Treść opublikowana przez miron78
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na naszym forum :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolege ze stolicy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać kolege
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
umarłem jak zobaczyłem tą Corsę z tymi rameczkami Miałem kiedyś takiego cudaka Jaki masz silnik w tej Corsie? Ja miałem 1,4 nawet ładnie to latało po mieście, a na trasie powyżej 160 km/h podskakiwało Ale żeby takie lampy do Corsy wsadzić to trzeba kochać to autko corsa to 99 rocznik i silniczek 1.4 + klima no i 5 drzwi ( kupiony dla żonki po narodzinach dzieciaka czyli 4 miesiące temu ) oczywiście rameczki sa od początku - bardzo fajny wozik na miejskie drogi.Autka to moja ogólna pasja - corsa miała 60 kucy, po wsadzeniu xenona ma około 90 .Ostatnio leciałem nią wieczorkiem kawałek autostradą, zapitalam nią 140km/h, dolatuję do kogoś, ten ktoś spadówka na wolniejszy pas ( bo wiadomo we wstecznym xenon ) i nie mam czym kolesia wyprzedzić powoli go mijam , koleś na mnie wzrok...........a tu corsa za grosze.........delikatnie nacinoł ..........i mi pojechał ( teraz jejżdże na tym odcinku autostrady i go wypatruje............ale audikiem )
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
co zrobić jak się ma zryta psyche na punkcie klubu dobrze że nie widzicie moich ram okiennych w chacie
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
no co Ty - stary - skąd Ci to przyszło to głowy - toż to najprawdziwsza seria ( rameczki też ) :gwizdanie:
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
a FIS potrafi wnerwiać oj potrafi ( nawet takimi niby błachostkami )
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
dzięki
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
extra foty - a co do wydechu to jakos ori lepiej mi sie widział - choć pewnie w tym nie o wygląd chodziło prawda ? ledy - kox malina :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy z wzajemnością
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolejnego :th:
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
na ile będę mógł to pomoge oczywiście
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam kolege z województwa
-
[ALL B6] Wymiana lamp tylnich
acha - no to inna sprawa
-
[ALL B6] Wymiana lamp tylnich
Widzial ktos cos takiego kiedys na zywo? Sa inne sposoby na delikatne przyciemnienie lamp? albo folia lub specjalne spray jak się nie mylę - trzeba to zrobić odpowiednią ręką - dla równoniernego rozpylenia i przyciemnienia - ale z tego co wiem to jest to robótka nielegalna - mogą się przyczepić do tego - a tak pozaty aż tak bardzo Ci się to Flyer podoba [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 08:14 _________________________________________________nie lepiej malikowe tylko te najbardziej ciemne http://moto.allegro.pl/item374946304_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html
-
[B6 AVJ] Które fele lepiej się prezentują na siwym ?
Poziu co byś nie wybrał - wiochy nie będzie
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
myślę że z czasem będą w ofercie ciekawsze modele - narazie to i tak sukces że wyszło coś do avanta B6 bo do sedana sa śliczne ledy do kupienia
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
wg mnie malikowe - ale oczywiście kwestia gustu [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 12:16 _________________________________________________co do odblasku to macie rację - ale naszczęście w tym naszych ( z przyciemnieniem ) ten odblask naprawdę nie rzuca się jakoś znacznie w oczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberek musiłby Cie nie znać - Ty i grzeczny w Taxi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe pamiętam, ludzie na przystanku też pewnie pamiętają wandale :bicz3:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
- [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
jaka audika ?- LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
niema takiej opcji :>- [B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
jak widzę to zawias jest s-line ( więc w tej materii nic zmieniać nie trzeba ) :th:- [S4 B5] Moje eS :-)
S4 to zawsze S4 :th: - [B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)