzę że porządziliście
  20. Witajta - wielki szacun dla tych do mimo pogody byli chyba jednak było warto bo po 19.00 chyba przestało padać - strasznie mi głupio że nie pojechałem ale jak się jejździ z żonką i maluszkie to troszke inaczej sie patrzy ( tyle z tłumaczenia się ) - a co do następnego to jutro z rana lecę na urlopik więc odpadam - trzymajcie zlociki i cały Wątek na najwyższym poziomie - mam nadzieje że będzie Was mega dużo w piątek - pogoda ma być - pozdrawiam ( od jutra bez netu )
  21. nie chcę nikogo zniechęcać - ale pytanie czy przy tej pogodzie ktoś będzie i czy warto Wam się tłuc z Rybnika - no chyba że się wypogodzi
  22. witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html;topicseen
  23. witam i zapraszam http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_piatki_1900_arena_gliwice-t35760.0.html;topicseen
  24. witamy serdecznie
  25. Rozumiem że mowa o tej na tył auta - Ok postaram się nie zapomnieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.