Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i sapraszam serdecznie - to już ten piatek http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec_juz_30_chetnych-t35760.0.html
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Malik najbardziej Ci współczuję jednego - kupuje człowiek wypasione , wymarzone S4B7 , wsiadasz do środka i się okazuje że różnie między Twoim a S4B7 można policzyć na palcach 1 ręki ( mowa oczywiście o wnętrzu - może trafi Ci się recaro no i zegary są w wiekszej skali prędkości i to chyba tyle z widocznych zmian )
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
gratki wyboru Malik ( choć troche może boleć że ma sie 4.2 pod maską i zamiast 420 kucy jest 344 ) ale to i tak chyba będzie zadowalający przeskok :th:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mam nadzieje że nic się w tej kwestii nie zmieni ale mimo wszystko nr tel. jest cały czas do Waszej dyspozycji w 1 poście ( na czerwono )
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
SsangYong MUSSO
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zostaw jak jest bo przesadzisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy był ktoś z Was może ostatnio w FORUM w piątkowe popołudnie ( godz. 17-18 ) bo doszły mnie słuchy, że aż taki weilki to ten parking wcale nie jest a i ochrona ponoć nie lubi taki zlotów na ich terenie ( ja w tym sklepie byłem z 3 razy ale zawsze w takich godzinach że parking był pusty ) a miejsce to wybrałem tylko i wyłącznie dlatego, że to jedyne miejsce pod zadaszeniem w razie niepogody - fajnie by było aby miejsce spotkania ( przynajmniej pierwszego ) zostało bez zmian - ale czekam na Wasze info - może ktoś się orientuje jak tam sprawa z miejscem w tym dniu i tym przedziale czasowym ? - jeżeli nie to podjadę sobie wieczorkiem i sprawdzę jak tam z miejscem wygląda
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kółka ślicznie pasują - też o nich myślałem bo to chyba najlepsza opacja - ja wsadziłem polerki ( bo żonka bardzo nalegała ) - extra Flyer :th:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z mojej strony niema problemu - ze mną i moją rodzinką możesz się zabrać - tel do mnie chyba masz o ile dobrze pamiętam ( 2 miejsca najmniej napewno będę miał )
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pozwolę sobie jeszcze raz zaprosić - na dzień dzisiejszy mamy juz 30 osób które potwierdziły swoją obecność może dołączycie do kolumny 30 jadących przez miasto zapraszam i pozdrawiam [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 22:00 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nareszcie brachu - a już myślałem że się nie odezwiesz i przeoczysz historyczny śląski zlot tego klubu pucuj swoje A6 i widzimy się w piątek :th:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2008, 21:18 _________________________________________________ PIERWSZA 30 CHĘTNYCH ZA ZLOT OSIĄGNIĘTA - A TO JESZCZE NIE KONIEC Drodzy klubowicze i klubowiczki, jestem naprawdę pod wrażeniem jak patrzę na listę chętnych i to co się zaczyna dziać w tym temacie Widząc Wasze zainteresowanie jak i chęć uczestnictwa jestem naprawdę pod wielkim, wielkim warażeniem .Jako, że spora Wasza część to osoby nowe na forum chciałem tylko powiedzieć, że jeszcze nigdy, ale to nigdy w historii tego klubu nie było tak licznego zlotu na śląsku i takiego zainteresowania............................podsumowując chciałem tylko podkreślić, że ta lista jak i cały ten zlocik jest Waszą zasługą bo bez Was wszystkich jak i każdego z osobna nie byłoby tego wszystkiego - pozdrawiam i oby tak dalej - miejmy nadzieje że to dopiero nasze, nowe początki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja akurat nie mam - z machaniką zawsze byłem do tyłu - w tych sprawach nie pomogę może ktoś inny ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie zrobi - jak tylko pogoda pozwoli - wyjedziemy sobie na światło dzienne - zawsze to inny efekt - znajdziemy jakiś placyk w pobliżu do ustawienia naszych niuniek:wink4: - sam przejazd takiej ilości będzie nielada atrakcją ( dla nas i przechodni )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PREZES - chyba trzeba zmienić temat wątku bo chętnych chyba będzie więcej niż na ogólnopolskim i to w dodatku sami pewniacy na liście :th:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 22:37 _________________________________________________ jak znam życie to co drugi będzie miał aparat ............kurcze mam problem - z TVN Turbo chcą przyjechać, nie wiem co im odpisać..........niepotrzebnie sie będą pałętać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O miejsce się niema co martwić - zapewne miejsca będzie na 300 aut jak nie więcej, nawalone jest zawsze przy wejściu do sklepu natomiast boczne części podziemnego parkingu to zawsze pustki ( zresztą jak pod każdym sklepem ) - wybrałem to miejsce aby w razie deszczu na głowy nam nie padało - przy udanej pogodzie można zawsze kolumna przejechać na otwarte powietrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:th: - prawdziwy klubowicz i miłośnik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no moi drodzy jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć zlota jakiego jeszcze nie było :notworthy: :th: mam nadzieje, że nikomu z listy nic nie wypadnie a wręcz przeciwnie - do samego końca będzie chętnych przybywać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszamy serdecznie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slaskie_nowe_oblicze_gliwice_4_lipiec-t35760.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będziemy czekać - a drzwi się naprawi i na kolejny zlocik przylecisz jak nową
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek zabieraj żonke bo napewno więcej osób przyjedzie z osobami towarzyszącymi ( ja z żonka i dzieciakiem chyba nawet ). A jak jeszcze raz kumpel Ci powie " stary z czym Ty go gości " - to mu odpowiedz krótko " Z A4 " i wszystko jasne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a tylko nie przyjedź to :bicz3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będą będą - no i jedna grupowa naszych autek oczywiście - która będzie wklejona na tytułowej stronie naszych zlotów :th:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe - Bryniu to dopiero początki - daj nam się rozgrzać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chciałbym powiedzieć tylko Tyle że super byłoby się poznać i myślę że niemało osób się zjawi i zaczniemy nasze spotkanka z "grubej rury". Niestety tak to już jest że nieda się ustalić terminu takiego aby wszystkim pasowało ( niestety ) ale myślę że na tym spotkanku współnie ustalimy najbardziej optymalny termin i miesjce dla wszystkich ( kolejnych spotkań oczywiście ).Zaraz zrobię listę chętnych do której oczywiście można będzie sie dopisywać do samego piątku - zobaczymy jaka ilość A4 się nazbiera - jeżeli ktoś nie może być na 18 to myślę nie jest to problemem - lepiej się spóźnić niż nie przyjechać napewno troszke czasu tam posiedzimy więc można dojechać [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:52 _________________________________________________ to tymbardziej wpadaj - jakiś szampan się znajdzie :th:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 08:53 _________________________________________________ Dana..... ...ale gafe walnołem - to z pośpiechu pisania ( w tym dniu jakieś 180 PW wysłełam więc wybacz ) - meża oczywiście możesz zabrać ale tylko jeżeli chcesz bo sama także jesteś oczywiście mile widziana - kobiety na naszym forum mają wyjątkowe względy - wiec niczego się nie obawiaj