Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miron78

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miron78

  1. witamy i sapraszam serdecznie - to już ten piatek http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec_juz_30_chetnych-t35760.0.html
  2. Malik najbardziej Ci współczuję jednego - kupuje człowiek wypasione , wymarzone S4B7 , wsiadasz do środka i się okazuje że różnie między Twoim a S4B7 można policzyć na palcach 1 ręki ( mowa oczywiście o wnętrzu - może trafi Ci się recaro no i zegary są w wiekszej skali prędkości i to chyba tyle z widocznych zmian )
  3. gratki wyboru Malik ( choć troche może boleć że ma sie 4.2 pod maską i zamiast 420 kucy jest 344 ) ale to i tak chyba będzie zadowalający przeskok :th:
  4. mam nadzieje że nic się w tej kwestii nie zmieni ale mimo wszystko nr tel. jest cały czas do Waszej dyspozycji w 1 poście ( na czerwono )
  5. Czy był ktoś z Was może ostatnio w FORUM w piątkowe popołudnie ( godz. 17-18 ) bo doszły mnie słuchy, że aż taki weilki to ten parking wcale nie jest a i ochrona ponoć nie lubi taki zlotów na ich terenie ( ja w tym sklepie byłem z 3 razy ale zawsze w takich godzinach że parking był pusty ) a miejsce to wybrałem tylko i wyłącznie dlatego, że to jedyne miejsce pod zadaszeniem w razie niepogody - fajnie by było aby miejsce spotkania ( przynajmniej pierwszego ) zostało bez zmian - ale czekam na Wasze info - może ktoś się orientuje jak tam sprawa z miejscem w tym dniu i tym przedziale czasowym ? - jeżeli nie to podjadę sobie wieczorkiem i sprawdzę jak tam z miejscem wygląda
  6. Kółka ślicznie pasują - też o nich myślałem bo to chyba najlepsza opacja - ja wsadziłem polerki ( bo żonka bardzo nalegała ) - extra Flyer :th:
  7. z mojej strony niema problemu - ze mną i moją rodzinką możesz się zabrać - tel do mnie chyba masz o ile dobrze pamiętam ( 2 miejsca najmniej napewno będę miał )
  8. pozwolę sobie jeszcze raz zaprosić - na dzień dzisiejszy mamy juz 30 osób które potwierdziły swoją obecność może dołączycie do kolumny 30 jadących przez miasto zapraszam i pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 22:00 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
  9. no nareszcie brachu - a już myślałem że się nie odezwiesz i przeoczysz historyczny śląski zlot tego klubu pucuj swoje A6 i widzimy się w piątek :th:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 21:18 _________________________________________________ PIERWSZA 30 CHĘTNYCH ZA ZLOT OSIĄGNIĘTA - A TO JESZCZE NIE KONIEC Drodzy klubowicze i klubowiczki, jestem naprawdę pod wrażeniem jak patrzę na listę chętnych i to co się zaczyna dziać w tym temacie Widząc Wasze zainteresowanie jak i chęć uczestnictwa jestem naprawdę pod wielkim, wielkim warażeniem .Jako, że spora Wasza część to osoby nowe na forum chciałem tylko powiedzieć, że jeszcze nigdy, ale to nigdy w historii tego klubu nie było tak licznego zlotu na śląsku i takiego zainteresowania............................podsumowując chciałem tylko podkreślić, że ta lista jak i cały ten zlocik jest Waszą zasługą bo bez Was wszystkich jak i każdego z osobna nie byłoby tego wszystkiego - pozdrawiam i oby tak dalej - miejmy nadzieje że to dopiero nasze, nowe początki
  10. ja akurat nie mam - z machaniką zawsze byłem do tyłu - w tych sprawach nie pomogę może ktoś inny ?
  11. sie zrobi - jak tylko pogoda pozwoli - wyjedziemy sobie na światło dzienne - zawsze to inny efekt - znajdziemy jakiś placyk w pobliżu do ustawienia naszych niuniek:wink4: - sam przejazd takiej ilości będzie nielada atrakcją ( dla nas i przechodni )
  12. PREZES - chyba trzeba zmienić temat wątku bo chętnych chyba będzie więcej niż na ogólnopolskim i to w dodatku sami pewniacy na liście :th:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 22:37 _________________________________________________ jak znam życie to co drugi będzie miał aparat ............kurcze mam problem - z TVN Turbo chcą przyjechać, nie wiem co im odpisać..........niepotrzebnie sie będą pałętać
  13. O miejsce się niema co martwić - zapewne miejsca będzie na 300 aut jak nie więcej, nawalone jest zawsze przy wejściu do sklepu natomiast boczne części podziemnego parkingu to zawsze pustki ( zresztą jak pod każdym sklepem ) - wybrałem to miejsce aby w razie deszczu na głowy nam nie padało - przy udanej pogodzie można zawsze kolumna przejechać na otwarte powietrze
  14. :th: - prawdziwy klubowicz i miłośnik
  15. no moi drodzy jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć zlota jakiego jeszcze nie było :notworthy: :th: mam nadzieje, że nikomu z listy nic nie wypadnie a wręcz przeciwnie - do samego końca będzie chętnych przybywać
  16. witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
  17. witam i zapraszamy serdecznie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
  18. będziemy czekać - a drzwi się naprawi i na kolejny zlocik przylecisz jak nową
  19. Mirek zabieraj żonke bo napewno więcej osób przyjedzie z osobami towarzyszącymi ( ja z żonka i dzieciakiem chyba nawet ). A jak jeszcze raz kumpel Ci powie " stary z czym Ty go gości " - to mu odpowiedz krótko " Z A4 " i wszystko jasne
  20. a tylko nie przyjedź to :bicz3:
  21. będą będą - no i jedna grupowa naszych autek oczywiście - która będzie wklejona na tytułowej stronie naszych zlotów :th:
  22. hehe - Bryniu to dopiero początki - daj nam się rozgrzać
  23. Chciałbym powiedzieć tylko Tyle że super byłoby się poznać i myślę że niemało osób się zjawi i zaczniemy nasze spotkanka z "grubej rury". Niestety tak to już jest że nieda się ustalić terminu takiego aby wszystkim pasowało ( niestety ) ale myślę że na tym spotkanku współnie ustalimy najbardziej optymalny termin i miesjce dla wszystkich ( kolejnych spotkań oczywiście ).Zaraz zrobię listę chętnych do której oczywiście można będzie sie dopisywać do samego piątku - zobaczymy jaka ilość A4 się nazbiera - jeżeli ktoś nie może być na 18 to myślę nie jest to problemem - lepiej się spóźnić niż nie przyjechać napewno troszke czasu tam posiedzimy więc można dojechać [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:52 _________________________________________________ to tymbardziej wpadaj - jakiś szampan się znajdzie :th:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:53 _________________________________________________ Dana..... ...ale gafe walnołem - to z pośpiechu pisania ( w tym dniu jakieś 180 PW wysłełam więc wybacz ) - meża oczywiście możesz zabrać ale tylko jeżeli chcesz bo sama także jesteś oczywiście mile widziana - kobiety na naszym forum mają wyjątkowe względy - wiec niczego się nie obawiaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.